IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja samo gledam i ne vjerujem da ljudi s takvom lakocom prodaju sa teskim minusima…
Pa covjece,ako si kupio jucer i pogrijesio,drzi tu dionicu…I onda ce se gristi jer ce se do kraja dana skoro vratiti na 2800

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Dana 26.04.2010. godine održana je 16. sjednica Nadzornog odbora Izdavatelja. Na
navedenoj sjednici prihvacena su temeljna financijska izvješca Izdavatelja te konsolidirano
godišnje izvješce Izdavatelja za poslovnu godinu 2009. Takoder, prihvaceno je Izvješce
nadzornog odbora za poslovnu godinu 2009. te donesena odluka o upotrebi dobiti i isplati
dividende.
[thumbsup]

Ode naš IGH u visine nemože ga ništa zaustaviti.

Pametni jućer i danas kupuju,a luzeri jućer i danas prodaju.
Mislim da smo na kraju dana u +2% [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

drhtu ruke gadno A?

@Hugo
nažalost naše su Vlade radile i previše,zato nam je kako je [cry]

jučer :…-IGH 2900
+IGH2800
-IGH286X

danas: +IGH2680 [proud]

na 4300 sve prodajem...

I like this game!!!

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


[proud]

Glavno da danima daješ linkove o propasti posla u CG i kako je IGH šrot od firme.

Kakvih ovdje sve likova ima….

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

sad kad netko udari po asku do 2750 [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

U četvrtak 3000

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/nEAW4VTcesMX5YiGPFxXZA==.pdf

Cudno kako te vijesti izlaze.,kao konstruktor se vraca u igru.,bas u vrijeme kada su svi u kesu poslije dividende ht-a.,tako da iskrcaj bude sto bolji.,svi izisli iz ht-a ima se love.,koje su to prevare.,svaka cast..

New Report

Close