IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa rekli su cifru- navodno bi se sa takvom prodajom svako ponosio hahaha moš si mislit. sad čekamo da procuri neka informacija


ovo je za remetinec. zašto nije dao javnu ponudu, možda bi i ja nešto kupio

Da je istina već bi bio Remetinec, ne sekiraj se. Koliko ih u Hrvatskoj mrzi IGH i sve što bi trebalo pomoć oporavku ove jadne nam države to nije za vjerovat. Pa zar vam nije jasno da cijela ergela belosvetskih novinarčiča zaštičenih od EU i šire (i financirani) svakodnevno ruši ugled svih onih firmi koje pariraju njihovima.

prodali sami sebi i nema vlasnika koji će ih maknut, tko im šta može?
jedan upravlja a drugi nadzire sebe i njega.
a možete si mislit što bi se dogodilo da takve transakcije radi npr. management HT-a.
ma čak ni u državnim poduzećima ovo danas ne bi moglo proći.

prava banana…



ovo je za remetinec. zašto nije dao javnu ponudu, možda bi i ja nešto kupio

Da je istina već bi bio Remetinec, ne sekiraj se. Koliko ih u Hrvatskoj mrzi IGH i sve što bi trebalo pomoć oporavku ove jadne nam države to nije za vjerovat. Pa zar vam nije jasno da cijela ergela belosvetskih novinarčiča zaštičenih od EU i šire (i financirani) svakodnevno ruši ugled svih onih firmi koje pariraju njihovima.
[/quote]

da baš tako…..sigurno su ih oni natjerali da sami sebi prodaju zemljišta…… [lol] [lol] [lol]

Neda mi se nad_ebavat s vama kojima i tuđi drek bolje miriši.
Kad vidim crno na bijelo (a ne preko NAŠIH medija) da su jedan drugom prodali ne jedno nego čak 15 zemljišta (ili šta već) kraj upravnih odbora, sjednica, računovodstva (jer ne nosi Radić virmane) itd. Dakle vjerojatno se radi o milijunima pa bi se i vidlo. Osim toga vjerojatno u istoj sekundi svih 15 jer da preprodaja – jedno po jedno nebi prije procurila čisto sumnjam. I na kraju Jure nije baš takav tupan da to radi sam sebi sa svog računa dok je glavni glumac ovog Big Brothera koji se odvija zadnjih godinu dana oko IGH.

nije li djukan prosle godine nekaj prodavao od dionica da kupi nekaj?

Ubrzo ce se ENRON ponoviti samo u manjim razmjerima naravno

al sve naravno u zakonskim okvirima

a onaj drukeraj od SeeBizza treba procesljat da se vidi kaj ti novinari posjeduju od dionica.

nebi se zacudio i da je Jure suvlasnik


nije li djukan prosle godine nekaj prodavao od dionica da kupi nekaj?

Ubrzo ce se ENRON ponoviti samo u manjim razmjerima naravno

al sve naravno u zakonskim okvirima

a onaj drukeraj od SeeBizza treba procesljat da se vidi kaj ti novinari posjeduju od dionica.

nebi se zacudio i da je Jure suvlasnik

Vi ste kolega blago rečene vrlo zanimljiv nik kad se pozivate na zakonske okvire a samo sa 3 posta na PD znate priču o Enronu i prognozirate istu ovdje na temi IGH.

[shocked]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radonjic-ako-pozovemo-konstruktor%2c-mora-pokazati-dokaz-da-ima-novac,76219.html

Kuva se kuva polako al sigurno


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radonjic-ako-pozovemo-konstruktor%2c-mora-pokazati-dokaz-da-ima-novac,76219.html

Kuva se kuva polako al sigurno


nadji mi jednu vijest na sebizu u zadnjih mjesec dana koji govori ista protiv IGH ili barem malo negativnog.
kao sto rekoh, drukaju do bola
ako smijem pitat a da se nitko ne uvrijedi,
zasto mislite da prije igh i konstruktora nece doci recimo 3 na to istom natjecaju?
zar nije jure rekao jasno i glasno da sto se njih tice ugovor je prestao vrijediti sa prestankom pregovora?

Kolega goran. a zasto se nebi smio pozivat?
da niste vi mozda novinar seebiza?
treba biti realan i rec da je IGH u problemima.
akvizicije koje su napravili u zadnjih mjeseci preuzevsi neke urede izvedeni su bez 1 kn
osobno znam neke ljude kojima je IGH duzan i neznaju kad ce dobiti placeno niti banke zele otkupiti taj dug
Koliko mi je poznato INGRA je taj isti dug podmirila dionicama
radnici dobili otpremnine u dionicama
a ovdje?
tek ce se vidjet
nemam dionicu IGH jer mi je pun k..fer laznih informacija i sisanja ulagaca koji su kupovali na bazi izjava konstruktora koje boli k..ac kaj se desava na burzi sa IGH i THNK
pozz

Zna tko?

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/187448/Raspisan-tender-za-izgradnju-autoputa-UbLajkovac

who dares, wins

…nemam IGH ali nekako još vjerujem da će imati svoje prste u gradnji u CG…ako dođe opet na oko 2500 kupujem…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close