IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova dionica ima putanju na točku odakle je krenula u rast tek tada slijedi zdravi rast zato pamet u glavu

Danasnji prolaz na 1600 mislim da je neciji interni dogovor jer malo je bizarno da u dva navrata bas po toj cijeni se napravi veci obrtaj.


Danasnji prolaz na 1600 mislim da je neciji interni dogovor jer malo je bizarno da u dva navrata bas po toj cijeni se napravi veci obrtaj.

Upravo se to dogodilo. Čini se da se pokušava održati cijena iznad 1600. Jedini je problem što se sada par mjeseci sigurno neće ništa događati, pa bi mogli opet malo dolje. Da me netko ne sasječe, mislim da je IGH jako perspektivna,ali isto tako mislim da još nije vrijeme da se to i potvrdi.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Walter33 slažem se s tobom jer mi se čini da neko pokušava na silu održati cijenu iznad 1600 ali sumnjam da će još dugo izdržati jer nema nikakve osnove za tako visoku cijenu pogotovo ako znamo kolika je nominala.ja sam se osobno riješio dionica IGH 1750-1800kn jer bi cijena uskoro trebala pasti.Novih poslova nema-samo nagađanja,a ako i Dropulićka ode iz vlade ode IGH dole.Pozdrav svim forumašima


….nema nikakve osnove za tako visoku cijenu pogotovo ako znamo kolika je nominala…

koje ti gluposti pišeš, kakve veze ima nominala? [lol]

ali sve je jasno iz nastavka tvoje rečenice:


…ja sam se osobno riješio dionica IGH 1750-1800kn ..

pa bi sad opet kupovao po 1400-1500, jel? [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

kupovati ce on opet, ali po 1000

povijest se ponavlja opet i opet

nagli skok 50% pa lagani pad u okviru 60 dana, ali 70%

i tako netko stalno vrti igh u krug i jako dobro zaraduje u toj vrlo istancanoj igri.


kupovati ce on opet, ali po 1000

povijest se ponavlja opet i opet

nagli skok 50% pa lagani pad u okviru 60 dana, ali 70%

i tako netko stalno vrti igh u krug i jako dobro zaraduje u toj vrlo istancanoj igri.

Kolega lorise, samo suprotno od vaših preporuka i dobitak je garantiran. Prodali ste IGH, a zatim ušli u INGRU, pa može li gore? [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


kupovati ce on opet, ali po 1000

povijest se ponavlja opet i opet

pogledaj kako se na ZSE trguje u siječnju svake godine,pa nećeš pisati bedastoće [yawn]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

agente10, ne mislim kupovati po 1400 već na puno manje.prije sam kupio po cca1200 ali mislim da ću ovog puta i za manje a ti kupuj sad



kupovati ce on opet, ali po 1000

povijest se ponavlja opet i opet

nagli skok 50% pa lagani pad u okviru 60 dana, ali 70%

i tako netko stalno vrti igh u krug i jako dobro zaraduje u toj vrlo istancanoj igri.

Kolega lorise, samo suprotno od vaših preporuka i dobitak je garantiran. Prodali ste IGH, a zatim ušli u INGRU, pa može li gore? [bye]
[/quote]

cim izneses malo javne istine odmah se prozvani sami jave

vidimo se na 900 kuna otprilike


ne razumijem koje _udale ovo prodaju…? zar ne vidite da je netko pokupio više od 200 kom po 1600. Čemu onda strah. Baš se netko igra sa 350000kn. Možda i ne zna šta radi ali teško!

1600knX200 kom je 320.000,00 a ne 350.000,00. Sve odreda matematičari. Ako tako računate i potencijalne cijene imate problem. [lol]

Opce je poznato da na burzi nema pravila no danasnje transakcije na iskljucivo 1600 kn su malo paradoksalne da se dogode u dva navrata u toku dana. Ali, sutra je novi dan. Cinjenica danasnja jeste da nitko nije trcao niti da kupuje ovu dionicu ali niti da je se rjesavaju. Mozda se ceka razvoj dogadjaja u CG ili termoelektrani, no kako su lani veselo prosli dionicari sa objavom ima – nema posla, mislim da oprez nije naodmet. Jer ta informacija o CG nista ne govori da li otvaraju put Kinezima (vjerojatno i IGH) ili ne.
Sam Radic je izjavio: "Uz to, danas je pred brojnim okupljenim graditeljima i partnerima IGH (ZSE:IGH-R-A) naglasio da je 2010. bila najteža godina koju struka pamti jer je kriza imala i još ima veliki negativni utjecaj na građevinare, dok za 2011. misli da će biti još i teža jer "nismo napravili projekte koje bi treblo graditi"."
Mislim da sve clanke treba citati od prvog do zadnjeg slova a ne samo bombastican naslov.
Osobnog sam stava da je ovo jedna od najboljih dionica za dugorocnije spremanje jer firma je jaka i ako netko opstane u ovoj krizi mislim da je to IGH, no nasjedati natpisima u novinama dok su zecevi jos u sumi ja mislim da je apsolutno neprihvatljivo.

New Report

Close