IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ode M.M. Dropulić, novi ministar bit će Branko Bačić
baš da vidimo hoće li ova vijest danas utjecati na cijenu IGH na burzi?
kud će sada M.M.D? nazad u IGH? ili u preuzimanje IGH? [wink]


ode M.M. Dropulić, novi ministar bit će Branko Bačić
baš da vidimo hoće li ova vijest danas utjecati na cijenu IGH na burzi?
kud će sada M.M.D? nazad u IGH? ili u preuzimanje IGH? [wink]

Navodno ju je Radić dočekao u limuzini na Markovom trgu kad je izletila iz vlade.
Zajedno su se odvezli u nepoznatom pravcu [bye]

Loris
Ma za što me ti to opužuješ?
Ja ti iznesem svoje mišljenje a ti me u sindikat neki strpaš?
I jasno i glasno sam ti iznio svoje viđenje u vezi dropuličkinih dionica
Jedinice si lupajte m_ami??? laži ood seebiza da projicira za mene??
Ma stvarno..nevjerujem šta si ti u stanju napisati.Koja paranoja to mora biti u pitanju kad u svakom postu vidiš neprijatelja i prevaranta
A sve što sam napisao tebi je bilo s dobrom namjerom
Bojim se da je moja komunikacija s tobom završila, nemam namjeru spuštati se na ovakav nivo
Ajd bog

sijem žito raste grahorica


Loris
Ma za što me ti to opužuješ?
Ja ti iznesem svoje mišljenje a ti me u sindikat neki strpaš?
I jasno i glasno sam ti iznio svoje viđenje u vezi dropuličkinih dionica
Jedinice si lupajte m_ami??? laži ood seebiza da projicira za mene??
Ma stvarno..nevjerujem šta si ti u stanju napisati.Koja paranoja to mora biti u pitanju kad u svakom postu vidiš neprijatelja i prevaranta
A sve što sam napisao tebi je bilo s dobrom namjerom
Bojim se da je moja komunikacija s tobom završila, nemam namjeru spuštati se na ovakav nivo
Ajd bog

i onda sam ja nervozan ? [lol]

evo da pomognem za naslov seebiza-;
1. igh-u otvoren put za EU, otisla ministrica
2. igh opet razmislja o bar-boljare
3. igh je nedavno vrijedio 4000, a sada samo necuveno nisko 1525
[lol]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-odbijen-zahtjev-aktora%2c-pocinju-pregovori-sa-kinezima,101815.html [thumbsup]

napokon nesto lijepo,djeda mraz se ukazao u obliku Andrije Lompara!! [lol] [thumbsup] [pray]


napokon nesto lijepo,djeda mraz se ukazao u obliku Andrije Lompara!! [lol] [thumbsup] [pray]

Tako je, kineska izvozna banka pregovara o zapošljavanju hrvatskih građevinara za Bar-Boljare.
Samo IGH to može radit i nitko drugi, Jure rekao.
Zato prvo na 2200, a onda na 4000 [thumbsup] [lol]


napokon nesto lijepo,djeda mraz se ukazao u obliku Andrije Lompara!! [lol] [thumbsup] [pray]

Nema ovdje djeda mraza kolega ,ovdje može biti samo laganog pada jer glavni igrači rasprodaju dionice,znači slijede u skoroj budućnosti slabije vijesti-no možda se i varam-vidjeti ćemo uskoro.

1. "ovdje može biti samo laganog pada", 2. "no možda se i varam".

E sad smo pametniji.


1. "ovdje može biti samo laganog pada", 2. "no možda se i varam".

E sad smo pametniji.


Eto vidiš kolega -kako ovakvi komentari utječu i potječu neke na razmišljanje,samo velika količina opreza,izlazak jačih igrača nije dobar znak,za idućih nekoliko mjeseci-možda budemo gledali negativnu seriju vjesti vezano uz navedenu dionicu.



1. "ovdje može biti samo laganog pada", 2. "no možda se i varam".

E sad smo pametniji.


Eto vidiš kolega -kako ovakvi komentari utječu i potječu neke na razmišljanje,samo velika količina opreza,izlazak jačih igrača nije dobar znak,za idućih nekoliko mjeseci-možda budemo gledali negativnu seriju vjesti vezano uz navedenu dionicu.
[/quote]

A mogli bi smo gledat i drukanje nekih koji se žele povoljnije ukrcat!



1. "ovdje može biti samo laganog pada", 2. "no možda se i varam".

E sad smo pametniji.


Eto vidiš kolega -kako ovakvi komentari utječu i potječu neke na razmišljanje,samo velika količina opreza,izlazak jačih igrača nije dobar znak,za idućih nekoliko mjeseci-možda budemo gledali negativnu seriju vjesti vezano uz navedenu dionicu.
[/quote]

zar vam nije dovoljna samo oklnost gdje ministrica netom prije medijske objave da odlazi s funkcije brze bolje proda sve svoje dionice igh.

New Report

Close