IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zagrebačka burza: Nedostatak vijesti i nikakav PR ubijaju Ingru i IGH

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-nedostatak-vijesti-i-nikakav-pr-ubijaju-ingru-i-igh,82782.html

Vidim da 4 i 8 dioničar IGH-a polako, ali sigurno izlaze van ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




IGH će se vratiti na 1400kn jako skoro…
dotle ne preporučujem kupnju, ništa od odbijanca ovdje za duže vrijeme

jaooooooooooooo

nevjerojatan si

pišeš da ce thnk na 1600, dakle odbijanac od 50 %, a istodobno će igh past 30 %…

Pa kolega , zaista vi pijete pivo na igle
[/quote]

Al nije svaka dionica zasebna za sebe i ima svaka svoj put.
Ako IGH pada ne mora značit da THNK neće rasti. [wink]
[/quote]
Tako je, upravo zato se i sprdam s njim…
Jucer je usporedjivao atpl i jdpl, pa se cudio ko pura dreku zasto atpl ne pada a jdpl pada…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Situacija u IGH je postala krajnje katastrofalna, plaće kasne debelo, krenuli su otkazi, ljudi čak i sami bježe. jer to ipak nisu neki neandertalci s frizurom Deluxa već obrazovani ljudi, pismeni i stručni. Ipak je Tehnika na svom dnu, a IGH daleko od dna i baš zato ima prostora za padanje.
Tehnika pored toga ima 2 veća posla za odraditi, a IGH ako uskoro ne dobije Pelješki most može komotno ključ u bravu jer previše ih jede njihov kruh da bi živili samo od ispitivanja materijala i atestiranja.

26.11.2010 - Dan D


Situacija u IGH je postala krajnje katastrofalna, plaće kasne debelo, krenuli su otkazi, ljudi čak i sami bježe. jer to ipak nisu neki neandertalci s frizurom Deluxa već obrazovani ljudi, pismeni i stručni.

Nisi korektan kao forumaš
Nije problem navijati za svoje alI baš lagati ne moraš
Niti im kasni plaća niti je itko dobio otkaz..a i baš me zanima gdje bi to pobjegli??
Još uvijek su broj jedan bez konkurencije(i po uvjetima rada kao i po visini plaće)
Ne tvrdim da je stanje dobro ali ovo što si ti naveo nije točno
Osobno mišljenje; teško da će doći do značajnijeg odvajanja u sektoru u ovom trenutku tako da mislim da lažeš uzalud..IMHo

sijem žito raste grahorica

splite lažeš (nije da me čudi). plaće uopće ne kasne, ali se zato prilično režu. otkaza ima, ali istina je da neki i sami odlaze. a to da su svi u igh pismeni, obrazovani i stručni otom potom…


splite lažeš (nije da me čudi). plaće uopće ne kasne, ali se zato prilično režu. otkaza ima, ali istina je da neki i sami odlaze. a to da su svi u igh pismeni, obrazovani i stručni otom potom…

Klasičnih otkaza nema još uvijek
Ima prijevremene mirovine uz otpremninu
Ugovore na određeno nisu produžili nikom nažalost
I to nešto govori
Teško da će biti klasičnih otpuštanja jer kadar praktički školuju sami
Otpuštanjem si prave direktnu konkurenciju
Ako do većeg otpuštanja dođe(ne vjerujem u tu soluciju)onda treba razmisliti o svemu
Stanje općenito u građ. nije dobro ali mislim da i nije tako katastrofično kako neki impliciraju
A plaće su im srezali cca 15% davnih dana
S tim da sada od 01.07 kreće nova reorganizacija koja je ustvari priprema za promjene koje se najavljuju za početak 2011

sijem žito raste grahorica


splite lažeš (nije da me čudi).

[lol] [lol] [thumbsup] [lol] [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ugovore na određeno nisu produžili nikom nažalost
I to nešto govori

upravo to. mada znam da je jedan ostao na određeno jer je jedan drugi dao otkaz.

plaće su rezane kako kome, no rezali su i onima koji imaju iznad 60 na što su se ljudi žalili i dobili lovu nazad (oko 3 plaće). imho IGH će preživjeti i mislim da će za nekih 5-10 godina kad opet krene boom opet ispatiti ući u ovu dionicu. po mogućnosti kad će i oni najveći optimisti prodati …



Ugovore na određeno nisu produžili nikom nažalost
I to nešto govori

upravo to. mada znam da je jedan ostao na određeno jer je jedan drugi dao otkaz.

plaće su rezane kako kome, no rezali su i onima koji imaju iznad 60 na što su se ljudi žalili i dobili lovu nazad (oko 3 plaće). imho IGH će preživjeti i mislim da će za nekih 5-10 godina kad opet krene boom opet ispatiti ući u ovu dionicu. po mogućnosti kad će i oni najveći optimisti prodati …
[/quote]

Mislim da će boom sektora uslijediti prije 5-10 godina, a boom dionice kao i veće korekcije će se do tada smijenjivati najmane 15-20 puta.
Sadašnja cijena je pala cca 80-85% od ath a ipak građevina nije pala toliko, tako da će doći do popravljanja greške mister tržišta, e sad da li će popravak uslijediti sutra sa 2050k ili sa razina 1800, 1200,800kn ili 200 kn to ne znam ali jasno je da je u ovu cijenu od 2000kn ukalkulirano i previše i da nije realna.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



splite lažeš (nije da me čudi). plaće uopće ne kasne, ali se zato prilično režu. otkaza ima, ali istina je da neki i sami odlaze. a to da su svi u igh pismeni, obrazovani i stručni otom potom…

Klasičnih otkaza nema još uvijek
Ima prijevremene mirovine uz otpremninu
Ugovore na određeno nisu produžili nikom nažalost
I to nešto govori
Teško da će biti klasičnih otpuštanja jer kadar praktički školuju sami
Otpuštanjem si prave direktnu konkurenciju
Ako do većeg otpuštanja dođe(ne vjerujem u tu soluciju)onda treba razmisliti o svemu
Stanje općenito u građ. nije dobro ali mislim da i nije tako katastrofično kako neki impliciraju
A plaće su im srezali cca 15% davnih dana
S tim da sada od 01.07 kreće nova reorganizacija koja je ustvari priprema za promjene koje se najavljuju za početak 2011

[/quote]

Oni uvijek kasne za INGROM pa tako i s negativnim vijestima, priznanjem realnog stanja unutar društva pa konačno i konsolidacijom i

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

splite,

cijenim tvoje TA, ali ako se IGH zadrži u ljetnom perjodu iznad 2T bit će jako dobro

PS ispričavam se na lošoj vremenskoj procjeni cjene IGH-a,

post objavljen prije dva tjedna kolegi splitu, 2.600 kn za naredni perjod SF

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close