IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega xyz7, kao što ste primjetili, ovdje nema dežurnih navlakača, osim onih koji dođu
povremeno, a ni komentara u zadnje vrijeme
vezano uz dionicu. Samo dolaze dobre vijesti.
A što se tiče vašeg komentara, ovdje nitko čini mi se da ne gleda kratkoročno na ovu dionicu,
pogotovo ne poslije ove korekcije, zato mislim da će efekt vašeg spominjanja RS-s, izostati.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Moji postovi prema vama su dijalog. Kolega Zare, pa čemu takvi komentari.
Pa šta vam ovo nije dovoljno jeftino za dokup????

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ma neda mi se uopće raspravljati….sve najbolje vam želim……


Moji postovi prema vama su dijalog. Kolega Zare, pa čemu takvi komentari.
Pa šta vam ovo nije dovoljno jeftino za dokup????

Naravno da je ovo super prilika za dokup, ali nemam potrebu to svaki dan napisati na forum.


Ma neda mi se uopće raspravljati….sve najbolje vam želim……

Hvala kolega, i vama.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ovdje stvarno nema razloga za nervozu i ovo sto se dogadja je ocekivano i dogadja se na cijeloj burzi. Cuvajte zivce. [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234

ivek123 – krasan avatar – Mr Bean himself !

Ovo skida moderator – 100%

Most kopno-Pelješac gradit će domaći konzorcij

Projekt je izradio Zavod za konstrukcije Građevinskog fakulteta u Zagrebu. Dužina mosta kopno-Pelješac je 2,3 kilometra, širina 21,5 metara, a širina središnjeg morskog prolaza 568 metara. Širina plovnog puta iznosi 200 metara, a najveća visina mosta je 55 metara, što je i dogovoreno izmedu Stručnih radnih skupina Hrvatske i Bosne i Hercegovine 7. prosinca 2006. godine u Sarajevu te potpisano u usuglašenoj bilješci, zaključuje se u priopćenju.
(Hina)

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ivek123 – krasan avatar – Mr Bean himself !

Ovo skida moderator – 100%

Ufff, gadim se sam sebi….

Nego, ja se borim na IGH danas. Udaram po asku na 11k – malo pomoci nebi skodilo. [smiley6]

skype - ivek1234

Ufff, gadim se sam sebi….

Nego, ja se borim na IGH danas. Udaram po asku na 11k – malo pomoci nebi skodilo. [smiley6]

Dobit ces spomenicu rata za IGH [smiley1].

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pa covjece, ja srezo portfelj do bola ali ne da budem u samo jednoj dionici ili da vracam lovu nazad u kune pa brokerima. Gdje ste junaci sada kada je bio desant????? Bem ti jos malo pa cu u TOP 10. [smiley3]
A ovaj iz mog avtara ceka iza flanjke da me nag…. i to bez vazeljina. [smiley10]

skype - ivek1234

Evo provjerio sam, nitko ne prodaje u top 10, ali i ne kupuje.
Nadajmo se da taj koji se iskrcava, ima dovoljno para za THT, jer se po današnjem prometu
i po cijeni vidi da je nekome bilo hitno danas napraviti takav promet i i da dođe do para, a time i sruši cijenu.
Imam još casha za dokup. Nisam danas dokupljivao po stvarno diskontim cijenama
jer čekam da vidim šta će biti prvi dan prodaje THT-a.

ivek123, meni se čini da to nas gu.. bivša ministrica koja se iskrcava…..[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close