IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Loris čista 100-tka.

peyo

Da, dečki , samo IGH , još uvijek ima silaznu crtu ………za razliku od drugih građevinara , koji
su malo ipak okrenuli smjer.

IGH će skupiti novac, i sam podići cijenu dionice…pa imaju valjda toliko da angažiraju
odlične M.M. – na burzi.
Imam osjećaj da to -oni i proizvode paniku, radi niže kupnje.
Unutar djelatnosti IGH je Bog i batina, tko god da veli drukčije, nema pojma o građevini.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koji građevinari imaju uzlaznu crtu?


Koji građevinari imaju uzlaznu crtu?

Pa ima Obrt Suljo&Co., ima i Napredak obrt, a o Soboslikarsko obrtu da ne govorim, a od ostalih građevinara tu je i Adris, HT i ATGR.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Da, dečki , samo IGH , još uvijek ima silaznu crtu ………za razliku od drugih građevinara , koji
su malo ipak okrenuli smjer.

IGH će skupiti novac, i sam podići cijenu dionice…pa imaju valjda toliko da angažiraju
odlične M.M. – na burzi.
Imam osjećaj da to -oni i proizvode paniku, radi niže kupnje.
Unutar djelatnosti IGH je Bog i batina, tko god da veli drukčije, nema pojma o građevini.


Nebih se previše mješao u vaše interese,želje i mogućnosti,ali moramo biti svjesni da navedenom sektoru ne cvjetaju ruže u zadnjih nekoliko godina i budućnost uzleta dionica navedenih kompanija će isključivo ovisiti o kvalitetnim FI-u idućih godinu ili dvje,u ovom trenutku i u idućem kratkoročnom razdoblju na žalost nije dobra situacija,svjedoci smo drastičnog pada građevinske aktivnosti ,profita i nemogućnosti prodaje postojećeg portfelja izgrađenih objekata i cijena koje su neprilagođene trenutnoj situaciji.
Moramo pridodati i smanjenu aktivnost države prema novim projektima o kojima možemo svakodnevno pročitati -stoga savjetujem oprez ,i sreću u pozicioniranju portfelja sa navedenim dionicama -građeviskog sektora neglede na to o kojoj se dionici radi.

Da ste mi sve to rekli UVJERLJIVO prije godinu dana ili prije…imalo bi smisla. Danas- na dnu
svih dionica građevinara- potpuno mi je svejedna cijena- OnI će sami odlučiti u što će i kako ulagati
da se izvuku iz pećine u kojoj traže izlaz…
A stvar je više nego jednostavna.

p.s. nemam IGH.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Da ste mi sve to rekli UVJERLJIVO prije godinu dana ili prije…imalo bi smisla. Danas- na dnu
svih dionica građevinara- potpuno mi je svejedna cijena- OnI će sami odlučiti u što će i kako ulagati
da se izvuku iz pećine u kojoj traže izlaz…
A stvar je više nego jednostavna.

p.s. nemam IGH.


Govorio sam o tome i prije godinu dana.
ne samo o građevinarima nego i nekim drugim dionicama.



IGH je odlična dionica koja će i današnjim rastom cijene dionice to potvrditi.

Oće, oće kao i prošli tjedan…i tjedan prije…i tjedan prije tog tjedna prije…
[/quote]

Zar nije onda vrijeme za preokret ili treba još malo strpljenja ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Imam osjećaj da to -oni i proizvode paniku, radi niže kupnje.
Unutar djelatnosti IGH je Bog i batina, tko god da veli drukčije, nema pojma o građevini.

IGH je danas,a vjerojatno još duže vrijeme, kao jedini, ali i višak sam sebi. Zašto bi dionica trebala rasti, ne znam.

Ovdje upišite svoj komentar…



Imam osjećaj da to -oni i proizvode paniku, radi niže kupnje.
Unutar djelatnosti IGH je Bog i batina, tko god da veli drukčije, nema pojma o građevini.

IGH je danas,a vjerojatno još duže vrijeme, kao jedini, ali i višak sam sebi. Zašto bi dionica trebala rasti, ne znam.
[/quote]

Pa to ne zna nitko…zato i pada..kota 1500 nije više onak daleko… [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


IGH je danas,a vjerojatno još duže vrijeme, kao jedini, ali i višak sam sebi. Zašto bi dionica trebala rasti, ne znam.

Da li onda znaš zašto bi trebao padati osim da ga jeftino kupiš ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close