IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dvorana u Splitu sa čitavim kompleksom je veći posao nego arena Zg. IGH ima trećinu čitave priče i normalno je da će Konstruktor graditi, a IGH projektirati i vršiti nadzor.
Za sve poslove koje budu izvodili fakturirati će učinjeno kao i za bilo koji drugi posao. Novac je zadužen preko nove tvrtke i dugo godina će IGH imati pozitivan efekat ovog posla.Naplatiti odrađeno i ubirati sredstva
slijedećih 30g.
Samo da informiram kolege da je potražnja za stanovima u Cesarčevoj (uskoro se kreće) veća 5 puta od ponude tako da cijena kvadrata će biti na kraju jaaako skupa.

Iskreno malo mi smetaju komentari nekih kolega koji nisu argumentirani no svatko ima pravo na svoje mišljenje.Ja sam kupovao ovo po 3800 i neću prodavati iz portfelja jer smatram da mi je ovo najbolji dio
dionica koje posjedujem. Ovo je kvalitetna tvrtka koja prodaje znanje i spremna je za EU i nove bitke na tržištu,
pitajte se da li su vaše tvrtke koje posjedujete na to spremne.Hvala.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Dvorana u Splitu sa čitavim kompleksom je veći posao nego arena Zg. IGH ima trećinu čitave priče i normalno je da će Konstruktor graditi, a IGH projektirati i vršiti nadzor.
Za sve poslove koje budu izvodili fakturirati će učinjeno kao i za bilo koji drugi posao. Novac je zadužen preko nove tvrtke i dugo godina će IGH imati pozitivan efekat ovog posla.Naplatiti odrađeno i ubirati sredstva
slijedećih 30g.
Samo da informiram kolege da je potražnja za stanovima u Cesarčevoj (uskoro se kreće) veća 5 puta od ponude tako da cijena kvadrata će biti na kraju jaaako skupa.

Iskreno malo mi smetaju komentari nekih kolega koji nisu argumentirani no svatko ima pravo na svoje mišljenje.Ja sam kupovao ovo po 3800 i neću prodavati iz portfelja jer smatram da mi je ovo najbolji dio
dionica koje posjedujem. Ovo je kvalitetna tvrtka koja prodaje znanje i spremna je za EU i nove bitke na tržištu,
pitajte se da li su vaše tvrtke koje posjedujete na to spremne.Hvala.

Šta to znači više od najavljivanih 5-7000?
Nisam znao da se to gradi… Baš dobre vijesti!

E sad samo jedno pitanje, postoji li neki opravdani razlog za to , dakle ne za porast cijene, ali za ovakav??

Ak za neku dionicu postoji opravdan razlog za rast onda postoji za IGH……..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ovo je već prešlo u naviku. Svaki tjedan po jedna-dvije velike vijesti.
Ova firm stvarno zna gdje treba tražiti posao.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo sad sam provjerio, izlazi netko i ruši cijenu, tko nije u TOP 10.

Možda Dropulićka?[smiley1][smiley1][smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ja na IGH gledam kao na “novu” Ingru sa malo drugacijim setupom. Neke se stvari tek trebaju odigrati na IGH.


Slažem se…sličnog sam razmišljanja….kad sazrije, bit će više nego OK…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

onda idemo u dokup poslje ht-a

ivek123: ” Ja na IGH gledam kao na “novu” Ingru sa malo drugacijim setupom. Neke se stvari tek trebaju odigrati na IGH. ” Slažem se…sličnog sam razmišljanja….kad sazrije, bit će više nego OK…[smiley2]

Poslije THT-a bi bilo dobro dokupiti, ali po kojoj cijeni[smiley11]

Uostalom IGH je dobro kupiti bilo kada, uvijek se isplati.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


onda idemo u dokup poslje ht-a

Dobar si tajming odredio. Pazi da ti ne bude prekasno, tad su targeti puno veći.[smiley1]

Pessimism Is Your Friend

da da pogotovo ak HDZ izgubi vlast, nadam se da neče, odmah da kažem

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ljudi šta je ovo jutros?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Ljudi šta je ovo jutros?

Uzalud sam se ponadao.’Neumorni prodavatelj’ je u stanju ‘napojit’ kupnju za narednih godinu dana.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close