IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedna od istina

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-institut-igh-potonuo-najnize-od-prosinca-2004.,94953.html

Neka mi netko objasni kako bi to Stipić trebao donijeti stabilnost IGH-u????
Pa tko je Stipić grupa??? imaju 2 poslovna prostora i precijenjeni namjestaj i skupe kade….
Ne kužim…tek kad ljudi shvate da su ušli totalni pikzibneri (u oslove koje vodi IGH) onda će biti spašavaj se tko može….
Ja prodao dobrim ljudima na 1700 pa ih čekam da mi to vrate po 1000. Win-Win situacija [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Neka mi netko objasni kako bi to Stipić trebao donijeti stabilnost IGH-u????
Pa tko je Stipić grupa??? imaju 2 poslovna prostora i precijenjeni namjestaj i skupe kade….
Ne kužim…tek kad ljudi shvate da su ušli totalni pikzibneri (u oslove koje vodi IGH) onda će biti spašavaj se tko može….
Ja prodao dobrim ljudima na 1700 pa ih čekam da mi to vrate po 1000. Win-Win situacija [thumbsup] [thumbsup]

Pa ti si još skroman i pošten, evo zadnji na bidu čeka na 350 Kuna.
A ove od 1700 koje si meni uvalio nekako mi prirasle srcu već se dugo družimo i razvila se ljubav.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

a konačno više da se odbijemo malo,ovdje sam bankrotirao [thumbsup]

Krenula je građevina [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovi što su danas kupovali to su radili samo da mene više ne moraju čitati ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

alooooooooooo jedna dionica na 1.525,00 kn…ovo je ocito,pa nije normalno da nitko ovo ne vidi osim mene i kolege Loris-a. [undecid]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Krenula je građevina [thumbsup]

Do samog zatvaranja IGH je bio skoro + 5 % da bi netko sa samo jednom dionicom na zatvaranju srušio cijenu tako da se sutra može jeftino krenuti u kupnju.No svejedno sutra sljedi veliki rast.


alooooooooooo jedna dionica na 1.525,00 kn…ovo je ocito,pa nije normalno da nitko ovo ne vidi osim mene i kolege Loris-a. [undecid]

Da rušili su cijenu s jednom dionicom a HANF-a pojma nema.



alooooooooooo jedna dionica na 1.525,00 kn…ovo je ocito,pa nije normalno da nitko ovo ne vidi osim mene i kolege Loris-a. [undecid]

Da rušili su cijenu s jednom dionicom a HANF-a pojma nema.
[/quote]

a niste možda primijetili da je prije toga:
1. 1 dionicom cijena dignuta na 1550?
2. pa još jednom dionicom na 1559?
3. da je prosjek trgovanja od cijelog dana samo 1515 kn???

zanimljivo kako se ovdje manipulira činjenicama [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Stipić grupa novi glavni partner IGH,——–pa ako je to najjača vijest od strane IGH, onda smo u….Sa Konstruktora na STIPIĆA-SVAKA ČAST FIRMI,ali bauštelci i inerijeri i to ssskkuuuuupi…..Izgleda kad je frka ulaziš u kompu sa svima.Kompa je dobra stvar ali dvojica su previše.Jure ajde ti izmuzi most od vlade ,pa da se ja dokopam svoje love.

peyo

Fimi-media preko građevinskih tvrtki zakuskama izvlačila novac iz HAC-a
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/fimi-media-preko-gradevinskih-tvrtki-zakuskama-izvlacila-novac-iz-hac-a,95054.html

Hm možda i nije bez razloga padala, a možda i nastavi…..

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close