IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH ima svoju poziciju izvrstan potez sa stimuliranjem kadrova u pravo vrijeme je privukao izvrsne iskusne ljude mlađi imaju od koga ućiti dobar temelj i sigurnost bez razlike na osilacije


Mozda bi se danas isplatilo prodavati sve do 1400, a u petak ponovo kupovati po 1300 ?

Argumenti na prodaji su vrlo veliki i strpljivi, a mozda i malo preveliki ?


Ni ja ne bi ovo bolje rekao… [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

uf kakav pritisak na prodaji, a potpore ni od kuda… u današnje vrijeme bilo koja dionica koja nema velikog ulagača u top 10 (OMF, OIF) da joj brani cijenu i drži lojtru, osuđena je brži ili sporiji pad, bez iznimke.
htio sam ući na 1700, pa na 1500…sreća da nisam…sad sam odustao od ulaska sve dok na ZSE ne zavlada neka nova euforija koja će podići i IGH, samo je pitanje s koje će pozicije tada krenuti rast? sa 1300? sa 1000 kn? [undecid]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!


IGH ima svoju poziciju izvrstan potez sa stimuliranjem kadrova u pravo vrijeme je privukao izvrsne iskusne ljude mlađi imaju od koga ućiti dobar temelj i sigurnost bez razlike na osilacije

HALOOOOOOO…koji potez???? Privući mlade ljude i nakon godinu dana ne imati za plaće??? jel to taj dobar tajming….a oscilacije??? Koje oscilacije??? Putanja je ko u spustu…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Eh da ovde postoji "normalan" market, želim reći market sa nekom normalnom likvidnosti onda bi danas IGH verovatno "tehničko-tehnološki" crtao alatku pod nazivom "hammer", "bat" ili "malj" i narod bi kupovao, jer bi pomenuti "opštenarodni trejderi" kratkoročno na ovim cenama najmanje rizikovali (Stop bi bio blizu trenutne cene), ovako ništa od svega… propade k’o katana kroz maslo.

Jadno, jadno, ovde ni Ajnštajn ne bi pomogao jer neće raketa u vasionu bez goriva!:-)

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Jos jucer gotovo niti jedna, a vec danas 111 dionica na prodaji ispod 1500 kuna, a dodatno prodano jos 131 dionica ispod 1500 kuna ili ukupno 242 dionice.

Da li netko izlazi iz top 10 ili puno malih ? Da li igh ide u stecaj ?

Zanimljivo je da nitkome od bitnih to jos nije upalo u okO ?


Jos jucer gotovo niti jedna, a vec danas 111 dionica na prodaji ispod 1500 kuna, a dodatno prodano jos 131 dionica ispod 1500 kuna ili ukupno 242 dionice.

Da li netko izlazi iz top 10 ili puno malih ? Da li igh ide u stecaj ?

Zanimljivo je da nitkome od bitnih to jos nije upalo u okO ?

Svi oni koji kupe dionice automatski ih stave na prodaju i tako rade pritisak.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ne kuzim ?
Zasto onda kupuju ?

Šta da ja kažem. Meni je prosjek ulaska 2980,00 kn.

Luka Gruž: nadzor radova na Batahovini pripao IGH-u

Nije nešto,al čovika veseli,bit će bar za plaću

Vaš link


Šta da ja kažem. Meni je prosjek ulaska 2980,00 kn.

vrlo jednostavno, to je dugorocno ulaganje, a za utjehu moje je onda znatno dugorocnije.
danas mogu gotovo 8 dionica igh kupiti za cijenu koju sam placao po dionici.

ono sto je primjetno je zadnje financijsko izvjesce igh u kojem mi se cini kako su frizirani podaci u negativu s ciljem manjeg placanja poreza na dobit.

Br333, ti ne kužiš poantu moje poruke, a to je da je ova dionica najneizvjesnija na ZSE po meni. Tvoj komentar je suvišan, sjedi 1.

New Report

Close