IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

držite se…..IGH isplačuje 28kn dividende po dionici….:)

na 4300 sve prodajem...


držite se…..IGH isplačuje 28kn dividende po dionici….:)
[/quo otvaranje odmah na 3000kn [smiley]

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


držite se…..IGH isplačuje 28kn dividende po dionici….:)

nema što dividenda je drastično jaka. a što se tiče rezultata ,ništa bajno niti sijajno, nastavlja se hlađenje cijene..


držite se…..IGH isplačuje 28kn dividende po dionici….:)

[lol]

Dobro je [thumbsup]
Dok druge firme propadaju IGH ostvrauje dobit ćak od 9 milja kuna u Q1 što je za priznat solidno kad bolje razmislimo da su građevine stale ova tri mjeseca,a on ipak ostvraio dobit.
Ja zadovoljan [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Institut IGH: Neto dobit srušena pet puta, dividenda 28 kuna po dionici

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/institut-igh-neto-dobit-srusena-pet-puta%2c-dividenda-28-kuna-po-dionici,75973.html

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/institut-igh-neto-dobit-srusena-pet-puta%2c-dividenda-28-kuna-po-dionici,75973.html

…SVE OČEKIVANO ! IDEMO DALJE [thumbsup]

POKRET OTPORA

Mislim da će ulagaći nagraditi današnjim skokom jer unatoć velikoj krizi kod nas firma nije u gubitku,a dolaze bolja vremena ,pa tako ako se kupuje budućnost onda je današnji skok opravdan

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ono što je bitno, IGH nije otpustio niti jednog radnika, a što samo govori o szani tvrtke, a pritom još i isplaćuju diviendu !
Netreba zaboraviti da IGH nema monopol, već samo znanje menagera.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Dobro je [thumbsup]
Dok druge firme propadaju IGH ostvrauje dobit ćak od 9 milja kuna u Q1 što je za priznat solidno kad bolje razmislimo da su građevine stale ova tri mjeseca,a on ipak ostvraio dobit.
Ja zadovoljan [thumbsup]

ti zadovoljan ….danas ćemo vidjeti da li su i drugi zadovoljni …. [smiley]

na 4300 sve prodajem...



Dobro je [thumbsup]
Dok druge firme propadaju IGH ostvrauje dobit ćak od 9 milja kuna u Q1 što je za priznat solidno kad bolje razmislimo da su građevine stale ova tri mjeseca,a on ipak ostvraio dobit.
Ja zadovoljan [thumbsup]

ti zadovoljan ….danas ćemo vidjeti da li su i drugi zadovoljni …. [smiley]
[/quote]
Mislim da smo do kraja dana u zelenom [cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Dakle, zaključak je da su ulagači nezadovoljni poslovanjem, i da ih ne impresionira novi ugovoreni posao.

-1,52% trenutno.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close