IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH vrijedi najmanje 2800 Kuna, ako se kupuje u paket od po 5 dionica, ljeti, a zimi će biti još povoljniji paketi od 6 neki misle i 7 dionica.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-institut-igh-u-lipnju-srusen-20%2c1%25,83502.html

Šta to znači 5 dionica za 2800??


Šta to znači 5 dionica za 2800??

to znaci da ce se kupovati 5 dionica za 2800kn.

dakle, kolega loris ce kupovati samo pakete od 5 dionica ukoliko cijena tog paketa bude 2800kn.



Šta to znači 5 dionica za 2800??

to znaci da ce se kupovati 5 dionica za 2800kn.

dakle, kolega loris ce kupovati samo pakete od 5 dionica ukoliko cijena tog paketa bude 2800kn.

[/quote]

Da će IGH biti na 560 kn [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

evo i mene da se javim….prodao sve na 2600kn i sad već razmišljam da se opet vratim ….uskoro….malo ću još pričekati jer ne očekujem nekakav odbijanac skoro…

na 4300 sve prodajem...

ljudi moji, ja izašao 28.06. Dodijalo mi. Pa sad će Crna gora, pa su svi na skijanju, pa će projektirati bilo tko da dobije, pa ovo pa ono…Želim svima sreću, ali ne znam dokle ovo može padati. Misilim da nitko ne zna. Sretno.


evo i mene da se javim….prodao sve na 2600kn i sad već razmišljam da se opet vratim ….uskoro….malo ću još pričekati jer ne očekujem nekakav odbijanac skoro…

Ovo je odlično !
Zar opet čekaš 2600 da uđeš ? Sigurno je sigurno !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

da da…i ja sam danas izašao iz ove dionice, nakon velikog gubitka..ali nisam više mogao gledati kako se dnevno topi nečija plaća….iako vjerujem da dugoročno ( godinu dvije) dionica ima prosperiteta.

Ovdje se ne postavlja pitanje da li je IGH dobra dionica. To je definitvno i snlažljivi ljudi je vode, ali kamo u ovoj državi, kao i sve ostale dionice, kamo ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ovdje se ne postavlja pitanje da li je IGH dobra dionica. To je definitvno i snlažljivi ljudi je vode, ali kamo u ovoj državi, kao i sve ostale dionice, kamo ?

Ova ti je dobra————————————————

Pa valjda "zna se"…………

marcello

New Report

Close