IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja nebrem više normalno razmišljati o ovima iz Konzorcija…. Dal su tak umišljeni u svoje izglede za
ovaj posao, ne znam tko im je gladio po bradi , da su takvi…
Isto tak , drsko i narcisoidno , raspravljaju o zamalo , tek neznatno krivim papirima koje su ustvari
tak lijepo složili, tu i tam je malo falilo -ništ strašno – da bude krasno i nenadmašno…
Sad su u igru uvukli – jedine koji su im mogli dati jamstva…..SAD??? Pa, kud su hodali po jamstva
do sad ?
To su favoriti na ovim prostorima koji misle da su nenadmašni….????
Oko takvih su se ljudi sekirali dok je dionica padala 17 % na dan….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ja ga čekam na 2000, ispod toga mislim da ipak neće.
Danas je vjerojatno bio dan odmora za paničare, kao i par dana prije.
Burza jednostavno mora kazniti upravu za muljanje investitora, jer je povjerenje u Jurin osmjeh drastično urušeno, te će trebati vremena za da mu invetitori počnu ponovno vjerovati.
Slična je već prića bila sa Ingrom, Arenom i Opijem.

Da se razumjemo, IGH me zanima u ovom trenutku zbog sitnih špekulacija, za par destaka-stotina bureka.


Neznam kolega dali vi gledate gledalicu al ja imam live prijenos preko PBZ.
Da Vam malo pojasnim [cool]
Prekjućer kad je cijena bila 2500-2530 nitko cijeli dan nije htio prodati po toj cijeni…istina proslo nešto sitno malo naloga da bi jućer bio brutalni iskrcaj pojedinca i nevjerovatni pritisak na prodaju po 20,40,60,90 kom na asku.
Da bi danas se svi povukli i ostali nalozi po 2,5,9,8 i tek koliko se sjećam na 2.449,00-50 kom.
Ovo danas što su bili nalozi na asku su stvrani i to pokazije da ekipa neželi ići ispod te cijene na prodaju,a vaše mašte da bi vi htijeli ispod 2000 to su samo mašte.

Pitanje za vas i druge koji nemate IGH?
Zašto je jućer bio pritisak na prodaju,a danas nije iako je bilo naloga na kupnji….molim iskren odgovor al samo nemojte reć da je Žderić spasio IGh od brutalnog pada [lol]

Hvala,

P.S. Istina na onaj naćin kao jućer mogu je srušiti na 100 kn kao što su naši menađeri kupovali dionice sa kešom od državnih firama i sebi ostavljali razliku u vlastiti đep.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ja se prvo nadam da će otići na 4000 (da ja prodam) pa da onda zaroni na nekih 1500 (da ja dokupim). I sve to nekih desetak puta u sljedeća dva mjeseca.


Ja se prvo nadam da će otići na 4000 (da ja prodam) pa da onda zaroni na nekih 1500 (da ja dokupim). I sve to nekih desetak puta u sljedeća dva mjeseca.

Pravo razmišljanje. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Ja ga čekam na 2000, ispod toga mislim da ipak neće.
Danas je vjerojatno bio dan odmora za paničare, kao i par dana prije.
Burza jednostavno mora kazniti upravu za muljanje investitora, jer je povjerenje u Jurin osmjeh drastično urušeno, te će trebati vremena za da mu invetitori počnu ponovno vjerovati.
Slična je već prića bila sa Ingrom, Arenom i Opijem.

Da se razumjemo, IGH me zanima u ovom trenutku zbog sitnih špekulacija, za par destaka-stotina bureka.


Neznam kolega dali vi gledate gledalicu al ja imam live prijenos preko PBZ.
Da Vam malo pojasnim [cool]
Prekjućer kad je cijena bila 2500-2530 nitko cijeli dan nije htio prodati po toj cijeni…istina proslo nešto sitno malo naloga da bi jućer bio brutalni iskrcaj pojedinca i nevjerovatni pritisak na prodaju po 20,40,60,90 kom na asku.
Da bi danas se svi povukli i ostali nalozi po 2,5,9,8 i tek koliko se sjećam na 2.449,00-50 kom.
Ovo danas što su bili nalozi na asku su stvrani i to pokazije da ekipa neželi ići ispod te cijene na prodaju,a vaše mašte da bi vi htijeli ispod 2000 to su samo mašte.

Pitanje za vas i druge koji nemate IGH?
Zašto je jućer bio pritisak na prodaju,a danas nije iako je bilo naloga na kupnji….molim iskren odgovor al samo nemojte reć da je Žderić spasio IGh od brutalnog pada [lol]

Hvala,

P.S. Istina na onaj naćin kao jućer mogu je srušiti na 100 kn kao što su naši menađeri kupovali dionice sa kešom od državnih firama i sebi ostavljali razliku u vlastiti đep.

[/quote]

1. Jučerašnji prosjek je bio, ako se sijećam 2368 +/- par kuna. Promet je bio par milja, par puta veći nego današnji. Obrazac, iskrcaj. Imatelji dionica su u nedoumici, od tuda stanka. Ali uvijek može gore, što nas je dobro naučila 2008. Ako krene opet dolje, bit će strke.
Ali to je samo moje mišljenje, ako ga ne dočekam na 2000, ništa bit će drugih prilika.

Over25 & out

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Nema više razloga pisati na ovoj temi dok se stvarno nevidi što će biti.

Nitkom nevalja firma IGH al svi bi je htijeli po 2000,pa i dosta niže. [proud]
Toliko se trudite na druk prema dolje da je postalo oćito da cijena ide UP.

Nadam se da cijena neće niže i čujemo se kad bude trend UP,a do tada stojte mi dobro [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Zagrebačka burza: Žderićeva izjava napuhala građevinski sektor i Crobex

citat;
"Zahvaljujući izjavi Željka Žderića, čelnika Konstruktora, da je još uvijek uvjeren da će njegov konzorcij graditi autocestu Bar-Boljare, dionica IGH (ZSE:IGH-R-A) nakon pet dana dubokog pada konačno je odskočila, i to za čak 3,51 posto! Promet je doduše nešto ispod prosjeka ostvarenog u proteklih nekoliko dana, ali pokazuje koliko je malo ponekad dovoljno da se domaći ulagači uhvate za slamku optimizma"
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-zdericeva-izjava-napuhala-gradevinski-sektor-i-crobex,70486.html

Odavno nisam čuo nešto ovako prozirno:
1. ma kakav rast građevinara
2. ma kakav rast dionice IGH koja se samo prije 10-tak dana mogla kupiti za 1000 kn skuplje
3. sad kad je pala za cca 25% i digne se nazad par desetaka kuna javi se novinar koji kaže da je izjava Žderića napuhala građevinski sektor

Dragi moj novinaru, sasvim logično je da kad dionica pada nekoliko dana da uslijedi mali odbijanac , tako da se to uobičajeno stanje dogodilo i sa IGH a izjava Žderića nema nikakve veze niti trenutnog kredibiliteta da bi napuhivala IGH ili ostale građevinare.

Naravno možda netko želi da IGH padne sve do 0 kn pa je sada tužan što se barem jedan dan raslo.
Ako je to razlog onda shavćam ovaj tekst, a ako je komentar Žderića i njegtovo napihivanje dionica građevinskog sektora onda je ovaj tekst totalni promašaj.

Pozdrav i sretno svima, i kupcima I prodavateljima.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Mislim da ce se cijena stabilizirati između 2500 i 2600 kuna,ako dođe neki novi posao koji ce sigurno uletiti idemo opet preko 3000.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/zderic-ako-hbor-moze-nesto-uciniti%2c-jos-nije-kasno,70494.html

Evo da malo pogledamo graf.
Stohastic kojeg često koristim kao indikator koji vrlo rano daje signale promjene trenda debelo je u oversoldu i svaki puta kad je u zadnjih godinu dana bio tako nisko slijedio je preokret.

Pri otpor očekujem na 61,8 Fibo-u i iskreno mislim da ne bi trebalo biti problema da isti bude probijen. Ostao nam je vrlo veliki Gap koji se kao što znamo uvijek popuni prije ili kasnije.
Dakle, moja očekivanja su da će se cijena vratiti do kraja tjedna do 2650, a za dalje ćemo vidjeti…

Na vjestima na drugom je bilo da Đukanović u ovome mandatu podnosi ostavku, e sad, ima li to kakve veze sa današnjim Žderićevim istupom da još nije sve gotovo ili je to tek slučajnost ?
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/sinisa-malus/kladionica%3f-ne%2c-to-je-burza…-a-vani%2c-ledeno-doba!,70487.html

New Report

Close