IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da se ovdje ginulo.
Na muci se poznaju junaci, a ivek?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Vidim da se ovdje ginulo.
Na muci se poznaju junaci, a ivek?

Jos sam ziv, jos sam ziv. [smiley2]

P.S. Kako to cudno zvuci uz ovaj avtar….

skype - ivek1234


Most kopno-Pelješac gradit će domaći konzorcij Projekt je izradio Zavod za konstrukcije Građevinskog fakulteta u Zagrebu. Dužina mosta kopno-Pelješac je 2,3 kilometra, širina 21,5 metara, a širina središnjeg morskog prolaza 568 metara. Širina plovnog puta iznosi 200 metara, a najveća visina mosta je 55 metara, što je i dogovoreno izmedu Stručnih radnih skupina Hrvatske i Bosne i Hercegovine 7. prosinca 2006. godine u Sarajevu te potpisano u usuglašenoj bilješci, zaključuje se u priopćenju. (Hina)

Polako kolega, sada tek ide natječaj za nadzorni organ, a taj posao bi najvjerojatnije trebao dobiti IGH. Uskoro bi se naš Jure trebao oglasiti [smiley2]. Dakle to znači cca 3% prihoda od vrijednosti investicije odnosno prihod od cca 60 mil.

14.04.2008.

Von Braun:

Most kopno-Pelješac gradit će domaći konzorcij Projekt je izradio Zavod za konstrukcije Građevinskog fakulteta u Zagrebu. Dužina mosta kopno-Pelješac je 2,3 kilometra, širina 21,5 metara, a širina središnjeg morskog prolaza 568 metara. Širina plovnog puta iznosi 200 metara, a najveća visina mosta je 55 metara, što je i dogovoreno izmedu Stručnih radnih skupina Hrvatske i Bosne i Hercegovine 7. prosinca 2006. godine u Sarajevu te potpisano u usuglašenoj bilješci, zaključuje se u priopćenju. (Hina)

Polako kolega, sada tek ide natječaj za nadzorni organ, a taj posao bi najvjerojatnije trebao dobiti IGH. Uskoro bi se naš Jure trebao oglasiti [smiley2]. Dakle to znači cca 3% prihoda od vrijednosti investicije odnosno prihod od cca 60 mil.

Jaooooooooooo kolega, ovo boli………….[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ma čini mi se da će uspjeti IGH, jer je Radić radio taj most.
Nadam se da će nakon toga potencijalni kupci IGH shvatiti, vrijednost dionice.
Kao i ivek123, čini mi se da ču i ja u TOP10, koliko sam nadokupljivao.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ivek123, meni se čini da to nas gu.. bivša ministrica koja se iskrcava…..[smiley1]

Moguce. Lako moguce.

skype - ivek1234

Kaj ona jos ima neke znacajnije kolicine? Nije li se ona vec iskrcala?

Ministrica ima po mojem proračunu 1560 dionica.
bolje joj da se iskrca. Ja kao dioničar IGH joj želim sreću u daljnjem investiranju.[smiley11]
A neka nam javi kad se iskrca, pod nekim tajnim nickom. Npr. Mrs.Dropp[smiley1][smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega da li je počelo masovno iskrcavanje?


Kolega da li je počelo masovno iskrcavanje?

Malo kasnite kolega. Ono već traje mjesec i pol kod IGH.
Nadamo se kraju istoga, uskoro, već slijedeći tjedan.
A mora i netko zaraditi na ovoj dobroj dionici od glavešina, pa mora dionice pretvoriti u cash.
Ali opet moram ponoviti, nitko u TOP10 se ne iskrcava, provjerio 5x.
PBZ je prodao 10 kom,jedino to.
A netko prodaje s razlogom, a ne bez veze, tako da to mora uskoro stati. Nadajmo se[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nitko pametan tko ima više od 1000 dionica IGH, se ne iskrcava u cijelosti , a da za to nema razlog.
Pametni to rade polako, i dugo da ne bi rušili cijenu, a samim tim i svoju zaradu.
Pošto je THT jedini razlog u skorije vrijeme, nalazim da je to razlog iskrcavanja, jer većih drugih razloga nema.
Neka se iskrca, pa da idemo dalje.[smiley1]
Uskoro.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Kaj ona jos ima neke znacajnije kolicine? Nije li se ona vec iskrcala?

Mislim da nije, barem mi tako veli frend koji je išao po CD.

New Report

Close