IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bi li podijelili info s nama običnim smrtnicima? Može i na PP.


davids: ” Biti će ovo dobro ima puno razloga za svjetlu budućnost,a još nije izašla info o veelikom poslu[smiley2] ” [smiley1][smiley1][smiley1] A mislite da sam ja u petak kupovao kao sumanut bez veze?? [smiley1][smiley1]

Naprotiv kolega….


Mislim da ne, zvao sam ih nekidan jer sam mislio da mi nije ni stigla gledajuci stanje tekuceg a onda su mi rekli da je isplacena dividenda svima koji su poslali podatke a to su mi moji iz st banke prikazali kao pazi sad, uplata-osobni dohodak;)

U svakom slucaju ne znam tocno koliko je po dionici jer ne znam koliko sam imao dionica na ex day ali negdje je ako se ne varam ispod 50kn po dionici. Malo,..malo…

ne znam gdje ce s tom lovom ako se ostvari Jurina najava o 100M neto dobiti

Odete na SDA pod korporativne akcije i lijepo piše kolika je dividenda – 50kn

Ne kužim tko to prodaje po ovoj cijeni. Bježe ko miševi.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ne kužim tko to prodaje po ovoj cijeni. Bježe ko miševi.

Pa ima ih koji su IGH kupovali po 2.000. Nije to bilo tako davno.

Von Braun:

Ne kužim tko to prodaje po ovoj cijeni. Bježe ko miševi.

Pa ima ih koji su IGH kupovali po 2.000. Nije to bilo tako davno.

Kolega, malo ste pretjerali sa svojom subjektivnom izjavom. Ne znam od kud ste to iskopali.
IGH je bio na 2.000kn prije 3 godine. Ako je to vama bilo jučer onda ste stari otprilike 80 godina.
Gledate krivi graf, ili možda niste obratili pažnju na oznaku vremena na grafu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ne kužim tko to prodaje po ovoj cijeni. Bježe ko miševi.

Samo neka bjeze. [smiley2][smiley2][smiley2]

Taktika “padajucih nozeva” je zakon. Samo treba paziti da se covjek ne poreze. [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234

Da li mi netko moze reci kad su izvuceni podaci iz SDA o dinicarima , a u svrhu isplacivanja dividende.
Tj, s kojim datumom je trebalo biti dionicar igh da bi dobili dividendu?!

ivek, kad mislis da bi bilo sigurno za prstice? ispod 10? thats it, jedan paket ce mi uroditi sa 3-4 dionice igh umijesto ht-a.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Ima neki pametnjaković koji prodaje 18 komada još od 11.500kn, i nikako da proda…..[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nem podrške sve do 10.500kn, netko se priprema za veliki jeftini dokup….pitanje je tko???

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ima neki pametnjaković koji prodaje 18 komada još od 11.500kn, i nikako da proda…..[smiley1]

Proda će on to kolega, bez brige…

New Report

Close