IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemam igh ali čisto sumljam u dividendu pored tolkih dugova

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



[proud]

Glavno da danima daješ linkove o propasti posla u CG i kako je IGH šrot od firme.

Kakvih ovdje sve likova ima….
[/quote]

ajde molim te postiraj mi jedan post di sam ja sra. protiv IGH i istog trenutka napuštam ovaj forumu ….!!!!????

na 4300 sve prodajem...

"Pozivom i u smislu odredbi Zakona o tržištu kapitala (NN 88/08, 146/08, 74/09) te Pravila
Zagrebacke burze, INSTITUT IGH, d.d. sa sjedištem u Zagrebu, Janka Rakuše 1, MBS:
080000959, OIB: 79766124714 (dalje: Izdavatelj) objavljuje:
ODLUKE 16. SJEDNICE NADZORNOG ODBORA
Dana 26.04.2010. godine održana je 16. sjednica Nadzornog odbora Izdavatelja. Na
navedenoj sjednici prihvacena su temeljna financijska izvješca Izdavatelja te konsolidirano
godišnje izvješce Izdavatelja za poslovnu godinu 2009. Takoder, prihvaceno je Izvješce
nadzornog odbora za poslovnu godinu 2009. te donesena odluka o upotrebi dobiti i isplati
dividende
.
Prihvaceno je i konsolidirano i nerevidirano izvješce o poslovanju Izdavatelja za
prvo tromjesecje 2010. godine. Podaci o poslovanju iz konsolidiranih i revidiranih temeljnih
financijskih izvješca za poslovnu godinu 2009., konsolidirano i nerevidirano izvješce o
poslovanju za prvo tromjesecje 2010. godine te sadržaj odluke o upotrebi dobiti i isplati
dividende bit ce objavljeni dana 29.04.2010. godine u 09:00 sati prilikom javne objave
poslovnih rezultata."

OD 07.04.10.
14.04.10.
DO 21.04.10.
Drugi i osmi dioničar IGH-a skiven iza skrbničkog računa ZABA iz tjedna u tjedan smanjuju svoj protfelj, pa gdje je problem ? Ja iznosim činjenice, a ti ???
Drugi dioničar INGRA-e u istom periodu stalno raste samo iza skrbničkog računa PBZ-a, a posebno je zanimljivo da netko neda INGR-u iznad 40,00 kn/dionica !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Pa o isplati u novcu tj. gotovini

Neki se uvijek prave glupi jer su normalno danas na strani kupnje , pa drukaju li drukaju.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split


niti THNK nije više član konzorcija…..možda kad se glave budu ohladile sljedi zaokret…..


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ministarstvo-saobracaja-nemamo-informacije-da-je-konstruktor-dobio-garancije,75615.html

Evo ti samo dva od jučer.
I to vjerovatno točno u trenutku kad si bio na bidu IGH.

Mislim, ja nemam ništa protiv toga da i ti i svi drugi zarade na burzi, ali ne na ovakav način pišući po forumu, i onda stavljajući samozadovoljne smajliće tipa [kakosamvamsadjeXomajku] jer to što si ti zaradio, netko je izgubio, a lako je moguće da je i taj lik tu na forumu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



niti THNK nije više član konzorcija…..možda kad se glave budu ohladile sljedi zaokret…..


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ministarstvo-saobracaja-nemamo-informacije-da-je-konstruktor-dobio-garancije,75615.html

Evo ti samo dva od jučer.
I to vjerovatno točno u trenutku kad si bio na bidu IGH.

Mislim, ja nemam ništa protiv toga da i ti i svi drugi zarade na burzi, ali ne na ovakav način pišući po forumu, i onda stavljajući samozadovoljne smajliće tipa [kakosamvamsadjeXomajku] jer to što si ti zaradio, netko je izgubio, a lako je moguće da je i taj lik tu na forumu.
[/quote]

1.evo, sad mi reci kakvo je to drukanje objaviti nekakav članak i uz to ga uopče ne komentirati…..?

2.ovaj drugi post sa o rasformiranju konzorcija …..šta sam tu izmislio…???? Objavili ga svi portali!

na 4300 sve prodajem...


OD 07.04.10.
14.04.10.
DO 21.04.10.
Drugi i osmi dioničar IGH-a skiven iza skrbničkog računa ZABA iz tjedna u tjedan smanjuju svoj protfelj, pa gdje je problem ? Ja iznosim činjenice, a ti ???
Drugi dioničar INGRA-e u istom periodu stalno raste samo iza skrbničkog računa PBZ-a, a posebno je zanimljivo da netko neda INGR-u iznad 40,00 kn/dionica !

Činjenice su ti malo lažne. U tom periodu ZABIN skrbnički na 2.mjestu top 10. prodao je 20dionica !!!!
A ovaj na osmom 24!!! i to je promjena u zadnjem tjednnu.To je cca 125 000kn prometa.Ako već iznosiš činjenice nemoj ih izmišljat.



OD 07.04.10.
14.04.10.
DO 21.04.10.
Drugi i osmi dioničar IGH-a skiven iza skrbničkog računa ZABA iz tjedna u tjedan smanjuju svoj protfelj, pa gdje je problem ? Ja iznosim činjenice, a ti ???
Drugi dioničar INGRA-e u istom periodu stalno raste samo iza skrbničkog računa PBZ-a, a posebno je zanimljivo da netko neda INGR-u iznad 40,00 kn/dionica !

Činjenice su ti malo lažne. U tom periodu ZABIN skrbnički na 2.mjestu top 10. prodao je 20dionica !!!!
A ovaj na osmom 24!!! i to je promjena u zadnjem tjednnu.To je cca 125 000kn prometa.Ako već iznosiš činjenice nemoj ih izmišljat.
[/quote]

KAKO KAŽEŠ

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ako već iznosiš činjenice nemoj ih izmišljat.

??? Izmišljene činjenice? That’s a first…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Objavili ga svi portali!

To su sve prožvakane i probavljene informacije stare s početka travnja. A jučer je nekolicina likova s foruma bjesomučno pejstala te iste linkove takvom brzinom da ih ni mod nije stigao brisati. U svemu tome su se našli i tvoji, koji da su bili dobronamjerni, bili bi kao što i sam kažeš, prokomentirani, barem malom opaskom da su to već stare informacije.

I onda začiniš sve ovim


jučer :…-IGH 2900
+IGH2800
-IGH286X

danas: +IGH2680 [proud]

postom kojem nije mjesto ovdje, već na "što smo danas tržili".

E sad, ja osim ponosa što si uspješno trgovao, iz svega ovoga čitam da si oportuno iskoristio moment straha i panike kod nekih ulagača dolijevajući i malo ulja na vatru, just in case, što te čini idealnim profilom ulagača u IGH ovih dana.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Objavili ga svi portali!

To su sve prožvakane i probavljene informacije stare s početka travnja. A jučer je nekolicina likova s foruma bjesomučno pejstala te iste linkove takvom brzinom da ih ni mod nije stigao brisati. U svemu tome su se našli i tvoji, koji da su bili dobronamjerni, bili bi kao što i sam kažeš, prokomentirani, barem malom opaskom da su to već stare informacije.

I onda začiniš sve ovim


jučer :…-IGH 2900
+IGH2800
-IGH286X

danas: +IGH2680 [proud]

postom kojem nije mjesto ovdje, već na "što smo danas tržili".

E sad, ja osim ponosa što si uspješno trgovao, iz svega ovoga čitam da si oportuno iskoristio moment straha i panike kod nekih ulagača dolijevajući i malo ulja na vatru, just in case, što te čini idealnim profilom ulagača u IGH ovih dana.
[/quote]
IGH se fino oporavlja samo su pojedinci ostali bez dionica.

New Report

Close