IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Objavili ga svi portali!

To su sve prožvakane i probavljene informacije stare s početka travnja. A jučer je nekolicina likova s foruma bjesomučno pejstala te iste linkove takvom brzinom da ih ni mod nije stigao brisati. U svemu tome su se našli i tvoji, koji da su bili dobronamjerni, bili bi kao što i sam kažeš, prokomentirani, barem malom opaskom da su to već stare informacije.

I onda začiniš sve ovim


jučer :…-IGH 2900
+IGH2800
-IGH286X

danas: +IGH2680 [proud]

postom kojem nije mjesto ovdje, već na "što smo danas tržili".

E sad, ja osim ponosa što si uspješno trgovao, iz svega ovoga čitam da si oportuno iskoristio moment straha i panike kod nekih ulagača dolijevajući i malo ulja na vatru, just in case, što te čini idealnim profilom ulagača u IGH ovih dana.
[/quote]

Da nije smiješno bilo bi žalosno…..pitaj kolege Vinskog,Verdija,itd.itd….tko je branio uvijek ovu dionicu.
Ovaj razgovor završava ovim postom!

na 4300 sve prodajem...


Ovaj razgovor završava ovim postom!

Howgh!!!


IGH se fino oporavlja samo su pojedinci ostali bez dionica.

Ovo danas nije baš neki oporavak.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Nisu mi neke stvari jasne.
Prekjučer komentator na radiju govori kako kineski veleposlanik kaže da je njihova banka dala garancije konzorciju. Jučer plasirana priča da se konzorcij raspao. Opet netko obmanjuje raju. Samo nevjerujem da bi Kinezi lagali, kod njih se gubi glava za takve stvari.


Nisu mi neke stvari jasne.
Prekjučer komentator na radiju govori kako kineski veleposlanik kaže da je njihova banka dala garancije konzorciju. Jučer plasirana priča da se konzorcij raspao. Opet netko obmanjuje raju. Samo nevjerujem da bi Kinezi lagali, kod njih se gubi glava za takve stvari.

niti je kineski ambasador odgovorna osoba banke,
niti je "jucer plasirana" prica o raspadu konzorcija,
a niti je (ovaj puta!) raja obmanjena!

neki potrose 2kn na jednu kombinaciju na kiosku lutrije,
neki potrose 100kkn na igh,
a jedni i drugi su obicni kockari!

a kad smo kod kockara, ima jedna krasna pjesma "bozo zvani pub",
a bozi iz pjesme karta ocito i dalje dobro ide!

ehhh da ja imam takve karte [embarass]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Ma kakve banke i garancije, evo jos koji krug i okrenut ce te pare na dionicama [wink]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Conan, jel danas IGH -2750…
prije 3 godine uzela sam si za pravilo ne pisati o dionici ako sam na bidu ili asku,ponekad nehotice ispadne nekorektno,a kredibilitet kod ljudi vrlo lako izgubiti,ostalo nas je malo na ovoj burzi [sealed]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Conan, jel danas IGH -2750…
prije 3 godine uzela sam si za pravilo ne pisati o dionici ako sam na bidu ili asku,ponekad nehotice ispadne nekorektno,a kredibilitet kod ljudi vrlo lako izgubiti,ostalo nas je malo na ovoj burzi [sealed]

evo ja ću biti pošten kad budem na asku i vjerujem da će moja prodaja stopati rast bar 10 min.
Planiram izaći od 4000-5000 kn do kraja svibnja kao što sam pisao i prije mjesec dana,a već ovaj tjedan slutim da bi mogla biti 3000 kn.

Ako fulam ostajem dugoročni dionićar i neprodajem onda prije 8000 kn,pa makar čekao i tri godine jer htijeli mi ili ne dolaze bolja vremena (2011)

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

mislim da bi dividenda mogla biti 75 kn po dionici,a to ćemo saznati u Četvrtak [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

iskreno, ja ne bih prodavao prije 30.000 kuna, pa makar to bilo u lipnju (2011)!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


iskreno, ja ne bih prodavao prije 30.000 kuna, pa makar to bilo u lipnju (2011)!!!

kolega saćekajmo još 30-ak dana,pa ćemo vidjeti gdje će biti dionica.
ili prema 5000 ili prema 2000 [cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

dečki ovako će bit; kinezi daju,naši radu,dionce rastu,mudri prodaju na vrime,u međuvremenu naši kupuju sve od kineza(osim kamena i spize) naši ne mogu vraćat kredit,kinezi sve preuzimaju i onda postaju najjače hrvatske građevinske kompanije i svim dobro

DAJ PET !!!

http://www.teleboerse.de/

New Report

Close