IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jucer kupio po 10.500, ivek je bio inspiracija sa onom izjavom cim padne 200-300kn kupi 😉 kakva ingra pih…
kad budemo rasli pod parolom free floateri svih staleza ujedinite se onda ce biti obrnuta uloga nas i ingrasa

baj d vej, kao da nitko ne vjeruje u pobjedu hdz-a, a kad se to desi sto ja mislim da hoce, a Jaran intervjuira slavljenika Ivu, onda ce nam biti veselja.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Malo još….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Jucer kupio po 10.500, ivek je bio inspiracija sa onom izjavom cim padne 200-300kn kupi ;

Hvala, hvala. [smiley2]

U svezi izbora – cini mi se da se kolo srece polako okrece. Osnovno je pitanje hoce li biti dovoljno vremena i da ne bi uletio jos koji GAF.

skype - ivek1234

Kupnja prati zadnju cijenu, to je dobro……
Da se podsjetimo još malo……….
29 Mar 2007 · Views: 1240 · Comments: 6
Na jesen počinje gradnja luksuznog Ban centra

Na mjestu Gradskog podruma u blizini Trga bana Jelačića gradit će se poslovno-stambeni objekt vrijedan između 80 i 100 milijuna eura, u kojem bi četvorni metar stana mogao stajati i više od 7000 eura. Objekt s podzemnom garažom za 600 automobila gradit će se prema rješenju tima Otta Barića, odlučio je u srijedu stručni žiri u kojem je, među ostali, sjedio i pročelnik Gradskog ureda za strategijsko planiranje Slavko Dakić. Institut građevinarstva Hrvatske prezentirao je pobjednički rad koji je sa suradnicama projektirao zgradu radnog naziva Centar Gradski podrum – s dvostrukim staklenim fasadama s ukupnom bruto razvijenom površinom od 32 tisuća četvornih metara na šest nadzemnih i pet podzemnih etaža. Prva procjena vrijednosti gradnje je između 80 i 100 milijuna eura, a kada zgrada bude gotova, u njoj će se nalaziti najskuplji stanovi u Hrvatskoj. Minimalna cijena četvornog metra bit će pet tisuća eura, a nije isključeno i da cijene kvadrata stana dođu do sedam tisuća eura po četvornom metru. U budućnosti će objekt vjerojatno ponijeti ime Ban Centar ili Rezidencije Centar. “Samo zemljište je stajalo oko tri tisuće eura po četvornom metru, a prva procjena je da će dvostuka staklena fasada stajati tisuću eura po kvadratu. Stanovi će biti elitni i cijena će im biti između pet i sedam tisuća eura po četvornom metru”, rekao je Petar Đukan, predsjednik nadzornog odbora IGH i bivši direktor tog instituta.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Jucer kupio po 10.500, ivek je bio inspiracija sa onom izjavom cim padne 200-300kn kupi 😉 kakva ingra pih… kad budemo rasli pod parolom free floateri svih staleza ujedinite se onda ce biti obrnuta uloga nas i ingrasa baj d vej, kao da nitko ne vjeruje u pobjedu hdz-a, a kad se to desi sto ja mislim da hoce, a Jaran intervjuira slavljenika Ivu, onda ce nam biti veselja.

Kolega fortuna je prevrtljiva, a vdjet ćemo što nam 10 mjesec donosi, posebno za Ingru…

Još malo o projektu koji počinje ove godine………

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Kupnja prati zadnju cijenu, to je dobro…… Da se podsjetimo još malo………. [color=blue]29 Mar 2007[/color] · Views: 1240 · Comments: 6 Na jesen počinje gradnja luksuznog Ban centra Na mjestu Gradskog podruma u blizini Trga bana Jelačića gradit će se poslovno-stambeni objekt vrijedan između 80 i 100 milijuna eura, u kojem bi četvorni metar stana mogao stajati i više od 7000 eura. Objekt s podzemnom garažom za 600 automobila gradit će se prema rješenju tima Otta Barića, odlučio je u srijedu stručni žiri u kojem je, među ostali, sjedio i pročelnik Gradskog ureda za strategijsko planiranje Slavko Dakić. Institut građevinarstva Hrvatske prezentirao je pobjednički rad koji je sa suradnicama projektirao zgradu radnog naziva Centar Gradski podrum – s dvostrukim staklenim fasadama s ukupnom bruto razvijenom površinom od 32 tisuća četvornih metara na šest nadzemnih i pet podzemnih etaža. Prva procjena vrijednosti gradnje je između 80 i 100 milijuna eura, a kada zgrada bude gotova, u njoj će se nalaziti najskuplji stanovi u Hrvatskoj. Minimalna cijena četvornog metra bit će pet tisuća eura, a nije isključeno i da cijene kvadrata stana dođu do sedam tisuća eura po četvornom metru. U budućnosti će objekt vjerojatno ponijeti ime Ban Centar ili Rezidencije Centar. “Samo zemljište je stajalo oko tri tisuće eura po četvornom metru, a prva procjena je da će dvostuka staklena fasada stajati tisuću eura po kvadratu. Stanovi će biti elitni i cijena će im biti između pet i sedam tisuća eura po četvornom metru”, rekao je Petar Đukan, predsjednik nadzornog odbora IGH i bivši direktor tog instituta.

Stara vijest kolega.

Ma znam….ali….[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ma znam….ali….[smiley1]

Razumijem kolega šta želite kazati…


Analitičari su dionicu prije dva-tri tjedna u Business.hr (tiskano izdanje) dobro iskritizirali i dali savjet za prodaju ili eventualno držanje, ali što to znači kod ovakvih koji rade u tišini i tajnosti.

Da prodam dionicu najboljeg instituta u ovom dijelu Europe bez čijeg se prisustva nemože beton zamiješati???
Može ! Razmislit ću na 25 000 .
Slušajući te ‘analitičare’ zamalo sam prodao Tankersku na 3000.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

meni su analitičari govorili da prodam Ingru na 13, da bi mi par mjeseci nakon toga ti isti govorili da je kupim na 25. Isto tako su mi rekli da treba kupit Viro na 1400 jer nema šanse da ode ispod

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Strawinsky:

Analitičari su dionicu prije dva-tri tjedna u Business.hr (tiskano izdanje) dobro iskritizirali i dali savjet za prodaju ili eventualno držanje, ali što to znači kod ovakvih koji rade u tišini i tajnosti.

To su mislili sigurno na neku drugu dionice. Bolje slušam bakicu na placu nego anallitičare.
Inače………

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close