IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moje je mišljenje da PBZ skrbnički neće sve prodavati,mislim da je iza toga netko vezan za tvrtku i to politički…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Moje je mišljenje da PBZ skrbnički neće sve prodavati,mislim da je iza toga netko vezan za tvrtku i to politički…

Mislimo isto. Ali brate vise neka istovari da mozemo dalje.

skype - ivek1234


Moje je mišljenje da PBZ skrbnički neće sve prodavati,mislim da je iza toga netko vezan za tvrtku i to
politički…

Moguće , a i da ne proda do kraja, ostaje free float jedan od najvećih na tržištu. U prvih 10 je samo 39 % dionica. A ne tako davno cijena je bila u pola sadašnje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi, pročitaj šta mi piše kao komentar ispod crte.

Koja je razlika free float-a IGH oko 40% i INGR-e koji je 60%, uostalom INGR-a je ne tako davno bila 1/4
sadašnje cijene.
Ne navlači bez veze, jer u ovoj situaciji nema smisla jer ova dionica ide jaaako UP. Bilo sad, bilo iza THT-a.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


davids: ” Moje je mišljenje da PBZ skrbnički neće sve prodavati,mislim da je iza toga netko vezan za tvrtku i to politički… ” Mislimo isto. Ali brate vise neka istovari da mozemo dalje.

Ivek čini mi se da se ovaj ne iskrcava da bi bili na 14k, no tako i tako će i to biti jeftino uskoro
[smiley2]
Uskoro veeeliki posao, neću prije Jure pisati …[smiley5]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

10.30h, iako je do sad prošlo samo 1,5 mil kuna prometa, podrška prodaje na IGH je dobra, a i kupnja prati.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

I opet, ovo je zrelo za dokup…

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

Rusija?

Idealna prilika za ponovni dokup, malo po malo…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Danas nas fondovi čini mi se neće posjećivati s prodajom, znači idemo gore.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Na prodaji je samo 819 kom , da li je uzrok Stojić sa svojom analizom ?
Dionice hrvatskih tvrtki su skupe, ali usprkos tome postoji dugoročni potencijal za njihov daljnji rast, posebno u građevinskom, turističkom, transportnom, logističkom te prerađivačkom sektoru, izjavio je Hrvoje Stojić, analitičar Hypo banke predstavljajući svoju polugodišnju analizu.

I službeno:

Split: potpisan ugovor o gradnji športsko-poslovnog kompleksa u Lori

SPLIT,4. rujna 2007.(Hina) – U Splitu je danas potpisan Ugovor o privatno-javnom partnerstvu u gradnji športske dvorane u Lori za Svjetsko rukometno prvenstvo 2009.

Ugovor su potpisali grad Split i tvrtka “Sportski grad TPN”, koju su namjenski za gradnju dvorane osnovali konzorcij Konstruktor-inženjering, Institut građevinarstva Hrvatske (IGH) i Dalekovod, najpovoljniji ponuđač odabran na međunarodnom javnom natječaju.

U gradnju će biti uloženo 147 milijuna eura, a dvorana s gledalištem za 12 i pol tisuća ljudi i popratnim sadržajima, treba biti izgrađena do 30. prosinca 2008.

No respect

New Report

Close