IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrix90: ” Kolega da li je počelo masovno iskrcavanje? ” Malo kasnite kolega. Ono već traje mjesec i pol kod IGH. Nadamo se kraju istoga, uskoro, već slijedeći tjedan. A mora i netko zaraditi na ovoj dobroj dionici od glavešina, pa mora dionice pretvoriti u cash. Ali opet moram ponoviti, nitko u TOP10 se ne iskrcava, provjerio 5x. PBZ je prodao 10 kom,jedino to. A netko prodaje s razlogom, a ne bez veze, tako da to mora uskoro stati. Nadajmo se[smiley11]

Kolega znam da je počelo već me zanima da li je to isključivo zbog T-ht-a ili možda zbog ‘precijnjenosti’ dionice, jer koliko sam čuo očekuje se ulazak jednog velikog igrača u 11. mjesecu.


Kolega da li je počelo masovno iskrcavanje?

Misliš masovno ukrcavanje?[smiley1][smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega znam da je počelo već me zanima da li je to isključivo zbog T-ht-a ili možda zbog ‘precijnjenosti’ dionice, jer koliko sam čuo očekuje se ulazak jednog velikog igrača u 11. mjesecu.

Kolega, nemojte se šaliti sa takvim vijestima, znate li kako to može depresivno
djelovati na dioničare koji nisu kupovali na vrijeme[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Odisej, volio bih vidjeti taj CD, stvarno bih ga volio vidjeti…
koliko ono kosta takvo sto kada zatrazis kao dijonicar? oko 500kn?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

– na tekući mi legla dividenda IGH.
– po meni na cijenu dionice dosta simbolična dividenda.
– da li je možda isplaćuju u više obroka.
Pozdrav !

Mislim da ne, zvao sam ih nekidan jer sam mislio da mi nije ni stigla gledajuci stanje tekuceg a onda su mi rekli da je isplacena dividenda svima koji su poslali podatke a to su mi moji iz st banke prikazali kao pazi sad, uplata-osobni dohodak;)

U svakom slucaju ne znam tocno koliko je po dionici jer ne znam koliko sam imao dionica na ex day ali negdje je ako se ne varam ispod 50kn po dionici. Malo,..malo…

ne znam gdje ce s tom lovom ako se ostvari Jurina najava o 100M neto dobiti

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


– na tekući mi legla dividenda IGH. – po meni na cijenu dionice dosta simbolična dividenda. – da li je možda isplaćuju u više obroka. Pozdrav !

Srce moje, davnih dana je sjela dividenda (meni 23.08.), a isplaćuje se u jednom obroku, dakle to je to!

14.04.2008.

ne znam gdje ce s tom lovom ako se ostvari Jurina najava o 100M neto dobiti

A zamislite kolega da bude i iznad toga. Prestrašno.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Biti će ovo dobro ima puno razloga za svjetlu budućnost,a još nije izašla info o veelikom poslu[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ovaj tjedan još dokupljujem, nadam se da će biti vremena.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Biti će ovo dobro ima puno razloga za svjetlu budućnost,a još nije izašla info o veelikom poslu[smiley2]

Kolega slažem se, samo to je ona koja nije za ‘javnost’.


Biti će ovo dobro ima puno razloga za svjetlu budućnost,a još nije izašla info o veelikom poslu[smiley2]

[smiley1][smiley1][smiley1] A mislite da sam ja u petak kupovao kao sumanut bez veze?? [smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

New Report

Close