IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


😉 Alien, to sam ja sa 11 kom, i nisam mogao odavno kupiti…
Igramo se “skoka u vis”…

Razbijete onda nalog na vise manjih… Mozda vas nece preskakat onda bas svi. A i kad ljudi vide 120 tis na kupnji odmah se osjecaju hrabrije, pa nejdu po bid-u. Mada cudi me da nitko nije poklopio, poklapali su i na manje ko sretni, cim se skupi nesto. Valjda takav dan.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


jahhy: ” cujte ljudi, mozda je bull trap ” Malo vise od 2 tjedna do IPO-a…. Vrlo lako moguce.

i meni se cini.
U svakom slucaju dva tjedna ce brzo proc, a onda… ko zna mozda Blanka Vlasic bude druga u skoku uvis
(iza IGH)[smiley1]


cujte ljudi, mozda je bull trap
stvarno ne znam.. strah me opet nekog velikog iskrcaja pa zato jos cekam s kupnjom. dugorocno ovo je super cijena za dokup ali ipak cu jos mrvicu pricekati, ziheras sam.

Nemojmo se prevariti. Nakon skoro jedno-mjesečnog spuštanja, ova dionica ide gore, a vaša nada
da će ona još više zaroniti nije opravdana niti u jednoj teoriji.
Evo moram primjetiti:
-građevinari koji su poslije korekcije 6.mj. dosegli ATH: LVCV, HDEL,INGR,VDKT
,a DLKV i IGH nisu (a jedni su od najperspektivnijih)[smiley11][smiley11][smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

…………..ako voliš osiguranja, kupi CROS ,pouzdani su i solidni .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Probijamo danas 12 somova…….neka neka, ali još je jeftina s obzirom gdje je bila

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


…………..ako voliš osiguranja, kupi CROS ,pouzdani su i solidni .

Slažem se, konstantni jesu, no rast u zadnje vrijeme nije bio spektakularan.

Ja ne bi uzimao CROS ni ZABA, to su takve firme kojima se iz godine u godinu samo smanjuje trzisni udio.

A nasa uzdanica se ponasa chudno… ne znam. Na moju zalost nisam nadokupljivao ispod 12 pa sad jos cekam da vidim kako ce se razvijati, ako ni danas ne bude velikih iskrcaja onda se vjerojatno vraca na 12.500-13.000 di je i bio resistance neko vrijeme.

Btw.,kraj mjeseca je, znate da onda sve raste,dakle danas i sutra jos ako ce se ponavljati scenarij kao prethodnih mjeseci. Oprez oprez uvijek i svugdje.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Vraća se, ali prodaja se spušta, ne kužim. Pa šta ti ljudi ne žele zaraditi[smiley1][smiley1][smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ja ne bi uzimao CROS ni ZABA, to su takve firme kojima se iz godine u godinu samo smanjuje trzisni udio.

A nasa uzdanica se ponasa chudno… ne znam. Na moju zalost nisam nadokupljivao ispod 12 pa sad jos cekam da vidim kako ce se razvijati, ako ni danas ne bude velikih iskrcaja onda se vjerojatno vraca na 12.500-13.000 di je i bio resistance neko vrijeme.

Btw.,kraj mjeseca je, znate da onda sve raste,dakle danas i sutra jos ako ce se ponavljati scenarij kao prethodnih mjeseci. Oprez oprez uvijek i svugdje.

Kolega jučer se nisam slagao s vama, ali danas smo istomišljenici[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Sutra je subota, a i danas bi mogli zarvorit burzu, 15 mil kn prometa. Danas je nigdje ništa ne dešava pa ni ovdje. Bitno da se ne lupa previše po kupnji, čekamo ponedjeljak.

Tema je IGH pa ovdje iznosim.
jahhy:Ja ne bi uzimao CROS ni ZABA, to su takve firme kojima se iz godine u godinu samo smanjuje trzisni udio.

CROS:
UKUPNI PRIHODI U PRVOM SU POLUGODIŠTU SU ZA 15% SU VEĆI OD OSTVARENIH PRIHODA U ISTOM RAZDOBLJU PROŠLE GODINE,
ZBOG BRŽEG RASTA PRIHODA U ODNOSU NA RASHODE PROIZLAZI FINANCIJSKI REZULTAT OD 137 MIL. KUNA KOJI JE ZA 53,7% VEĆI OD OSTVARENOG U ISTOM RAZDOBLJU PRETHODNE GODINE.

PRIHODI OSTVARENI U POSLOVIMA NEŽIVOTNIH OSIGURANJA IZNOSE 1,59 MLRD. KUNA I BILJEŽE PORAST OD 14,6 %,
PRIHODI OSTVARENI U POSLOVIMA OSIGURANJA ŽIVOTA IZNOSE 286 MIL. KUNA I ZA 56,0% SU VEĆI OD OSTVARENIH U ISTOM RAZDOBLJU PROŠLE GODINE.
ZBOG VELIKOG PORASTA PRINOSA NA ULAGANJA U OTVORENE INVESTICIJSKE FONDOVE OSTVARENI PRIHODI OD ULAGANJA SREDSTAVA ŽIVOTNIH I NEŽIVOTNIH OSIGURANJA VEĆI SU ZA 137,4% I IZNOSE 356,7 MIL.KN .

Po veličini aktive i dalje vodi Zagrebačka banka, sa 76,49 milijardi kuna, što je rast aktive za 9,02 posto u odnosu na kraj prošle godine


Sutra je subota, a i danas bi mogli zarvorit burzu, 15 mil kn prometa. Danas je nigdje ništa ne dešava pa ni ovdje. Bitno da se ne lupa previše po kupnji, čekamo ponedjeljak.

Gdje se lupa po kupnji????

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close