IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ loris
Stanje se pogoršalo….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ovaj sa 1dionicom što je baci u vjetar dokaz manipulacije i sljepoće HANFE


Ovaj sa 1dionicom što je baci u vjetar dokaz manipulacije i sljepoće HANFE

A ovi što kupuju…za što su oni dokaz????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

A kakve veze ima i da konstruktor gradi autocestu kad se Radić posvađao sa Žderičem, a i Jure ga je
ocrnjivao po novinama!
Netko malo jači nevidi na vidiku nikakvoga posla za igh pa je sklopio pakt s seebizom o iskrcaju
svojih dionica!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Dečki ne bojte se!

Nanovije vijesti (rezerv, naravno)

NOVO = Kina – Hrvatska………..Crna Gora – Autoput)
A vv si mislite! MMD nijs baš tak luda da ode iz Vlade (uskoro) a da ne osigura………..praunuke………

marcello


A kakve veze ima i da konstruktor gradi autocestu kad se Radić posvađao sa Žderičem, a i Jure ga je
ocrnjivao po novinama!
Netko malo jači nevidi na vidiku nikakvoga posla za igh pa je sklopio pakt s seebizom o iskrcaju
svojih dionica!

Ne brini se. Kad lova zamiriši, budu se oni brzo pomirili. Radi love su se posvađali, pa će se radi love i pomiriti.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



A kakve veze ima i da konstruktor gradi autocestu kad se Radić posvađao sa Žderičem, a i Jure ga je
ocrnjivao po novinama!
Netko malo jači nevidi na vidiku nikakvoga posla za igh pa je sklopio pakt s seebizom o iskrcaju
svojih dionica!

Ne brini se. Kad lova zamiriši, budu se oni brzo pomirili. Radi love su se posvađali, pa će se radi love i pomiriti.
[/quote]

točno tako.

Ali Konstruktor je svoju veliku šansu prokockao u 3 mjesecu, a sudeći po burzi nitko ne vjeruje u drugačiji slijed događaja.
Generalno davno bi Tehnika i Igh bili na 100-150% većoj cijenovnoj razini da se tu išta sprema.
Ali nada umire zadnja.

Mene samo zanima da li je uprava dobro procijenila situaciju te prihode na razini lanjskih i dobit od 50-60 milijuna kuna jer ipak uprava treba svoje dioničare informirati u dobroj vjeri i trensparentno.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

roka ovo i dalje kako sam i mislio…

ovako, ekipa, ja ne znam mnogo o ovoj dionici…jel mi možete reći zašto ova firma ima tako velike zalihe u bilanci i zašto su povećane? što će biti ako dođe do njihovih otpisivanja i jel postoje pretpostvke koliko milijuna bi bili gubici?

Hvala.

Meni stvarno nije jasno zašto se više uopće spominje posao u CG, osim mogućeg navlačenja dioničara.

Pustimo na stranu garancije banaka koje u ovom trenutku nitko od izvoditelja ne može dobiti, otkud novac CG za udio u izgradnji autoceste!? Pa njihov proračun je i prema našem kikiriki, meni sve ovo liči na jednu jako neozbiljnu igru ali ne znam sa kojim ciljem…




A kakve veze ima i da konstruktor gradi autocestu kad se Radić posvađao sa Žderičem, a i Jure ga je
ocrnjivao po novinama!
Netko malo jači nevidi na vidiku nikakvoga posla za igh pa je sklopio pakt s seebizom o iskrcaju
svojih dionica!

Ne brini se. Kad lova zamiriši, budu se oni brzo pomirili. Radi love su se posvađali, pa će se radi love i pomiriti.
[/quote]

točno tako.

Ali Konstruktor je svoju veliku šansu prokockao u 3 mjesecu, a sudeći po burzi nitko ne vjeruje u drugačiji slijed događaja.
Generalno davno bi Tehnika i Igh bili na 100-150% većoj cijenovnoj razini da se tu išta sprema.
Ali nada umire zadnja.

Mene samo zanima da li je uprava dobro procijenila situaciju te prihode na razini lanjskih i dobit od 50-60 milijuna kuna jer ipak uprava treba svoje dioničare informirati u dobroj vjeri i trensparentno.

[/quote]

Upravo tako Gorane. dakle u nadolazecoj godini ocekujem pozitivno poslovanje,transparentan odnos uprave spram dionicara, te ako izadje neki dobar posao vani,npr CG,idemo prema 4000.


Upravo tako Gorane. dakle u nadolazecoj godini ocekujem pozitivno poslovanje,transparentan odnos uprave spram dionicara, te ako izadje neki dobar posao vani,npr CG,idemo prema 4000.

To su već želje za Djeda Mraza….nizak promet i pad od preko 2% govori da investitori više nisu djeca
JA bi rekao da ovo ide prema 1000, a ne 4 tisuće…ali to je samo moje skromno mišljenje

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

želja da se pokuša umjetno napuhati dionica i da se prikaže da postoji interes za kupnju ohlađen je u 10-oj minuti trgovanja kada se netko nemilice istresao po bidu. pritisak na prodaji jača, ali pažljivo da ne poplaši bidaše…jer mu ipak trebaju kod istovara [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close