IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH: Obnovili smo pregovore s Vladom Crne Gore
Vaš link

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/igh-obnovili-smo-pregovore-s-vladom-crne-gore,75439.html

Ajmo Jure po gasu da dušmani pokrepaju


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/igh-obnovili-smo-pregovore-s-vladom-crne-gore,75439.html

Ajmo Jure po gasu da dušmani pokrepaju


Koliko je dušmana ni nekoliko ovakvih poslova bilo bi malo

http://www.poslovni.hr/145833.aspx


Ključna riječ: navodno. A onda progooglaj u koliko je krivotvorenja službenih dokumenata bio umiješan Žderić i ponovno procijeni vjerodostojnost informacije.

meni je vijest bila tolika sumnjiva da sam isao provjeriti ima li kina uopce ambasadu u CG [lol]

ima!
Ambasada Kine u Podgorici
Radosava Burića 4a, 81000 Podgorica
chinaemb_me@mfa.gov.cn
TELEFON +382 20 609 275; 609 285; 609 295
FAX +382 20 609 275; 609 296
RADNO VRIJEME 08:30 – 15:00
Njegova Ekselencija g-din Li Manchang, izvanredni i opunomoćeni ambasador /10.01.2007/

pa sam isao provjeriti postoji li exim banka. e sad, ima The Export-Import Bank of China ciji program nema bas nikakve veze s gradnjom autoputa po CG.

meister, 24.04.2010. u 17:45
The Export-Import Bank of China (China Eximbank) was established in 1994. Fully owned by the Chinese government and under the direct leadership of the State Council, China Eximbank is a government policy bank enjoying the same international credit ratings as China’s sovereign ratings. Headquartered in Beijing, the Bank now has over ten domestic business branches and representative offices as well as three overseas representative offices in South Africa (Representative Office for Southern & Eastern Africa), Paris and St. Petersburg. In terms of correspondent network, it has set up correspondent banking relations with more than 300 banks overseas.
As an important force in promoting foreign trade and economy and a significant component of the financial system, China Eximbank has been acting as a key channel of policy financing for both Chinese import-and- export of mechanic and electronic products, complete sets of equipment, and high- and new-tech products and undertaking of offshore construction contracts and overseas investment projects by Chinese companies. Meanwhile, the Bank is a major onlending bank of foreign government loans and the only operating bank for Chinese Government Concessional Loan. By doing so, the Bank is playing a bigger role in promoting the development of China’s open and export-oriented economy.

na stranici vijesti banke ima samo zabiljezen susret prosle godine s susjednom srbijom

meister, 24.04.2010. u 17:45
On August 21, Mr. Li Ruogu, Chairman& President of the Bank, met with Mr. Mladjan Dinkic, Vice Premier and Minister of Economy and Regional Development of the Republic of Serbia.

CG i autoput se nigdje ne spominje [rolleyes]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/posao-stoljeca-hrvatski-konzorcij-osigurao-jamstva-i-nastavlja-pregovore/487836.aspx

nema di nema svi se vesele

…nemam IGH a možda ga kupim u pon. ako uspijem izvući novac iz HT u kojeg i nisam trebao ulaziti jer ću malo profitirati u usporedbi sa IGH…no ne razumijem zašto se odmah nađu neki koji sipaju crnilo po mogućim dobrim vijestima…što ima nije bolje veseliti se i kupiti dionice IGH i zaraditi nešto dok traje euforija…ja osobno sam cijelo vrijeme vjerovao da će posao biti njihov jer sve ostalo je bilo prenapuhano…ljudi dajte malo pozitive jer ako će biti posla za IGH biće i za druge i sve će rasti a sa ovim poslom ćemo brže iz sveg ovog crnila koje nas okružuje i kojeg svi ističu…valjda im je ušlo u krv pa se fiksaju srnim vijestima i pesimizmom…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Bit će vam jeftino i 4000 kn za 20-ak dana [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

U ponedjeljak najbrži prst [thumbsup] i skok od 15% [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


…nemam IGH a možda ga kupim u pon. ako uspijem izvući novac iz HT u kojeg i nisam trebao ulaziti jer ću malo profitirati u usporedbi sa IGH…no ne razumijem zašto se odmah nađu neki koji sipaju crnilo po mogućim dobrim vijestima…što ima nije bolje veseliti se i kupiti dionice IGH i zaraditi nešto dok traje euforija…ja osobno sam cijelo vrijeme vjerovao da će posao biti njihov jer sve ostalo je bilo prenapuhano…ljudi dajte malo pozitive jer ako će biti posla za IGH biće i za druge i sve će rasti a sa ovim poslom ćemo brže iz sveg ovog crnila koje nas okružuje i kojeg svi ističu…valjda im je ušlo u krv pa se fiksaju srnim vijestima i pesimizmom…

Bravo kolega!
Ne znam od kuda više snage za pesimizmom

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Krenit će vodilja burze i povući sve ostalo za sobom kao sto sam najavio prije neki dan.
Dosta je bilo crnila i vrijeme je da crobi dodje do 3200 bodova do 15.06.2010.

Jedan mali savjet svima koji su kesu i čekaju rasulo burze:
Nije vam još kasno za uc jer slijedi dizanje crobi na Balkanski način

lp i čujemo se kad zlatna koka bude na 5.500 kn do sredinom 06 mjeseca

[thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ajme u maju se topi snijeg na Durmitoru [lol]
Ako se je Jure zahebo sa burom na Maslenici ne će valjda sad da ponovi grešku sa snijegom na Durmitoru.

who dares, wins

New Report

Close