IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U baš me zanima kako će se situacija odvijati sad postaje zanimljivo pomaknuti sa 111 dva naloga naprijed….. da vidimo kud ova igra ide….bit će zanimljivo…….

Opa izgleda da idemo do 11000 eventualno nešto sitno ispod fino,fino al dajte malo kreativnosti…….uvijek ista priča……

A šta vam majstor kaže…kupovina u rasponu hehe joj ovo mi je dosadno idem na druge teme………


Opa izgleda da idemo do 11000 eventualno nešto sitno ispod fino,fino al dajte malo kreativnosti…….uvijek ista priča……

Šta je djete uzelo MOSTich , pa se igra[smiley1][smiley1][smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Mislim da nema brige, jer netko želi u THT, pa se ovdje iskrcava, ali moram ponoviti, poslije toga nam
slijedi polagani i dugi rast. Sve su dionice više-manje srušene 20%, jer se puno stvari događalo u zadnje vrijeme. Kad se pogledaju fundamenti, zaključeni poslovi i tek pred zaključivanje, mislim da kruha ima za slijedećih 5 godina. Mislim biti uz ovu dionice jako dugo i uživam u tome.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

A ništa neobično, potez očajnika da dodje do para prije THT-manije, a nek ga spusti koliko god, duplo će
poslije ići gore.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

xv7:

Opa izgleda da idemo do 11000 eventualno nešto sitno ispod fino,fino al dajte malo kreativnosti…….uvijek ista priča……

Šta je djete uzelo MOSTich , pa se igra[smiley1][smiley1][smiley1]

Tko se javlja

Zare, kako je u DDJH?
Na koliko si ušao???

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


xv7: ” Opa izgleda da idemo do 11000 eventualno nešto sitno ispod fino,fino al dajte malo kreativnosti…….uvijek ista priča…… ” Šta je djete uzelo MOSTich , pa se igra[smiley1][smiley1][smiley1]

Probij granicu 10900 ako možeš,al nemožeš jel tako?Jer vršite jeftinu kupovinu do ovog naloga 114 kom…Čak u RS koji je poludržava regulatori su palili drastične kazne za ovako nešto……samo kod nas ovo prolazi nije ni čudo što je bilo na TV u da smo korumpiraniji od Afrike…..i daj molim te nemoj se tako s visoka obračati ljudima………

Svakom loncu…..poklopac…..[smiley1][smiley1][smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Von Braun:

xv7: ” Opa izgleda da idemo do 11000 eventualno nešto sitno ispod fino,fino al dajte malo kreativnosti…….uvijek ista priča…… ” Šta je djete uzelo MOSTich , pa se igra[smiley1][smiley1][smiley1]

Probij granicu 10900 ako možeš,al nemožeš jel tako?Jer vršite jeftinu kupovinu do ovog naloga 114 kom…Čak u RS koji je poludržava regulatori su palili drastične kazne za ovako nešto……samo kod nas ovo prolazi nije ni čudo što je bilo na TV u da smo korumpiraniji od Afrike…..i daj molim te nemoj se tako s visoka obračati ljudima………

Kolega, imate na Iskonu, Iskrici i ostalim stranicama chat gdje možete laprdati gluposti.
Molim vas da komentirate samo sa činjenicama, a ne sa špekulacijama.
I molim vas da pročitate tekst u potpisu. Hvala na razumijevanju.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Zare, kako je u DDJH?
Na koliko si ušao???

Ovdje je tema IGH a ne DDJH. Inače iz DDJH sam izašao na vrijeme i zaradio, a planiram se vratiti jer mislim da je to perspektivna dionica.
A ovaj moj komentar ovdje je usmjeren na to da kritiziraš druge a i tvoji postovi su monolog…

New Report

Close