IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://dulist.hr/content/view/10582/65/

Ovo je jednostrano mišljenje i nisi valjda naivan da ne razmiješ da se vodi rat oko interesa ?
Ovi prosvijedi i bla bla je ucijena zvana provizija .
[/quote]

Golf tereni će se napraviti i to je jasno kao DAN.
Ali ovakve stvari jasno poručuju da se još nije prešlo na fazu realizacije i da će pregovaranje, razgovaranje i sl trajati još jako duuuugo.
Inače nisam nigdje vidio da golf projekt ima veze sa IGH ako netko jest onda neka stavi link.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



http://dulist.hr/content/view/10582/65/

Ovo je jednostrano mišljenje i nisi valjda naivan da ne razmiješ da se vodi rat oko interesa ?
Ovi prosvijedi i bla bla je ucijena zvana provizija .
[/quote]

Ljuti me taj način i razmišljanja tih jadnika koji na kraju uspore ili totalno blokiraju neki projekt.Vidi
kolka sranja u Varšavskoj,blokirali su i Družbu Adrija i sad Srđ.Do kad će se tolerirati njihovo ponašanje?
Stranka zelenih se financira iz proračuna,a osim prosvjeda i blokada nisu u stanju pokrenuti niti jedan
projekt koji bi RH donio bilo kakav napredak,a koje kakve udruge ,tipa:pravo na grad,financiraju se dobrovoljnim prilozima (interesira me čijim).Mi pod hitno trebamo zaposlit građevinarstvo,love nemamo,
a kad se pojavi neko sa novcima njega istjeramo prosvjedima.

[/quote]

Zakon je jednak za sve, te ako nude jedno, a rade drugo treba ih odmah deportirati iz zemlje, bez prosvijeda, upravu si.
Međutim ; kako ino investitor poučen dosadašnjom praksom u RH tipa HT, INA, banke koji dižu abnormalne marže i za zemlje sa vladavinom vojne hunte, onda nastaju problemi isplativosti investicije gdje im se prema zakonu o postotku izgrađenosti nudi povrat od 2-3 puta, a njihova očekivanja su bila 20-30 puta, započinju s ucijenama .
Da sam ja na vlasti pustio bi da sve to naprave izvan zakona i onda im samo oduzeo.
Žaliti se nemaju kome niti išta osporavati, a država i dubrovčani zadovoljni.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Danas smo krenuli nizbrdo prema 1.600 kuna s obzirom da je većina građevinara u padu to neće biti teško.


Danas smo krenuli nizbrdo prema 1.600 kuna s obzirom da je većina građevinara u padu to neće biti teško.

A gdje si ti to krenuo ?
Možda mi i jesmo, ali ti samo čekaš da ugrabiš tu jednu dionicu na 1600 ?

Senti come ingannare !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Here we go again…

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/bar-boljare-aktor-nije-skupio-novac%2c-ide-se-na-novi-tender%3f,91736.html

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Netko polako, lukavo konstatno izlazi iz IGH.
Ili drži cijenu dolje 2 dana pa treći lupi po bidu ili jednostavno spusti za 10 Kuna i čeka lupanje po asku, ali konstantno izlazi.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Netko polako, lukavo konstatno izlazi iz IGH.
Ili drži cijenu dolje 2 dana pa treći lupi po bidu ili jednostavno spusti za 10 Kuna i čeka lupanje po asku, ali konstantno izlazi.

Samo neka, ja za to vrijeme fino konstantno ulazim. Vežu me neka lijepa sjećanja za IGH kada sam u proljeće 2008 ulazio ispod 10 kila, a izlazio preko 12 000. vele da je tada bila precijenjena sada je ispod 1700 kn. Pametnom dosta [thumbsup] [thumbsup] ostali mogu navalit s jedinicama [thumbsup] [thumbsup] i pisanjem [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Istina je da je nisko ali je isto tako istina da samo naivcu ulaze dok veliki igrači izlaze iz IGH .
To pokazuje samo jedno koliko god bilo nisko IGH će ići i niže.


Istina je da je nisko ali je isto tako istina da samo naivcu ulaze dok veliki igrači izlaze iz IGH .
To pokazuje samo jedno koliko god bilo nisko IGH će ići i niže.

Jedva čekam, pun sam keša ko brod…i ulazim ko ledolomac…očekujem zaradu ko panamax, a psi i dalje laju [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Istina je da je nisko ali je isto tako istina da samo naivcu ulaze dok veliki igrači izlaze iz IGH .
To pokazuje samo jedno koliko god bilo nisko IGH će ići i niže.

Jedva čekam, pun sam keša ko brod…i ulazim ko ledolomac…očekujem zaradu ko panamax, a psi i dalje laju [lol] [lol]
[/quote]
Pa što čekaš s " tolikim kešom " kreni u kupovinu imaš na prodaji oko 200 komada možda ti bude dosta.

Čekam na niže, al ne daju [thumbsup] [thumbsup]
Vidim da ću morati po asku ako želim kupiti…kao i svi ostali [thumbsup] [thumbsup]
Al nije me sram…imam šta ću [cool] [cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Istina je da je nisko ali je isto tako istina da samo naivcu ulaze dok veliki igrači izlaze iz IGH .
To pokazuje samo jedno koliko god bilo nisko IGH će ići i niže.

Koji su to veliki, molim ?
Da li je to ovaj što na listi dioničara ima 18 ili 29 dionica, na kojeg misliš ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close