IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na IGH-u veliko istresanje već prošlo oko 170 dionica u prvih par prodaja čeka još 100 novih na iskrcaj a na prvih 10-ak kupnji svega oko 15 dionica. Kod takvih nesrazmjera uvjek dolazi do većeg pada cjene dionica.

Preko 300 000 kn prometa na ovom biseru, uz današni rast cijene te pad u odnosu na prosječnu jučerašnju od 0,1%. Nema više diskonta, cijena polako (ali sigurno) stremi ka novim visinama.
Istresanje se jedino dešava kod investitora koji istresaju suze što ne mogu kupiti jeftino. [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Istresanje se jedino dešava kod investitora koji istresaju suze što ne mogu kupiti jeftino. [thumbsup] [thumbsup]

slažem se, cijena je na visokih 1700 kn, pa trenutno nema jeftine prodaje.
zato treba sačekati da IGH postane jeftin na 1200-1300 kn [thumbsup]



Istresanje se jedino dešava kod investitora koji istresaju suze što ne mogu kupiti jeftino. [thumbsup] [thumbsup]

slažem se, cijena je na visokih 1700 kn, pa trenutno nema jeftine prodaje.
zato treba sačekati da IGH postane jeftin na 1200-1300 kn [thumbsup]
[/quote]
Bit će on jeftin na 2300 [thumbsup] [thumbsup] Turbo jeftin [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Po cijeni 1700 Kuna zadnji put je bila dionica 12/2004 godine, a niže od toga na osnutku ili 01/2004.
Od tada da danas cijena nije bila niža.

Sumnjam i da bi država inertno gledala na budućnost IGH obzirom na broj zaposlenih i inderektnih ovisnika.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Po cijeni 1700 Kuna zadnji put je bila dionica 12/2004 godine, a niže od toga na osnutku ili 01/2004.
Od tada da danas cijena nije bila niža.

Sumnjam i da bi država inertno gledala na budućnost IGH obzirom na broj zaposlenih i inderektnih ovisnika.


Slažem se da je danas u Hvackoj prisutan problem ovisnika [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ako se ne varam, a ne varam se, jučer Jure, Mudrinić i HUP kod SDP-a na novim konzultacijama ?
Da li je Jure promijenio zastavu ili samo priprema teren ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Vaš link

Nigdje ne mogu pronać informaciju o tome ko radi projekt za golf na Srđu.Loyd’s Property je glavni u tome
ali ko projektira? Pošto je 2007.vlada podržala ideju,a to potpisuje Sanader,ne mogu vjerovat da IGH nema
baš nikakve veze sa projektom.To je ogroman posao na našem terenu i sigurno će se bar u nekim dijelovima
angažirat naši stručnjaci.Ili je to možda as iz rukava koji će samo odjednom izać u naslovnicama?
Jel ima netko kakva saznanja o tom projektu?


Nigdje ne mogu pronać informaciju o tome ko radi projekt za golf na Srđu.Loyd’s Property je glavni u tome
ali ko projektira? Pošto je 2007.vlada podržala ideju,a to potpisuje Sanader,ne mogu vjerovat da IGH nema
baš nikakve veze sa projektom.To je ogroman posao na našem terenu i sigurno će se bar u nekim dijelovima
angažirat naši stručnjaci.Ili je to možda as iz rukava koji će samo odjednom izać u naslovnicama?
Jel ima netko kakva saznanja o tom projektu?

http://dulist.hr/content/view/10582/65/

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



Nigdje ne mogu pronać informaciju o tome ko radi projekt za golf na Srđu.Loyd’s Property je glavni u tome
ali ko projektira? Pošto je 2007.vlada podržala ideju,a to potpisuje Sanader,ne mogu vjerovat da IGH nema
baš nikakve veze sa projektom.To je ogroman posao na našem terenu i sigurno će se bar u nekim dijelovima
angažirat naši stručnjaci.Ili je to možda as iz rukava koji će samo odjednom izać u naslovnicama?
Jel ima netko kakva saznanja o tom projektu?

http://dulist.hr/content/view/10582/65/
[/quote]

Pa da ,zašto bi imali elitni turizam kad možemo ponudit robinzonski.Zašto bi stranac zapošljavao
naše ljude kad mi možemo tom istom strancu uzet par hiljada eura,poslat ga na Srđ da jede ono što sam ulovi(nemoramo ni kuhat),udiše zdravi HR zrak i gleda more.Kad se taj isti stranac kod nas riješi stresa,koji
mu je nagomilala njegova razvijena zemlja i ode,nama ostaje goli kamen koji ne traži baš nikakvo održavanje. Možda bi ipak trebali angažirat IGH da isprojektira nekakve pećine za slučaj kiše…ma ne
nećemo ulagati ništa lakše je pjevati SRĐ JE NAŠ!!!

http://dulist.hr/content/view/10582/65/

Ovo je jednostrano mišljenje i nisi valjda naivan da ne razmiješ da se vodi rat oko interesa ?
Ovi prosvijedi i bla bla je ucijena zvana provizija .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


http://dulist.hr/content/view/10582/65/

Ovo je jednostrano mišljenje i nisi valjda naivan da ne razmiješ da se vodi rat oko interesa ?
Ovi prosvijedi i bla bla je ucijena zvana provizija .
[/quote]

Ljuti me taj način i razmišljanja tih jadnika koji na kraju uspore ili totalno blokiraju neki projekt.Vidi
kolka sranja u Varšavskoj,blokirali su i Družbu Adrija i sad Srđ.Do kad će se tolerirati njihovo ponašanje?
Stranka zelenih se financira iz proračuna,a osim prosvjeda i blokada nisu u stanju pokrenuti niti jedan
projekt koji bi RH donio bilo kakav napredak,a koje kakve udruge ,tipa:pravo na grad,financiraju se dobrovoljnim prilozima (interesira me čijim).Mi pod hitno trebamo zaposlit građevinarstvo,love nemamo,
a kad se pojavi neko sa novcima njega istjeramo prosvjedima.

New Report

Close