IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…no, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane …. pa pitanje glasi, koliko još pričekati dok margin callovi doista ne krenu [proud]

iskusni ulagački vukovi sada uopće ne kupuju nego čekaju pad crobexa za -20-30% i tek tu savjetuju kupnju…to bi značilo IGH na 1400-1600 i to mi se uz masovno gubljenje poslova u zadnje vrijeme čini sasvim fer cijena za ovu dionicu [thumbsup]

današnji prometa igh i atpl u grafu s dodatkom adrspa

u nekim vremenima prodaje adrs uopće ali atpl i igh idu ko alva (oko 13 i oko 14h).

teorija dodatno potvrđena!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

lijepo, lijepo povezano

evo još malo od mene, obratite pažnju na crvene stupce (volumeni) u istim trenucima
(u prvom redu je adrs kao referenca)

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Hvala splite na ažurnosti izrade grafa!

Ipak sam mislio da će 1450 bit neprobojno, ali si me uspio demantirat!

ps Kad ti vrijeme dopusti plaćam kavu+

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Obratite samo pažnju na izbor dionica za polugu x 3. u istoj grupi je igh ( zadužen i u problemima ) i ht, dok je u grupi sa polugom 2x ingra ( u problemima i adris-p. Koja je logika takvod odabira dionica osim mogućnost manipulacije sa navedenim dionicama.

I na kraju što mislite da je motiv agram brokera kada su pokrenuli margine sa polugom 2 x i 3x. Povećati promet brokeraja ili povećati promet brokeraja i dobro napuniti svoje džepove i ošišati hrpu naivnih malih investitora.

Ne znam firmu u Hrvatskoj bez problema ili s likvidnošću ili s poslovima ili oboje! [cry]



…no, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane …. pa pitanje glasi, koliko još pričekati dok margin callovi doista ne krenu [proud]

iskusni ulagački vukovi sada uopće ne kupuju nego čekaju pad crobexa za -20-30% i tek tu savjetuju kupnju…to bi značilo IGH na 1400-1600 i to mi se uz masovno gubljenje poslova u zadnje vrijeme čini sasvim fer cijena za ovu dionicu [thumbsup]
[/quote]

Očito je da za nekakav rat iznad 2000 kn iGH nema snage ni volje, ali ima volje za rušenje cijene prema dolje. Dokle će to rušenje ići teško je reći, ali ne treba čuditi ako cijena opet ode na prijašnje dno od 1400 kn ili čak ispod toga
[rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Vezano uz moje prijašnje postove o marginima i ekipi koja namjerno ruši cijene pogledajte malo trenutno stanje na kupnji igh i atpl. pametno dosta

Kao što rekoh, prodao sam IGH. Ipak, možda postoji i malo vedrija opcija, makar u tragovima mogućega, npr. dođe Jure Radić sutra i potpiše sa Grcima-Izraelcima ugovor o projektiranju trase u CG i … ode IGH NA 3.000 KN.
Ovo pišem da pomognem onima koji su unutra, a i zato što je navedena opcija moguća, ma kako malo vjerojatnos bila mala…

Jesam vam rekao cim su izgubili posao u cg.,igh se vraca na 1500.,ja sam ga odma rijesio na 2600.,na 1400 se vracam unutra.,pozz.

A sada……

http://www.poslovni.hr/vijesti/zaba-u-paketu-prodaje-zdericev-i-radicev-ban-i-bundek-centar-152240.aspx

[lol] [lol] [lol]

marcello

Nisam siguran tko će prvi u bankrot na jesen, Država ili IGH, nadam se Država.
Jednu drugo stvar sam siguran, Jure neće u bankrot s ovima gore.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


A sada……

http://www.poslovni.hr/vijesti/zaba-u-paketu-prodaje-zdericev-i-radicev-ban-i-bundek-centar-152240.aspx

[lol] [lol] [lol]

Počela je rasprodaja IGH-a, istina na mala vrata, ali voda uvijet teče nizvodno.
I ovdje se vidi da Jure misli više na sebe nego na tvrtku.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close