IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa baš zbog te zaduženosti CG njima je najbolje proći što jeftinije.A hrvati su najjeftiniji. Mislim da šanse postoje da konstruktor to i dobije. Nemam dionice igh i baš me briga kako će to sve završiti.

Od izvora bliskih vladi Crne Gore neslužbeno doznajemo da su obnovljeni neformalni pregovori s Konstruktorom koji bi, ako dođe do ponovnog predavanja ponude za gradnju autoceste morao ponovno pozvati i IGH i Tehniku da mu se priključe s obzirom na to da je konzorcij nakon propalog posla službeno prestao postojati. Crnogorski izvori navode i da će doći do promjene u gradnji dionica same autoceste te kako bi prva na red trebala doći dionica između Bara i Podgorice, a ne između Smokovca i Mateševa, kako je prvo bilo predviđeno. Novi bi se detalji trebali znati do kraja tjedna, kao i je li Konstruktor ponovno u igri za posao stoljeća.

U pisanjima Slobodne Dalmacije jasno se osjeti mržnja prema svemu što je vezano za Žderića a znamo i zašto.Ako opet dobiju šansu,što najvjerojatnije hoće,bilo bi potpuno debilno izgubiti i drugi put.IGH
se drži strogo službenih izjava da nebi bilo "naklapali smo".Ako ste pažljivo čitali u njihovom priopćenju
hanfi stoji da u ovom trenutku konzorcij ne postoji.Što je istina ali to ne znači da i u nekom drugom trenutku neće postojat.Osim toga čisto sumnjam da im do ovog uopće nije stalo.Žderić je puno prije izjavio da će gradit što znači da je sa CG to već tada bilo dogovoreno,Grci su bili formalnost da Konstruktor dobije još vremena za garancije.To
je velika igra velikih poslovnjaka…ali neka …možda nam se stvarno posreći

[pray]

Drago mi je da su i drugi počeli kritizirati ovu novinarsku hajku na Konstruktora koja je prouzrokovana tužbom protiv Slobodne Dalmacije. Pritom se zaboravlja da Konstruktor nije samo Žderić već i 2000 vrijednih radnika sa njihovim obiteljima, mnoštvo kooperanata i drugih ljudi uključenih u posao sa Konstruktorom..


Drago mi je da su i drugi počeli kritizirati ovu novinarsku hajku na Konstruktora koja je prouzrokovana tužbom protiv Slobodne Dalmacije. Pritom se zaboravlja da Konstruktor nije samo Žderić već i 2000 vrijednih radnika sa njihovim obiteljima, mnoštvo kooperanata i drugih ljudi uključenih u posao sa Konstruktorom..

Hrvatski jal.
Treba navijati za Konstruktor, kao i za bilo koji hrvatsku tvrtku u inozemstvu, da dobije posao, jer s implikacje ovako velikih poslova dalekosežne. Crnogorci nisu blesavi, ukoliko žele ovaj projekt pokrenuti i finalizirati, naravno da im je u interesu dobiti najmanju cijenu uz najveće moguće garancije u okviru mogućeg. U kontekstu njihovih lokalnih izbora u svibnju, mislim da će cijelu proceduru pokrenuti što prije, s tim da će gristi za najbolje uvijete da bi mogli u finišu predizborne kampanje ubirati poene.
CG je po broju stanovnika 8 puta manja od Hrvatske, a vanjski dug im je 40 puta manji, tako da ova investicija itekako pije vode. A oni najbolje znaju što im je od interesa, a spajanje s Srbijom kao njihovim najvećim partnerom zasigurno je.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Je li ima tko informaciju što je bilo na jučerašnjoj sjednici Skupštine? [sad]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-petak-krajnji-rok-za-aktor-hch,75695.html



Drago mi je da su i drugi počeli kritizirati ovu novinarsku hajku na Konstruktora koja je prouzrokovana tužbom protiv Slobodne Dalmacije. Pritom se zaboravlja da Konstruktor nije samo Žderić već i 2000 vrijednih radnika sa njihovim obiteljima, mnoštvo kooperanata i drugih ljudi uključenih u posao sa Konstruktorom..

Hrvatski jal.
Treba navijati za Konstruktor, kao i za bilo koji hrvatsku tvrtku u inozemstvu, da dobije posao, jer s implikacje ovako velikih poslova dalekosežne. Crnogorci nisu blesavi, ukoliko žele ovaj projekt pokrenuti i finalizirati, naravno da im je u interesu dobiti najmanju cijenu uz najveće moguće garancije u okviru mogućeg. U kontekstu njihovih lokalnih izbora u svibnju, mislim da će cijelu proceduru pokrenuti što prije, s tim da će gristi za najbolje uvijete da bi mogli u finišu predizborne kampanje ubirati poene.
CG je po broju stanovnika 8 puta manja od Hrvatske, a vanjski dug im je 40 puta manji, tako da ova investicija itekako pije vode. A oni najbolje znaju što im je od interesa, a spajanje s Srbijom kao njihovim najvećim partnerom zasigurno je.

[/quote]
da,a slijedeći korak bi bio da hrvatska vlada iliti poreski obveznici financiraju projekat spajanja Crne Gore sa Srbijom jer je to posao stolječa [lol]

Upravo su iz kruga IGH tijekom vikenda puštane informacije kako je povratak u igru izvjestan nakon što je postalo očito kako su pregovori s drugorangiranim Aktor-HCH zašli u slijepu ulicu. Pa čak kad konzorcija doista na papiru ne bi bilo, opet teško je zamisliti scenarij prema kojem bi Konstruktor za podizvođača i projektanta tražio nekog drugog a ne one s kojima je i ušao u cijelu priču prije gotovo godinu i pol dana

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-najjaci-u-sest-mjeseci%2c-moze-li-i-vise%3f,75690.html




Drago mi je da su i drugi počeli kritizirati ovu novinarsku hajku na Konstruktora koja je prouzrokovana tužbom protiv Slobodne Dalmacije. Pritom se zaboravlja da Konstruktor nije samo Žderić već i 2000 vrijednih radnika sa njihovim obiteljima, mnoštvo kooperanata i drugih ljudi uključenih u posao sa Konstruktorom..

Hrvatski jal.
Treba navijati za Konstruktor, kao i za bilo koji hrvatsku tvrtku u inozemstvu, da dobije posao, jer s implikacje ovako velikih poslova dalekosežne. Crnogorci nisu blesavi, ukoliko žele ovaj projekt pokrenuti i finalizirati, naravno da im je u interesu dobiti najmanju cijenu uz najveće moguće garancije u okviru mogućeg. U kontekstu njihovih lokalnih izbora u svibnju, mislim da će cijelu proceduru pokrenuti što prije, s tim da će gristi za najbolje uvijete da bi mogli u finišu predizborne kampanje ubirati poene.
CG je po broju stanovnika 8 puta manja od Hrvatske, a vanjski dug im je 40 puta manji, tako da ova investicija itekako pije vode. A oni najbolje znaju što im je od interesa, a spajanje s Srbijom kao njihovim najvećim partnerom zasigurno je.

[/quote]
da,a slijedeći korak bi bio da hrvatska vlada iliti poreski obveznici financiraju projekat spajanja Crne Gore sa Srbijom jer je to posao stolječa [lol]
[/quote]

Sigurno da ne trebaju financirati, ali da trebaju na svaki drugi mogući način pomoći, trebaju. Nas obilaze raznorazni emisari žicajući poslove, projekte, utrapljuju svoju dobru i junk robu i usluge. Što bi Vlada RH trebala radili vani, zar ništa kao i do sada…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Ff1oS1U4FiUQeNdZtp3CSA==.pdf

na 4300 sve prodajem...

Dana 26.04.2010. godine održana je 16. sjednica Nadzornog odbora Izdavatelja. Na
navedenoj sjednici prihvacena su temeljna financijska izvješca Izdavatelja te konsolidirano
godišnje izvješce Izdavatelja za poslovnu godinu 2009. Takoder, prihvaceno je Izvješce
nadzornog odbora za poslovnu godinu 2009. te donesena odluka o upotrebi dobiti i isplati
dividende.
[thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close