IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šta ti želiš reći?
igh ne ovisi o građevinskom sektoru?


šta ti želiš reći?
igh ne ovisi o građevinskom sektoru?

Igh kratkoročno i dugoročno ovisi o građevinskom sektoru i kapitalnim projektima RH i šire.
A dionica igh-r-a kratkoročno 1-2 godine ovisi iskuljučivo o priljevu novca na ZSE i isključivo o volji velikih institucionalnih ulagača.
Tek dugoročno 5 – 10 godina IGH-r-a ovisi o fundamentima.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



šta ti želiš reći?
igh ne ovisi o građevinskom sektoru?

Igh kratkoročno i dugoročno ovisi o građevinskom sektoru i kapitalnim projektima RH i šire.
A dionica igh-r-a kratkoročno 1-2 godine ovisi iskuljučivo o priljevu novca na ZSE i isključivo o volji velikih institucionalnih ulagača.
Tek dugoročno 5 – 10 godina IGH-r-a ovisi o fundamentima.

[/quote]
malo arhive od 21.08.2007
http://www.nacional.hr/clanak/37124/igh-istinski-gospodari-hrvatske

malo arhive od 21.08.2007
http://www.nacional.hr/clanak/37124/igh-istinski-gospodari-hrvatske

ah bilo je to zlatno doba Sanadera i Bandića…IGH je žario i palio a vidi ga sad



Uistinu gadljiva dionica, gadljiva firma a drzava da ne govorim!

Interesantno.

I ti onda živiš u ovoj državi, zanimaju te dionice, registrirao si se na Poslovni Forum, i još komentiraš IGH koju nemaš?

Svaka čast! Genijalno!
[/

DiAbLeRo uz duzno postovanje, i nick Vam je smijesan :-))) ili bolje receno djetinjast. Od kud znate da zivim uopce u Hrvatskoj, nadalje ako me zanimaju dionice kakve veze ima bol koju su vam prouzrokovale moje rijeci jer znam da istina boli 🙂 S druge strane, hajde mi molim Vas demantirajte sa evo 3 stvari zasto IGH ima razlog za rast a nema razlog da bude 1000 kn? Po cemu ta firma vrijedi? Pa bjezu iz nje i zadnji misevi ali ljudi su se navukli u nju odavno i muka im je prodavati ju po ovim cijenama nadajuci se da ce doci ovcice lude koje ce placati ovu dionicu po ovim cijenama. Svaki analiticar ili bilo tko da se razumije u prosudbu ove dionice shvaca da nema nikakvog ikakvog razloga za rasti IGH. Vladavina HDZ-a p**i odavno a sa tom cinjenicom i "famozni" IGH. Bio je nekada pun mozgova a koliko ih je sada ostalo?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/zarko-rakcevic-traziti-nove-ponude-ili-objaviti-novi-tender-za-bar-boljare,80968.html

Kao što sam napisao isti dan kad su svi mediji pljuvali IGH-THNK-KONTRUKTOR niti ovaj "pobjedonosni" konzorcij očito nebu gradil…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

Žarko Rakčević: Tražiti nove ponude ili objaviti novi tender za Bar-Boljarehttp://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/rakcevic-traziti-nove-ponude-ili-objaviti-novi-tender-za-bar-boljare,80968.html

Ova priča nikako da završi, ili je malo, ili je puno, ili nema jamstva ili trasa nije dobra, ili će grci ili naši.
Da sudbina mnogih građevinara u regije ne ovisi baš o izgradnji ovog puta ova priča bi bila smiješana , a ovako je samo zanimljiva i vrlo bitna.
.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.




Uistinu gadljiva dionica, gadljiva firma a drzava da ne govorim!

Interesantno.

I ti onda živiš u ovoj državi, zanimaju te dionice, registrirao si se na Poslovni Forum, i još komentiraš IGH koju nemaš?

Svaka čast! Genijalno!
[/

DiAbLeRo uz duzno postovanje, i nick Vam je smijesan :-))) ili bolje receno djetinjast. Od kud znate da zivim uopce u Hrvatskoj, nadalje ako me zanimaju dionice kakve veze ima bol koju su vam prouzrokovale moje rijeci jer znam da istina boli 🙂 S druge strane, hajde mi molim Vas demantirajte sa evo 3 stvari zasto IGH ima razlog za rast a nema razlog da bude 1000 kn? Po cemu ta firma vrijedi? Pa bjezu iz nje i zadnji misevi ali ljudi su se navukli u nju odavno i muka im je prodavati ju po ovim cijenama nadajuci se da ce doci ovcice lude koje ce placati ovu dionicu po ovim cijenama. Svaki analiticar ili bilo tko da se razumije u prosudbu ove dionice shvaca da nema nikakvog ikakvog razloga za rasti IGH. Vladavina HDZ-a p**i odavno a sa tom cinjenicom i "famozni" IGH. Bio je nekada pun mozgova a koliko ih je sada ostalo?

[/quote]

Kolega laiv,
pa zadnjih osam(8) poruka od 08.03.( vidi njegov profile) pisao si iskljucivo i svih osam o IGH i sve katastroficno…Svi znamo da se zelite ukrcati unutra i to po mogucnosti ispod zadnjeg dna( cca 1450), ali i dalje cete grickati nokte i necete kupiti cak i ako padne na 1900.Ali znas, kao i mi koji smo unutra, da vrijedi pravo zlato…stoga budem ti ju ipak ja prodao na 10994 , jer ce tada biti tebi atraktivna……..iskreno te zalim!


DiAbLeRo uz duzno postovanje, i nick Vam je smijesan :-))) ili bolje receno djetinjast. Od kud znate da zivim uopce u Hrvatskoj, nadalje ako me zanimaju dionice kakve veze ima bol koju su vam prouzrokovale moje rijeci jer znam da istina boli 🙂 S druge strane, hajde mi molim Vas demantirajte sa evo 3 stvari zasto IGH ima razlog za rast a nema razlog da bude 1000 kn? Po cemu ta firma vrijedi? Pa bjezu iz nje i zadnji misevi ali ljudi su se navukli u nju odavno i muka im je prodavati ju po ovim cijenama nadajuci se da ce doci ovcice lude koje ce placati ovu dionicu po ovim cijenama. Svaki analiticar ili bilo tko da se razumije u prosudbu ove dionice shvaca da nema nikakvog ikakvog razloga za rasti IGH. Vladavina HDZ-a p**i odavno a sa tom cinjenicom i "famozni" IGH. Bio je nekada pun mozgova a koliko ih je sada ostalo?

Ma nick k’o nick… Sva sreća da je Vaš maštovit i originalan.
Što se Vašeg komentara tiče, smiješan je i glup da teško može biti više. Iskreno, ignoriram svaki post na bilo kojoj temi koji se bavi pljuvanjem po dionicama bez da iznese iti jedan jedini konkretni podatak, graf, analizu ili link na nešto slično, ali u Vašem slučaju stvarno nisam mogao odoljeti, jer napisati onakav post kao što ste Vi napisali a ne biti zainteresiran za kupnju ili prodaju iste je totalna i apsolutna bljezgarija za koju su jedino moderatori foruma krivlji od Vas što smo je uopće bili u mogućnosti pročitati.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/pobjeda-gubitak-posla-u-crnoj-gori-slomio-konstruktor,81079.html

kako komentirate dolazak Mesića u NO ingre?
znamo kako je napadao IGH..nešto tipa IGH projektira, Konstruktor gradi, Dalekovod oprema.
dakle neće biti dobro ako dođe do očekivane pobjede opozicije na skorašnjim parlamentarnim izborima..
sa Mesićem u NO-u ingre, žestokim protivnikom IGH-a, Radića i HDZ-a..
ako u novoj vladi bude premijer Milanović, a ministar graditeljstva Čačić, na Pantovčaku sjedi Josipović, u Zagrebu SDP razvlastio Bandića..
možemo reći da IGH na domaćem teretu gubi tlo pod nogama..a u inozemstvu reference možeš na prste nabrojati [lol]

Postoji teoretska mogućnost da se dio tvojih pretpostavki ostvari. Ali znamo svi da vuk vuka ne grize, opet će nadrapati…….ovce. Prema kretanju cijene danas nitko se ne boji takvih predpostavki.
Zato sam povisio onu 1-nicu koju ti je netko prilijepio!

marcello

New Report

Close