IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljivo niko nije ozbiljnije komentirao povezivanj behtela i igh a to bi trebalo biti in

DAJ PET !!!

ha-ha, papala maca ovih 129 kom.
Samo daj.


ha-ha, papala maca ovih 129 kom.
Samo daj.

Nisam vidio dali su bili na bildu ili na asku?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Znali tko kad je isplata dividende

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=05&dd=03&nav_id=428440

who dares, wins

Mediji su opet počeli naveliko pljuvat po Žderiću to valjda rade preventivno

Aktor-HCH ipak spustio cijenu?
Autor/izvor: SEEbiz / CdM
PODGORICA – Grčko-izraelski konzorcijum Aktor-HGH je snizio cijenu sa milijardu i 200 miliona na mijilardu i 42 miliona eura za gradnju najzahtjevnije, treće dionice autoputa Bar-Boljare, koja ide od Smokovca do Mateševa, javili su pogorički elektronski mediji, navodeći da je riječ o nezvaničnoj informaciji.

Navodno, prema novoj ponudi učešće države u gradnji treće dionice autoputa bilo bi manje 100 miliona eura.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/aktor-hch-ipak-spustio-cijenu%3f,76519.html

moja procijena :-ponuda je smiješna …trakavica se nastavlja,i dalje svi u igri…

[thumbsup]

POKRET OTPORA


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/aktor-hch-ipak-spustio-cijenu%3f,76519.html

moja procijena :-ponuda je smiješna …trakavica se nastavlja,i dalje svi u igri…

[thumbsup]


Na krilima glasina danas špekulanti dižu dionicu IGH do neba.

U svojoj zadnjoj ponudi Actor-HGH je zaboravio dodati još jednu nulu u popustu, a da bi opravdao Vladina očekivanja !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Svašta. Ovo sad izgleda kao pogađanje cijene na placu.

"u posao stoljeća nije trebalo ni ulaziti"
Kostrenčić: Građevinci najugroženiji, neki neće preživjeti do kraja godine

Kostrenčić je za Novi list izjavio kako misli da je taj posao problematičan jer je ekonomski vrlo težak i u startu je bila greška natjecati se za tako veliki posao. Kostrenčić kaže kako se radi i o politički osjetljivom poslu koji nema neku stratešku razinu za Hrvatsku jer se ne gradi Jonska cesta koja spaja Albaniju preko Crne Gore dalje za Hrvatsku, nego se ide u unutrašnjost Crne Gore.

"Da sam ja na mjestu Konstruktora ne bih ulazio u taj posao i krenuo bih lobirati za izgradnju obalne ceste", kaže Kostrenčić.

Dodaje i kako se tvrtke u građevinskom sektoru trenutno "krpaju" te da vjeruje da do kraja godine neće svi izdržati. Kostrenčić predviđa da će se dogoditi određeni broj stečajeva građevinskih tvrtki, kao i njihovih dobavljača.

Svi portali prenose crne vijesti i analize, kao da nikome nije u interesu da se bilo što radi i zaradi.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close