IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam da li oni koji spominju takve gluposti ozbiljno misle to ili se zezaju.
To je nemoguce,jer bi tada teoretski ja mogao kupiti IGH.
Hint pocetnicima: pogledajte koliko izdanih dionica ima ingra,a koliko igh [wink].

Zašto ti nebi mogao lupiti dionicu IGH objasni ?

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Nešto se spominju Kinezi za onu nizinsku prugu. Moglo bi to prvo na repertoaru da bude samo da li će ju IGH projektirati ako će ju oni raditi ?

who dares, wins



Ne znam da li oni koji spominju takve gluposti ozbiljno misle to ili se zezaju.
To je nemoguce,jer bi tada teoretski ja mogao kupiti IGH.
Hint pocetnicima: pogledajte koliko izdanih dionica ima ingra,a koliko igh [wink].

Zašto ti nebi mogao lupiti dionicu IGH objasni ?
[/quote]
Sta?
Ne razumijem pitanje.Lupiti,ja ,tko?Kupiti pretpostavljam…
Nisam mislio na 1 dionicu ,nego cijeli IGH.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

SARAJEVO – Predsjedavajući Savjeta ministara BiH Nikola Špirić na sastanku sa predsjednikom Vlade Hrvatske Jadrankom Kosor istakao je važnost rada na zaključivanju sporazuma između BiH i Hrvatske o izgradnji međudržavnog mosta preko rijeke Save kod Gradiške.
Na sastanku je istaknuto da je ovo pitanje od velike važnosti za obje zemlje, saopšteno je iz Savjeta ministara BiH.
U saopštenju se navodi da su Špirić i Kosorova razgovarali o održavanju zajedničke sjednice Savjeta ministara BiH i Vlade Hrvatske, a dogovoreno je da zajedničke sjednice budu održane naizmjenično u Hrvatskoj i BiH.
Špirić i Kosorova su izrazili nadu da će već na prvoj takvoj sjednici, koja bi trebalo da bude održana u junu u Hrvatskoj, biti riješena neka otvorena pitanja.

who dares, wins

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/tonci-peovic-prva-faza-izgradnje-terminala-pleso-kostat-ce-150-milijuna-eura,78012.html

ovo je Jurin projekt?

Izgleda da IGH polako i sigurno ide prema nominali ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Izgleda da IGH polako i sigurno ide prema nominali ?

Komparacija IGH-INGRA
IGH – dionica 6,5 puta veća od nominalne, vlasnička struktura bez većinskog vlasnika, 5 vlasnika iza skrivenog skrbničkog računa ( potencijalni rizični špekulanti ), Mirovinski fond drži 1,24 % tvrtke ili, tvrtka živi na staroj slavi.
INGRA – dionica ispod nominalne, vlasnička struktura bez većinskog vlasnika, 1 vlasnik iza skrivenog skrbničkog računa ( potencijalni rizični špekulant ), u prvih 10 nalazi se i dvije velike građ. Tvrtke ( Tehnika i Hidroelektra, Mirovinski fondovi drže 13,6 % tvrtke ili najveći vlasnici ), tvrtka je konsolidirana

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Izgleda da IGH polako i sigurno ide prema nominali ?

A to je za sve one koji neznaju koja cifra.

Izgleda da nam IGH polako ali sigurno stoji na 25xx,xx !!

http://www.poslovni.hr/147863.aspx

IGH je više od 6 puta skuplji od nominale, a HT 2,7 puta. Zar je IGH toliko bolji ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evo rodijaci se tovare

nEšto se pozitivno skriva

New Report

Close