IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


meni su analitičari govorili da prodam Ingru na 13, da bi mi par mjeseci nakon toga ti isti govorili da je kupim na 25. Isto tako su mi rekli da treba kupit Viro na 1400 jer nema šanse da ode ispod

To je ona fora : Prvo ti izbiju oko, onda poslije traže da razgovarate u četri oka…

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


cekotunjo:

meni su analitičari govorili da prodam Ingru na 13, da bi mi par mjeseci nakon toga ti isti govorili da je kupim na 25. Isto tako su mi rekli da treba kupit Viro na 1400 jer nema šanse da ode ispod

Prvo prodaš INGRU po njima na 13k od fondova da bi se fondovi nakrcali, ti kupiš od fondova na 25k,
isto tako kod VIRo-a, kupiš od fondova za 1400, da se mogu gospoda anal-litičari iskrcati….
I tako malo po malo ideš prema majčici nuli……………[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo novi update…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

otto fon braun, moze novi k/p? vidim da nam je kupnja na 11100, nije lose
edit:dok sam pisao na 11160 😉
ps. jos jednom hvala ivek

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

dobro je sad imam do margin call 15% fore
ništ prodo ništa kupio
pozitivna 0 s velikim plusom ispred

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Svježe stanje

Pessimism Is Your Friend

Na ovoj cijeni uz dobit od 100 milja kuna na recimo kraju godine,što nije sasvim nemoguće PE će biti oko 17.
Sada si razmislite koliko će cijena biti iza nove godine?????Bolje da ne spominjem sve projekte i nadzore za koje u biti ima monopol na tržištu.Kada počne kapati prava lova ,a ne ovih jako dobrih, pretpostavimo 100 milja…..kolika će onda biti cijena???….Ingra here we come….bez previše drukanja ljudi,ovo je čista realnost!

Otkad ja to govorim. Po tih 100M ne gine cijena ispod 20.000 uz P/E oko 30.

A gdje je jos ono sto tek pocinjem uviđati da se svi prema IGH ponasaju kao da SDP sigurno osvaja vlast pa ce Firma izgubiti poslove…. prvo, ako se to i dogodi, IGH ce bez obzira poslovati dobro kao i do sada a ako HDZ osvoji sto uopce nije nerealno, psihologija ce uciniti da do tih 20k dodjemo i ranije nego smo planirali.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

još ako ima ostane ista ekipa na vlasti
a vlasta je bogata i vlasta te časti

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Update u ovim trenucima kad kupnja raste….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Da prodam dionicu najboljeg instituta u ovom dijelu Europe bez čijeg se prisustva nemože beton zamiješati???
Može ! Razmislit ću na 25 000 .
Slušajući te ‘analitičare’ zamalo sam prodao Tankersku na 3000.

Ako IGH želi postati brand u svojoj struci poznat po kvaliteti, onda bi to mogao skoro postati.
Ako već i nije. To i svi već znate šta znači. Poslova ko u priči dugi niz godina, a time i dobiti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega Von Braun, stvarno ste ga dobro nadrukali.

New Report

Close