IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zoran Radonjić: Konstruktor nije do kraja ispao iz igre za Bar-Boljare

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radonjic-konstruktor-nije-do-kraja-ispao-iz-igre-za-bar-boljare,70529.html

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Neznam čemu se sad siliti na kupnju kad znamo da će veliki ulaziti u dionicu IGH tek ispod 1.999 kuna do tada daju malima da se ispucaju.


Treba samo pogledati nesrazmjer između ogromne prodaje i jako tanke kupnje na dionici IGH što upućenima govori o daljnjem padu ove dionice.

Sve transakcijeTransakcije
Vrijednosnica Cijena Količina Vrijeme

IGH-R-A 2.429,02 1 11:02:45
IGH-R-A 2.425,00 15 10:47:05
IGH-R-A 2.425,00 8 10:47:05
IGH-R-A 2.420,00 8 10:47:05
IGH-R-A 2.400,00 7 10:38:37
IGH-R-A 2.400,00 3 10:38:12
IGH-R-A 2.401,00 2 10:38:12
IGH-R-A 2.423,00 4 10:36:27
IGH-R-A 2.424,00 2 10:36:27
IGH-R-A 2.423,99 1 10:35:45
IGH-R-A 2.420,00 1 10:28:09

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Neznam čemu se sad siliti na kupnju kad znamo da će veliki ulaziti u dionicu IGH tek ispod 1.999 kuna do tada daju malima da se ispucaju.

Ma kolega super ste to primjetili samo nam još otkrijte tko će im prodavati na tim razinama.

who dares, wins

jesam li dobro cuo vijest jucer da je milo rekao da bi se malo povuka iz politike i da daje ostavku na mjesto premijera. vec vidjeno?


Neznam čemu se sad siliti na kupnju kad znamo da će veliki ulaziti u dionicu IGH tek ispod 1.999 kuna do tada daju malima da se ispucaju.

Kolega ako nije tajna od kud vam to "zanje"? Da ono možda ne proizlazi iz Vaše želje da kupite jeftino?


Neznam čemu se sad siliti na kupnju kad znamo da će veliki ulaziti u dionicu IGH tek ispod 1.999 kuna do tada daju malima da se ispucaju.

To su ti šta nemaju mjesec dana staža na forumu a vjerojatno toliko i na Burzi i onda on uči druge o "velikima" i "malima". Ubiše me ovi burcoši sa svojim teorijama. Ingrax ajd rađe postaj neki novi posao koji je IGH dobio pa da skupa zeznemo "velike"

Mislim da pratimo IGH … Jer oni se poslu u CG još uvijek nadaju …
Prenosim s INGRe :
Evi čak i ja razmišljam da čisto špekulativno tamo uletim, i to iz razloga jer ovo je ipak ‘brdoviti balkan expres’ i kad je gotovo možda nije gotovo …Evo Žderić govori da će sve CG građevince raspoložive zaposlit …Pa tek što ostane naši će radit ..Znam da im nije neki broj ali to mu je možda uvjet da posao ipak dobije ..
Uostalom Đukanović je nedokazani kriminalac , istio kao i Žderić i Radić (istina svi odreda neosuđivani) oni znaju razgovarat …kroz provizije …
Propalo je , ali nije propalo dok kod netko drugi ne započne posao ….

smanjuje se minus.......


Zoran Radonjić: Konstruktor nije do kraja ispao iz igre za Bar-Boljare

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radonjic-konstruktor-nije-do-kraja-ispao-iz-igre-za-bar-boljare,70529.html


i opet ispočetka

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE

primječujem da bi se vrlo brzo moglo dostići 2500…za sada nema nekog otpora ali niti kupnje…

na 4300 sve prodajem...


primječujem da bi se vrlo brzo moglo dostići 2500…za sada nema nekog otpora ali niti kupnje…

Pošteno si primjetio nema niti kupnje , a prodaja jača znači prije da bi mogli zaroniti ispod 2.000 naročito sutra zadnji dan u tjednu uvijek veliki pad dionica.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

s obzirom na proračunsku "sušu" nebi me začudilo da se ubrzo trži i po nominali [cry]

New Report

Close