IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ups, 348 kom. po 2520…nisam vidio je li to po asku ili
lp

430 kom od 2520 do 2537,50kn

ja sam neki dan prodao sve na 2600 . Sada želim malo biti u cashu ….ova situacija sa Grčkom
nije mi posve jasna pa sam se odlučio da budem ( za sada) gledatelj a ne kupovatelj…pozz

na 4300 sve prodajem...


ja sam neki dan prodao sve na 2600 . Sada želim malo biti u cashu ….ova situacija sa Grčkom
nije mi posve jasna pa sam se odlučio da budem ( za sada) gledatelj a ne kupovatelj…pozz

Pogledaj kupnje već se vidi 2.300,00 kuna.

ajme posla ovdje, ovi iz igh će zaradit samo ako loto počnu igrat


430 komada po asku.

Rispekt.


http://www.zse.hr/default.aspx?id=30721

who dares, wins

http://www.seebiz.eu/hr/burze/institut-igh-kupljeno-430-vlastitih-dionica,78932.html

Jeli ovo skupljanje jednako dobro kao da je sklopljen neki posao


ja sam neki dan prodao sve na 2600 . Sada želim malo biti u cashu ….ova situacija sa Grčkom
nije mi posve jasna pa sam se odlučio da budem ( za sada) gledatelj a ne kupovatelj…pozz

Pritisak na prodaji je prevelik slažem se da je sada keš najbolji, nikako kupnja dionica.

Stvarno je pritsak velik evo još malo pa skoro 50 kom u prvih 10 to nije za izdržat


ja sam neki dan prodao sve na 2600 . Sada želim malo biti u cashu ….ova situacija sa Grčkom
nije mi posve jasna pa sam se odlučio da budem ( za sada) gledatelj a ne kupovatelj…pozz

ucinio sam isto, dok se ne rascisti EU i grcka s svojim problemima bice svega, neda mi se gledat portfelj kako mi tone svaku sedmicu za jedan novi auto.

fondovi su sami priznali da nece ulagat na zse i ostale burze dok se sve malo ne rascisti.


http://www.seebiz.eu/hr/burze/institut-igh-kupljeno-430-vlastitih-dionica,78932.html

Jeli ovo skupljanje jednako dobro kao da je sklopljen neki posao


Ne nego Đukan kad hoće nešto prodati mora zvati trezor u pomoć.

who dares, wins

Zagreb, 25.05.2010. godine
Pozivom i u smislu članka 260 a. Zakona o trgovačkim društvima (NN 146/08, 137/09), član i
Predsjednik Nadzornog odbora društva INSTITUT IGH d.d., sa sjedištem u Zagrebu, Janka
Rakuše 1, MBS:080000959, OIB:79766124714 (dalje: Društvo), dr.sc. Petar Đukan,
dipl.ing.građ., dana 25.05.2010. godine iz osobnih je razloga podnio ostavku na mjesto člana
Nadzornog odbora Društva a slijedom navedenog i na mjesto predsjednika Nadzornog
odbora. Ostavka djeluje od dana kada je dana, dakle 25.05.2010. godine.
Sjednica Nadzornog odbora društva na kojoj će biti izabran novi predsjednik Nadzornog
odbora društva održat će se u petak, 28.05.2010. godine.
INSTITUT IGH, d.d.


Zagreb, 25.05.2010. godine
Pozivom i u smislu članka 260 a. Zakona o trgovačkim društvima (NN 146/08, 137/09), član i
Predsjednik Nadzornog odbora društva INSTITUT IGH d.d., sa sjedištem u Zagrebu, Janka
Rakuše 1, MBS:080000959, OIB:79766124714 (dalje: Društvo), dr.sc. Petar Đukan,
dipl.ing.građ., dana 25.05.2010. godine iz osobnih je razloga podnio ostavku na mjesto člana
Nadzornog odbora Društva a slijedom navedenog i na mjesto predsjednika Nadzornog
odbora. Ostavka djeluje od dana kada je dana, dakle 25.05.2010. godine.
Sjednica Nadzornog odbora društva na kojoj će biti izabran novi predsjednik Nadzornog
odbora društva održat će se u petak, 28.05.2010. godine.
INSTITUT IGH, d.d.

To je pozitivna vijest još samo da ode onaj Jure i onda je firma stala na zdrave noge

New Report

Close