IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da ćemo konačno nakon dugog crvenila danas ipak završiti u zelenom.

Nemoj misliti,kupuj[smiley11]

Uzletjet ćemo tako brzo , da se ostatak uopće neće ni snaći, a kamoli ukrcati.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Osim ako sad pbz skrbnicki ne iskrca opet jedno sto komada pa nas dovede na 10.500 🙂

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Čisti-ona na IGH…samo je bilo pitanje dana….pozdrav Keanu…[smiley2][smiley2][smiley2]

Točno tako, ja sam se juče uspio ukrcat, a čini mi se da sam upao u zadnji vagon
[smiley2][smiley2][smiley2]

14.04.2008.

Žao mi je samo onih koji su šortali misleći kako će do 10500 pa sada u nevjerici gledaju šta se događa… [smiley7]

Malo promjena trenda… Od silnih naloga sada odjednom do 11950 ima 44 kom…


Malo promjena trenda… Od silnih naloga sada odjednom do 11950 ima 44 kom…

…i sve manje i manje…tko misli nadokupiti…evo…još par mjesta u zadnjem vagonu…3. razred..[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Očito su ljudi shvatili da IGH savakako dobiva svoj dio kolača na mostu Pelješac, bez obzira tko izvodio radove [smiley1]

14.04.2008.

Evo malo update stanja..

tekut jesi kupio [smiley1][smiley1]

Evo neman je krenula gore, kao što sam i rekao prije 1h[smiley11][smiley11][smiley11][smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Nema tko drugi izvoditi nadzor, a to je 2-5 % od investicije. Graf TA nije ovako izgledao zadnju godinu , ako ga sada ne počnu kupovati poješću njihovu TA za gablec.

+3,59 % , ipak ću nešta drugo gablecovati.

da treba gore to je sigurno …….samo koliko…..hoce li opet do 13000 pa opet dolje?????[smiley8]
ili ovaj put prelazimo 13 i idemo do 15??

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close