IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NOVI PREOKRET
Andrija Lompar: Ponovni poziv svim učesnicima tendera za Bar–Boljare
„Danas smo došli do jednog rješenja sa Evropskom investicionom bankom, a to je – da se rade sve tri dionice istovremeno – a da Evropska investiciona banka preuzme obavezu da investira nekih 50 posto prve dvije dionice“
„Promijenjena je situacija za pregovore sa drugorangiranim grčko-izraelskim konzorcijumom. U predstojećim pregovorima naredne sedmice tražićemo da daju ponudu za sve tri, a ne samo za jednu dionicu. A cijena dionice do Mateševa moraće da se spusti na cijenu koju smatramo da je realna. Kazaćemo da je došlo do izmjene, i da im dajemo još 30 – 40 dana da promijene ponudu,“
On je najavio i da će najvjerovatnije, po tenderskoj proceduri, pozvati sve prijavljene na tender za izgradnju autoputa Bar – Boljare da ponove svoje ponude.
Vaš link

Biti će loma u ponedjeljak!
[smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


…Danas smo došli do jednog rješenja sa Evropskom investicionom bankom, a to je – da se rade sve tri dionice istovremeno – a da Evropska investiciona banka preuzme obavezu da investira nekih 50 posto prve dvije dionice

da to nije ona ista banka koja je vec ranije dala zdericu garanciju [lol] [lol] [lol]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Ne vjerujem da će biti stampedo kao zadnji put, ali da će burza pozitivno reagirati u to sam uvjeren.
Jer ipak, najbolju ponudu je imao naš konzorcij, a navodno ima i načelnu suglasnost i potporu Kineske banke.
Također je nepoznanica da li će se ponovni poziv odnositi samo za dosadašnje prijavljene na tender kao što piše u gornjem članku ili će omogućiti i novima da uđu u igru, u provom redu mislim na Kineze koji su već razgovarali o izgradnji nekih drugih dionica kroz Crnu Goru

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Nisam pratio u detalje zbivanja, ali meni ovo, laički gledano, izgleda kao velika TV-sapunica…

i sad ce opet ulagaci navaliti po starom dobrom obicaju dovoljna je poluinformacija

Ja idem u kupovinu u ponedjeljak, pa sto bude [wink]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Ne vjerujem da će biti stampedo kao zadnji put, ali da će burza pozitivno reagirati u to sam uvjeren.
Jer ipak, najbolju ponudu je imao naš konzorcij, a navodno ima i načelnu suglasnost i potporu Kineske banke.

Ključna riječ: navodno. A onda progooglaj u koliko je krivotvorenja službenih dokumenata bio umiješan Žderić i ponovno procijeni vjerodostojnost informacije.

sigurnija mi je INA od IGH


sigurnija mi je INA od IGH

Kakve veze ima Ina sa Igh [undecid]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

kazem da je sigurnija dionica od gradjevinskih

Svatko nek sam procijeni na kojoj razini ući i obrnuto, al nekima nikako neodgovara kad raste , neki su je vidjeli na razinama ispod 2000 k , i to bi im bilo previše, neki nevjeruju u procjene Europskih banaka, u isplativost projekta u CG, svi imamo svoje argumente.Sa ili bez CG IGH -a ima perspektivu, pa to ćemo vidjeti u Ponedjeljak nakon FI, pa eto procijenite,puno je tu jakih igrača koji pišući kontra IGH tjeraju vodu na svoj mlin, puno je znalaca, puno je onih koji su tu pod njihovim utjecajem, ima tu svega , svima puno uspjeha.


kazem da je sigurnija dionica od gradjevinskih

Ja svojoj djeci nebi ostavljao INU u nasljedstvo. Pogotovo kad je procurila tajna za nftne rezerve od 20-30 god. Osim ako s gleda na prodaj-kupi-prodaj…

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav

New Report

Close