IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jal na dionici :-). jaca??? tako se naziva premijera drzave koju volimo? igh nema operativu koliko ja znam. neka direktori i gazde misle na zaposlene. ja se ne radujem sto je netko drugi dobio posao. kupio sam samo 1 dionicu igh na 2520 kn i komentirao da mi je drago da je nisam kupio u euforiji. a kupio sam je iz nekih drugih razloga, koje ocito mnogi ne vide ili se ne interesiraju koje kriterije postavlja pred hrvatsku EU po pitanju zastite okoliša. inace drazi mi je dalekovod zbog poslova u skandinaviji, a poduzece koje se tamo dokaze, ima otvorena sva vrata svijeta. a zamislite, ima židova i u hrvatskoj, a i pravoslavaca, mozda ce cak neki hrvati katolici iz boke kotorske raditi na toj autocesti, uopce ne razumijem ove podjele, od kuda vam te ideje o pravoslavcima i zidovima?? posao je ocito dobio onaj tko se uspio izboriti za to, a sad kako je sve islo, u to ne ulazim. Mislio sam da hoce bar pasti cijena dionice, a ne IGH kao poduzece, tako da je nadokupim, nikako nisam htio se nasladjivati ako je netko isao grlom u jagode zbog vijesti o CG. Ispricavam se na tome.

Nadam se da je mudri Jure pregovarao sa Grcima i Židovima ispod žita kada se distancirao od Žderića prije mjesec dana. Vidjeti ćemo.

@rizik236

Grci i Židovi imaju svoje projektante ne brini,nemaju oni potrebe za to.

Da li više itko vjeruje da je ovo kraj ove trakavice?

Kako se već pisalo, ne bi me čudilo da Jure uskoro objavi kako su postali podizvršitelji Actora-a, tko će se više sjetiti Konstruktora…


Kako se već pisalo, ne bi me čudilo da Jure uskoro objavi kako su postali podizvršitelji Actora-a, tko će se više sjetiti Konstruktora…

Mislim da je IGH najizgledniji od naših građevinara da ipak omasti brk u CG.

Ma kakava koncesija za dolje pa nije tamo niti Jadran niti ikakvo top odredište

Na današnji dan

11.05.09 g

cijena 1 kom -3,388kn

pa vi sad mislite dali se isplati kupit

Vlada najavila dodatne mjere poticaja izvoznicima !!! Ma seratori !!!!!

Ide sivuša od skupa do skupa i priča priču bla bla bla bla . di su bili sad kad je trebalo poduprijeti

izvoz ???? …..židovi nisu imali problema sa garancijama ??? za skuplju investiciju ……

ovo je sve jedno sranje od države …..bla bla bla -……

eto oni jadni Grci su dobili posao stoljeća. Oni mogu skupiti bankovne garancije, za razliku od nas


eto oni jadni Grci su dobili posao stoljeća. Oni mogu skupiti bankovne garancije, za razliku od nas

istina, samo grci imaju jedan problem.
Treba im netko tko će projektirati estu.
lp
nemam igh

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda
neznam baš dali ovo stoji ,ali bih želio da si u pravu i da nemaju .
to je isto kao da si naveo MOL ima rafineriju ali nema benzinske postaje. [shocked]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-peljeski-most-izgradit-ce-se-do-2015.,77526.html

Idemo dalje za nevjerne tome

New Report

Close