IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nece ni dividenda pomoci..



Conan, jel danas IGH -2750…
prije 3 godine uzela sam si za pravilo ne pisati o dionici ako sam na bidu ili asku,ponekad nehotice ispadne nekorektno,a kredibilitet kod ljudi vrlo lako izgubiti,ostalo nas je malo na ovoj burzi [sealed]

evo ja ću biti pošten kad budem na asku i vjerujem da će moja prodaja stopati rast bar 10 min.
Planiram izaći od 4000-5000 kn do kraja svibnja kao što sam pisao i prije mjesec dana,a već ovaj tjedan slutim da bi mogla biti 3000 kn.

Ako fulam ostajem dugoročni dionićar i neprodajem onda prije 8000 kn,pa makar čekao i tri godine jer htijeli mi ili ne dolaze bolja vremena (2011)
[/quote]
ti bi svakako na brzinu zgrnuo pare ha [undecid] al se lupaju cifre…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

po kozna koji put popušena priča, tko je ostao ošišan ???

nemogu vjerovat da ovakve priče mogu proći.

U najboljem primjeru i da propadnu svi pregovori sa Grci-Izraelci i Austrijanci , naši nemogu početi nikakve pregovore prije jeseni..
Čemu euforija????????


dečki ovako će bit; kinezi daju,naši radu,dionce rastu,mudri prodaju na vrime,u međuvremenu naši kupuju sve od kineza(osim kamena i spize) naši ne mogu vraćat kredit,kinezi sve preuzimaju i onda postaju najjače hrvatske građevinske kompanije i svim dobro

"Osim kamena" – za tvoju informaciju Slovenci su na svojim autocestama ugrađivali rubnjake iz Kine jer su duplo jeftiniji. Tako da… 🙂

Inace IGH projektira vise manje sve prometnice u Crnoj Gori stoga ne vidim razloga za euforiju, s ovim poslom ili bez njega isto je, i dalje će se projektirati dolje.

Ovdje upišite svoj komentar…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

meni nije jasna nefleksibilnost Crne Gore na našu ponudu koja je milijardu razlike,ne milion iliti milijun već cijelu miljardu u ovoj recesiji i suši…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


meni nije jasna nefleksibilnost Crne Gore na našu ponudu koja je milijardu razlike,ne milion iliti milijun već cijelu miljardu u ovoj recesiji i suši…

nije ovdje pitanje nefleksibilnosti na ponudu konzorcija Konstruktor -IGH od strane CG,već nemogućnost tog konzorcija da izhoduje garancije za ponudu koju su predali.

treba biti realan i to priznati, dali će biti drugi krug ponuda ili pregovora koji bi mogli naš konzorcij dovesti ponovno u igru, vidjeti ćemo nakon završetka pregovora sa Grčko -Izraelskim a kako stvari stoje i Austrijskim ponudama… možda se i to posreći pa budemo svjedoci pozitivnog raspleta u kasnu jesen 2010 godine.

@lacoste

ti si propustio da nema više konzorcija?

Po meni ove priče oko konzorcija, CG uopće ne trebaju IGHu na ovim cijenama. On je definitivno jeftin na ovim cjenovnim razinama, a posla za njega će uvijek biti. Kladim se da će IGH projektirati tu cestu bez obzira tko dobije natječaj. Ne znam da li ste jučer primjetili ali netko veći je jučer akumulirao dionicu i to nakon objave vijesti o raspadu konzorcija. Hvataju se početne pozicije za rast u drugom dijelu godine…


@lacoste

ti si propustio da nema više konzorcija?

Po meni ove priče oko konzorcija, CG uopće ne trebaju IGHu na ovim cijenama. On je definitivno jeftin na ovim cjenovnim razinama, a posla za njega će uvijek biti. Kladim se da će IGH projektirati tu cestu bez obzira tko dobije natječaj. Ne znam da li ste jučer primjetili ali netko veći je jučer akumulirao dionicu i to nakon objave vijesti o raspadu konzorcija. Hvataju se početne pozicije za rast u drugom dijelu godine…

I meni se čini da se Jure opametio i neće više u nikakve konzorcije, a s onim tko dobije posao će se lako dogovoriti oko projektiranja… [tongue]


@lacoste

ti si propustio da nema više konzorcija?

Po meni ove priče oko konzorcija, CG uopće ne trebaju IGHu na ovim cijenama. On je definitivno jeftin na ovim cjenovnim razinama, a posla za njega će uvijek biti. Kladim se da će IGH projektirati tu cestu bez obzira tko dobije natječaj. Ne znam da li ste jučer primjetili ali netko veći je jučer akumulirao dionicu i to nakon objave vijesti o raspadu konzorcija. Hvataju se početne pozicije za rast u drugom dijelu godine…


nisam propustio taj detalj, bilo je obijavljeno u dopisu, slažem se sa vama kolega u mišljenju za rast u drugom dijelu godine, samo sam htio istaći da pojedinci ne sagledavaju sve pojedinosti ,mislim na trenutnu situaciju,iskreno se nadam da će biti u poslu oko projektiranja navedenog projekta bez obzira na natječaj..

svim dioničarima, želim ljepu zaradu do kraja godine…

Baš me zanima kako će se jučerašnje smanjenje ratinga Grčke odraziti na eventualna jamstva koja bi Aktor trebao dostaviti.

Usput:

Aktor-HCH: Dostavljamo ponudu do petka
Autor/izvor: SEEbiz / Pobjeda
PODGORICA – Do petka u 17 časova Aktor-HCH će dostaviti ponudu crnogorskoj vladi za gradnju autoputa Bar-Boljare.

– Jedino to možemo reći – rečeno je Pobjedi iz ovog grčko- izraelskog konzorcijuma nakon razgovora koji su njihovi predstavnici imali u Podgorici sa članovima crnogorske vlade i zahtjeva da do petka dostave objedinjenu ponudu za sve tri dionice budućeg puta.

Grčko-izraelskom konzorcijumu Aktor-HCH, čiji su predstavnici juče bili u Podgorici na pregovorima, dat je rok do petka da dostave jedinstvenu ponudu za prve tri dionice autoluta Bar Boljare, dužine oko 98 kilometara, kako je dogovoreno poslije sjednice u Briselu na sastanku crnogorske delegacije sa Evropskom investicionom bankom. Već početkom naredne sedmice Savjet za izgradnju autoputeva treba da donese konačnu odluku o tome kako dalje – saopšteno je iz Ministarstva saobraćaja pomorstva i telekomunikacija.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/aktor-hch-dostavljamo-ponudu-do-petka,75830.html

…interesantan je drugi dio teksta …idući će tjedan odlučit" kako dalje!"
da se zaključit da Crnogorci već znaju da od Grka nema "ništa",a pogotovu nakon jučerašnjeg drastičnog rušenja rejtinga …Grčke
…mislim da Žderić … trljaju ruke… [thumbsup]

POKRET OTPORA

New Report

Close