IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Agrokor-Radica-i-Valentica-kreditira-jer-podrzava-poslovne-partnere

ruka ruku mije (Agrokor-IGH) [wink]
a odlazak dropulićke iz ministarstva (i vjerojatni povratak u IGH) je zapravo odlična vijest za IGH…..

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kad je nestala Pliva sa burze tražio se nasljednik koji će predvoditi burzu i to je postala INA . Sad kad će INA nestati s burze traži se novi predvodnik a to će više nego sigurno biti dvojac IGH – TEHNIKA .
Što prije to prihvatite i počnete kupovati ove dvije dionice vaša će zarada biti veća .

Kad se burza oporavi IGH će ponovo stati na sam vrh naših dionica gdje joj je i mjesto .


Kad je nestala Pliva sa burze tražio se nasljednik koji će predvoditi burzu i to je postala INA . Sad kad će INA nestati s burze traži se novi predvodnik a to će više nego sigurno biti dvojac IGH – TEHNIKA .
Što prije to prihvatite i počnete kupovati ove dvije dionice vaša će zarada biti veća .


Kad se burza oporavi IGH će ponovo stati na sam vrh naših dionica gdje joj je i mjesto .

Pa IGH je već veoma blizu Ine, i po abecedi i po azbuci…. jedino je Tehnika malo kilava po tom pitanju. [lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/lompar-predlazem-prekid-procedure-sa-aktorom,101494.html


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/lompar-predlazem-prekid-procedure-sa-aktorom,101494.html

A sa kinezima je u toj igri tko :-)))?

ne znam idu li kinezi i IGH skupa u CG, ali IGH je najavioda tko god da bude tamo izvođač, da će IGH biti tamo kao projektant/nadzor

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

ne razumijem koje _udale ovo prodaju…? zar ne vidite da je netko pokupio više od 200 kom po 1600. Čemu onda strah. Baš se netko igra sa 350000kn. Možda i ne zna šta radi ali teško!

biom75


Kad je nestala Pliva sa burze tražio se nasljednik koji će predvoditi burzu i to je postala INA . Sad kad će INA nestati s burze traži se novi predvodnik a to će više nego sigurno biti dvojac IGH – TEHNIKA .
Što prije to prihvatite i počnete kupovati ove dvije dionice vaša će zarada biti veća .

Da stvarno koja druga dionica može zamjeniti INU ako ne IGH pa neće valjda jedan proficio ili ……


ne razumijem koje _udale ovo prodaju…? zar ne vidite da je netko pokupio više od 200 kom po 1600. Čemu onda strah. Baš se netko igra sa 350000kn. Možda i ne zna šta radi ali teško!

Nema tu straha to je jedna od najboljih dionica kriza će proći a kvaliteta ostati .


ne razumijem koje _udale ovo prodaju…? zar ne vidite da je netko pokupio više od 200 kom po 1600. Čemu onda strah. Baš se netko igra sa 350000kn. Možda i ne zna šta radi ali teško!

To nije mali zalogaj, ali pitanje je zasto je netko to prodao i zasto je to netko kupio. Netko je mogao to prodati za docek nove 🙂 ali ovaj koji je kupovao mislim da ima razlog zasto.

Ma nije to ništ naročito, vjerojatno MMD skuplja da si pojača malu mirovinu…. [proud] [rolleyes]

marcello

New Report

Close