IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel to ovdje još nema prometa ili mi je gledalica smrznuta????

Izgleda da je kolega Loris prodao sve svoje dionice.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


[Slažem se kolega, ,ali firma hrani 1200 ljudi koji imaju natprosječnu plaću i koji imaju plaćene doprinose i sva davanja a neka pekara samo 10 -tak.

HA dobro onda ću ipak uložiti u pekaru [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Jel to ovdje još nema prometa ili mi je gledalica smrznuta????

Pardonček ipak ima prometa…evo vlasnika promjenile 3 dionice…jel to nagovještaj cunamija [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Jel to ovdje još nema prometa ili mi je gledalica smrznuta????

Pardonček ipak ima prometa…evo vlasnika promjenile 3 dionice…jel to nagovještaj cunamija [thumbsup]
[/quote]

više to izgleda kao čučunami… [angry]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Danas rijetki rade s dobiti, samo je pitanje što i kako će slijedeće godine. Ova dionica je po meni najveći rizik danas kod nas, može i dalje kliziti prema nuli, a može se i visoko vinuti ako krenu veći radovi danas sutra prekosutra day after yesterday…

Odem na sastanak…vratim se…ono šok….pad ko krušta…tzv kruškasti pad…onak tko je kupovao po 1700 sada sigurno [cry] [cry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Danas rijetki rade s dobiti, samo je pitanje što i kako će slijedeće godine. Ova dionica je po meni najveći rizik danas kod nas, može i dalje kliziti prema nuli, a može se i visoko vinuti ako krenu veći radovi danas sutra prekosutra day after yesterday…

a moze i stagnirati,a moze i…kakve su ovo gluposti?
moze pasti ,a moze i rasti,ma nemoj me zezati…tko pusta uopce ovakve komentare?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Koliko se meni čini ovi crnogorci neće nikada ni napraviti auto-put. To im dođe samo kao politička "razbibriga" u trenutcima dosade.
http://www.poslovni.hr/vijesti/dukanovic-o-autocesti-barboljare-za-sada-necemo-ulaziti-u-pregovore-s-drugim-tvrtkama–162494.aspx

bananarama- to smo vec zakljucili prije par mjeseci.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Koliko se meni čini ovi crnogorci neće nikada ni napraviti auto-put. To im dođe samo kao politička "razbibriga" u trenutcima dosade.
http://www.poslovni.hr/vijesti/dukanovic-o-autocesti-barboljare-za-sada-necemo-ulaziti-u-pregovore-s-drugim-tvrtkama–162494.aspx

to su izgleda špekulanti na našem tržištu

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

"Tehnički-tehnološki" gledano, ovo čudo danas uspelo da propadne kroz dugoročni suport… Eh sad možda se nadje neko nadobudan za peglanje, u suprotnom neće da bude dobro čini mi se.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Mozda bi se danas isplatilo prodavati sve do 1400, a u petak ponovo kupovati po 1300 ?

Argumenti na prodaji su vrlo veliki i strpljivi, a mozda i malo preveliki ?

New Report

Close