IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kako komentirate dolazak Mesića u NO ingre?
znamo kako je napadao IGH..nešto tipa IGH projektira, Konstruktor gradi, Dalekovod oprema.
dakle neće biti dobro ako dođe do očekivane pobjede opozicije na skorašnjim parlamentarnim izborima..
sa Mesićem u NO-u ingre, žestokim protivnikom IGH-a, Radića i HDZ-a..
ako u novoj vladi bude premijer Milanović, a ministar graditeljstva Čačić, na Pantovčaku sjedi Josipović, u Zagrebu SDP razvlastio Bandića..
možemo reći da IGH na domaćem teretu gubi tlo pod nogama..a u inozemstvu reference možeš na prste nabrojati [lol]

kupi ingru onda..hahahah

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Uistinu gadljiva dionica, gadljiva firma a drzava da ne govorim!

Samo mala opaska. REŽIM se može mrzit volit, pljuvat, ili hvalit a mi se možemo slagat ili ne ali državu pusti na miru jer ona nema veze sa tvojim pušenjima ili zaradama na dionicama. Vrijeme je da shvatimo svi, hrvatska je jedino šta imamo a SDP-i, HDZ-i i druge ljeve i desne udruge su samo bljesak u oku nepoznatog brusselskog zastupnika kolko se meni trenutno čini. Molim ljepo.

izgleda da će se ipak ostvariti ono što sam gore najavio..ovo je kraj IGH

Stipe Mesić i Ingra ruše osovinu Radić – Dropulić

http://www.jutarnji.hr/stipe-mesic-i-ingra-ruse-osovinu-radic—dropulic/829189/


izgleda da će se ipak ostvariti ono što sam gore najavio..ovo je kraj IGH

Stipe Mesić i Ingra ruše osovinu Radić – Dropulić

http://www.jutarnji.hr/stipe-mesic-i-ingra-ruse-osovinu-radic—dropulic/829189/

Vrlo vjerojatno će pokušati ugroziti poslove u inozemstvu baš kao što i pod naslov govori
Stipe Mesić ima odlične veze u Kataru, Libiji i drugim državama koje su poslovno zanimljive Ingri
jer posla u RH nema pa se nema što rušiti.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


izgleda da će se ipak ostvariti ono što sam gore najavio..ovo je kraj IGH

Stipe Mesić i Ingra ruše osovinu Radić – Dropulić

http://www.jutarnji.hr/stipe-mesic-i-ingra-ruse-osovinu-radic—dropulic/829189/


Ajde,priznaj nam koliki ti je gubitak na gradjevinarima dok toliko pljujes po njima?
Svaka tvoja poruka je pljuvanje po gradjevinarima.Zasto bi to bio kraj IGH?Jel ti znas s cime se bavi IGH?Volio bi da hrpa inzinjera nemaju posla zbog tvog gubitka na dionicama? Svaka ti cast.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

kolega nemojte mene kriviti za svoj neuspjeh na građevinarima.
normalno da nemam dionice građevinara i igh, pa nije mi na kraj pameti skupljati gubitke, ali čini se da ste upravo vi u situaciji koju meni pakujete..stvarno mi vas je žao.
nema smisla mene kriviti za to što IGH-ovih inženjeri nemaju posla..pa naći će ga u drugim firmama.
zamislite samo kad počne mandat SDP-a, pa se sa Mesićem i strukom usuglase da treba osnovati državni institut i dokinuti monopol IGH..uff..taj dan bi ga volio šortati i dobro namlatiti pare.
ima tu potencijala za visoke prinose, vjerujem da se upravo zato trenutno štiti od jačeg pada.


kolega nemojte mene kriviti za svoj neuspjeh na građevinarima.
normalno da nemam dionice građevinara i igh, pa nije mi na kraj pameti skupljati gubitke, ali čini se da ste upravo vi u situaciji koju meni pakujete..stvarno mi vas je žao.
nema smisla mene kriviti za to što IGH-ovih inženjeri nemaju posla..pa naći će ga u drugim firmama.
zamislite samo kad počne mandat SDP-a, pa se sa Mesićem i strukom usuglase da treba osnovati državni institut i dokinuti monopol IGH..uff..taj dan bi ga volio šortati i dobro namlatiti pare.
ima tu potencijala za visoke prinose, vjerujem da se upravo zato trenutno štiti od jačeg pada.

Vidim da se puno raspisalo o šortu, a velika većina malih je u kešu,
E sad pitanje!
Kako zaraditi pare na šortu kada su skoro svi u kešu?
Treba biti oprezan sa šortom jer bit će suza. Jer znate ono kad svi sve znamo upravo se dogodi suprotno.

šort počinje uskoro i tko misli da je to jednostavno neka krene.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Gooran8,
šortanje će voditi veliki, a mali većinom niti ne znaju što je to.
možeš se pridružiti ovisno o trendu ili sa strane promatrati, isto kao i kod rasta.
šort se uvodi za mirovince a ne zbog mene i zbog tebe..razmisli malo koliku su lovu na tome mogli okrenuti da ga je bilo 2008.
ja inače nemam dojam da su svi u kešu, ali bilo bi im bolje da jesu [lol]
ne misliš valjda da nam dionice rastu ili padaju ovisno o tome jesu li forumaši u kešu?
ako tako gledamo crobex bi trebao već biti na 5000 s obzirom na količinu novca oročenog u bankama.
ogromna je lova otišla s burze još 2007-08, pa nam dionice ipak dalje tonu [undecid]


Gooran8,
šortanje će voditi veliki, a mali većinom niti ne znaju što je to.
možeš se pridružiti ovisno o trendu ili sa strane promatrati, isto kao i kod rasta.
šort se uvodi za mirovince a ne zbog mene i zbog tebe..razmisli malo koliku su lovu na tome mogli okrenuti da ga je bilo 2008.
ja inače nemam dojam da su svi u kešu, ali bilo bi im bolje da jesu [lol]
ne misliš valjda da nam dionice rastu ili padaju ovisno o tome jesu li forumaši u kešu?
ako tako gledamo crobex bi trebao već biti na 5000 s obzirom na količinu novca oročenog u bankama.
ogromna je lova otišla s burze još 2007-08, pa nam dionice ipak dalje tonu [undecid]

Slažem se kolega u potpunosti,

mali investitori su u kešu sudeći po pisanju na forumu, a veliki su u kešu i dionicama.
Generalno veliki pokreću valove a mali ih slijede.
Međutim mnoge dionice su isuviše podcjenjene pa se lako može dogoditi da nam se priključi neki strani fond ili investitor jer puno je veći rizik biti u kešu na 1900 bodova u odnosu na crobex na 3200 ili 4500 ili 5000 bodova.

usput za građevinare ,
dolaskom novog predsjednika na čelo IGH mislim da se fokus stavlja na rusko tršište, a samim time na kompletno istočno tršište.
vidjet ćemo da li će tender za 3 dionicu u Bugarskoj Konstuktora baciti u prvi plan.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

lpg scooter

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2010-1Q-NotREV-N-HR.pdf

[sad]

na 4300 sve prodajem...

Pa i nije to baš tako loše…u usporedbi sa branšom!
Sad neka si oni koji pričaju o smanjenju cijene prema nominali usporede nominalnu vrijednost i vrijednost sveukupne imovine Igh! Pa se lako dobije stvarna vrijednost dionice

New Report

Close