IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zar mislite da ovaj na 1.550,00 Kuna kupuje jer računa da će cijena IGH pasti ?

jel onaj koji je kupovao na 15,000 računao da će cijena pasti?

ne kažem da hoće ali argument je nikakav
[/quote]

Kolega ????
Koja je poruka ?

Vi ste za mene uvaženi kolega, a mislim i za mnoge ovdje pa si nemojte dopuštati uletiti u mrežu ovog adolescenta od James Knoxa ili multi Vatrenog i slati komentare koji su ispod vašeg nivoa.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Odlično za IGH prvi sitan ali posao.Osobno mislim da su mali ulagači totalno izgubili povjerenje ,a tako i ja.Želja mi je da Igh krene sa poslovima makar oni bili umjetni ,radi osobne koristi -da dođem do svjiih novaca,koji su zaštekali još na crnogorcima.Na žalost svi građevinarci prate trend IGH ,odnosno debelog pada-mada neki i dobro posluju makar i na sitno pa preživljavaju krizu bez vladajućih i nevladajućih političara.Budućnost IGH je još godinu dana jako neizvjesna-moje mišljenje koje nemora biti točno ali……….Ako iduće godine ostane ova vlada i sljedeći mandat svi koji su na ovim cijenama danas ušli će ddeebbeello profitirati ,a,ako vlada padne- zbogom IGH nema te više.Pa sad gospodo draga -poker -da li mala ili velika.————Al karta je ku..a izvinte nešto psujem al ja samo pričam onako kako čujem i ako su lagali mene i ja lažem Vas………………….SRETNO IGH

kolega-u vrjeme rasprave o poslu sa konzorcijem bilo je razvidno da od toga posla neće biti ništa,malo me čudi da ste ostali u pozicijama ,ako ništa drugo zbog jako jasnog stanja da će doći do pada vrjednosti dionica.
mislim da ste u to vrijeme imali (iako nebi savjetovao takve tekstove)mišljenje analitičara da će cijena IGH-doći do 1200 kn.

Poštovani kolega unatoč politici ,crnogorcima nepoštenju prema nama dioničarima-IGH je veliko ime.U to vrijeme sam čvrsto vjerovao u dionicu koja ja bila među jačima na burzi i puno love sam na njoj dignuo u to vrijeme.Dokupom sam planirao skinuti cijenu i uspio sam skoro prepoloviti prvi ulaz,ali IGH je pala na 1500.Ne želim više bacati lovu ,a mogu Vam reći da je to poprilična svota.Ako se približi mojoj cijeni izlazim jer im ne vjerujem ,a ako ne ili će ostati u nasljeđe mom sinčiću dugoročno-ili kako došlo tako i otišlo.Taj novac sam zaradio na IGH i isto tako sad i spušio.Burza je takva igra jer kad bi svaki dan svi zarađivali pa ne bi ni IGH bila sad 1500 ,a svi mi kolege bi se našli negdje na Havajima.PS.-IMAM KOLEGE KOJIMA JE I 16000 BILO MALO,ALI NE VRIJEDI PLAKATI IDEMO DALJE.

peyo



Zar mislite da ovaj na 1.550,00 Kuna kupuje jer računa da će cijena IGH pasti ?

Zar mislite da ovaj na 1.550,00 Kuna prodaje jer računa da će cijena IGH rasti?
[/quote]

[lol] [thumbsup]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

Mišljenje analitičara ?! Pratim svaku analizu analitičara i 80 % ne da fulaju veću su u nekom drugom svijetu… Evo zadnja naj-preporuka je Atlantska ( na 930 ), ne da je stagnirala već je roknula sa 930 na sadašnjih 790, da ne nabrajam sa HT-om, Tehnikom, Zabom…Analitičari da su analitičari nebi se više zvali analitičarima već bi bili ili tajkuni ili brokerski moguli, ali tko njih sluša gadno će se usosit…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

Mislim da bi mogao jedan odbijanac

@anricom
Sumnjam da će biti odbijanac, danas imaš u Večernjem listu članak da će se izgleda odustati od Pelješkog mosta jer HAC nema para. Općenito, kao ni kod drugih građevinara, niti ovdje već dugo vremena ne dolaze neke pozitivne vijesti.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




Zar mislite da ovaj na 1.550,00 Kuna kupuje jer računa da će cijena IGH pasti ?

Zar mislite da ovaj na 1.550,00 Kuna prodaje jer računa da će cijena IGH rasti?
[/quote]

[lol] [thumbsup]
[/quote]

Već sam čestitao kolegi Jamesu na dobroj šali, dobra šala je odraz jasne inteligencije i kolega James ima smisla za dobar humor, nema šta.

Pelješki most se zagrijava, mora biti gotovo do 2012, IGH se ne spominje što znači da ide dalje, ali VDKT najprije HC netegne neplaćanjem, a onda im nevjeruje jer nemaju novaca pa ponavljaju natječaj. Hrvatska java ( strava ).
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/peljeski-most-hrvatske-ceste-nemaju-novca,-ugovor-se-raskida%3f,95650.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Mediji će pokusati srusiti jos i ovako posrnule građevinare al im to neće uspjeti.
Gradnja PM ide dalje kao što je Jadranka i najavila,a ovo blamatanje po medijima to je cista prevara malih dionicara da se uspanicare da bi netko drugi se dokopao dionica.
Garantiram da idu jos dan dva crne vijesti i onda se prelazi na pozitivu kao da tece med i mlijeko i idu građevinari UP samo neznam do koje granice

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Kodinirana akcija započela udruženim snagama novinarstva sa nalozima na prodaji EVO GA POSTAVIO SE

Investitori vise nisu naivni,a i treba biti lud da se proda po ovoj cijeni.
Mislim da je pametno raditi dokup (ako se ima municije) ili cekati al nikako prodavati.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Investitori vise nisu naivni,a i treba biti lud da se proda po ovoj cijeni.
Mislim da je pametno raditi dokup (ako se ima municije) ili cekati al nikako prodavati.

lp

ma dajte kolega over25, tragikomični ste s tim savjetima.
isto ste pisali kad je IGH bio na 2500 kn i čudom se čudili naivcima koji su prodavali.
sad ste izgubili 1000 kn po dionici, a i dalje se čudite naivcima koji prodaju. ako padne na 500 kn vjerojatno ćete opet pričati isto [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

New Report

Close