IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

600000 u jednom grizu popapano s aska.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Oznaka Vrijeme Cijena Količina
IGH-R-A 10:19:49 2.585,00 219
IGH-R-A 10:19:49 2.570,00 10

Netko pokupio 229 kom ….vjerovatno dogovoreno….

na 4300 sve prodajem...

nego, jel tko od dioničara tužio ove lažljivce?……


Oznaka Vrijeme Cijena Količina
IGH-R-A 10:19:49 2.585,00 219
IGH-R-A 10:19:49 2.570,00 10

Netko pokupio 229 kom ….vjerovatno dogovoreno….

…možda ovaj gore što se raspričao,,,prijedjednik sindikatta građevinara M.Štorga…
…ona stara;dok nekom smrkne,drugom osvane!
ili ona : na sirotinju se i zecu diže ona stvar…
[thumbsup] [lol]

POKRET OTPORA

kupnja je žilava i ne da se. jako dobro.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


kupnja je žilava i ne da se. jako dobro.

Ajoj predobro prodaja ju gazi a kupnja se topi kao sladoled na suncu.

Trebaju da dignu na višu razinu na nekih 2700 da bi se potakla prodaja i da se ukrca tko se misli ukrcati jer od ove nivelacije cijene nema koristi.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


TOTALNI SLOM GRAĐEVINARA
Urušavanje gospodarstva . Bez posla ostaje još 20.000 građevinara
Da građevinarstvo u Hrvatskoj srlja u dosad neviđenu krizu, koja će za sobom vući i sve drugo, potvrđuje i podatak da je u posljednjih godinu dana bez posla ostalo 13.400 radnika. A nakon gubitka posla u Crnoj Gori, val otkaza tek se očekuje.

Nakon što je za hrvatsko građevinarstvo nestala i posljednja slamka spasa, gradnja autoceste u Crnoj Gori, na kojoj su trebali raditi Konstruktor, Tehnika i IGH, predviđa se da će bez posla ostati više od 20.000 radnika u graditeljstvu.

Pribroji li se tome 13.400 radnika koji su bez posla ostali prošle godine, dolazi se do podatka da će u 24 mjeseca broj zaposlenih u građevinskom sektoru biti gotovo prepolovljen. Sve veće građevinske tvrtke u Hrvatskoj već su podijelile na tisuće otkaza i privremeno poslale veliki broj radnika na čekanje, a sada užurbano rade na programima tehnološkog viška, piše Novi list.

Još je ostala nekolicina infrastrukturnih projekata, a i posao stanogradnje je gotovo zamro. Na sve se nadovezala dugogodišnja neracionalnost i korupcija u sustavu cestogradnje pod kapom ministra prometa Božidara Kalmete, koja je dovela do blokade i nemogućnosti financiranja gotovo svih većih projekata.

Prema anketi koju je krajem godine proveo Sindikat graditeljstva Hrvatske, uz 13.400 radnika koji su dobili otkaz ili su ga iščekivali kao uračunati tehnološki višak, još njih 6200 plaću prima sa zakašnjenjem, a gotovo još toliko se nalazi na čekanju i prima umanjenu plaću. Za pet i pol tisuća ljudi ne uplaćuju se porezi i doprinosi, a oko 1700 radnika radilo je u tvrtkama, koje su završile u stečaju.

"Bojim se da će broj izgubljenih radnih mjesta ove godine biti još veći nego prošle, jer su mnogi građevinari slali ljude na čekanja i godišnje odmore nastojeći osigurati nove poslove. Njih, nažalost, nema ili ih nema dovoljno, pa gotovo sve firme pripremaju otkaze i programe tehnološkog viška", izjavio je za Novi list Mirko Štorga, predsjednik Sindikata graditeljstva.

Njegove procjene potvrđuju i direktori najvećih hrvatskih građevinskih tvrtki, koji su apelirali da se imena tvrtki ne objavljuju. U svakoj od tih tvrtki očekuje se da će broj zaposlenih biti za otprilike 50 posto od broja zaposlenih prije godinu dana.


nemores vjerovati…nakon ovog druk clanka svi gradjevinci u plusu [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sad žale za izgubljenim poslov,a cijelo vrijeme drukali da nije isplatljiv [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Vidio sam neke obrazložene postove koji mi daju za pavo razmišljati da će IGH ispod 2000 kuna. Vidio sam tvrdnje da će na 3000 kuna.

Može li netko napisati bar 3 razloga zašto bi ova dionica trebala otići na 3000 kuna u recimo 2 mjeseca? Onako fer, i iskreno.


Vidio sam neke obrazložene postove koji mi daju za pavo razmišljati da će IGH ispod 2000 kuna. Vidio sam tvrdnje da će na 3000 kuna.

Može li netko napisati bar 3 razloga zašto bi ova dionica trebala otići na 3000 kuna u recimo 2 mjeseca? Onako fer, i iskreno.


Zato što dolazi izvješće, proljeće i čeka se UP trend cijelog crobia….dali je dovoljan razlog?
Mislim da će za 10-ak dana dionice biti skuplje za 10% prije UP trenda [thumbsup]

eto, to je moje mišljenje

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Onako fer, i iskreno.

NHF, ali zar ti stvarno, ali STVARNO misliš da itko ovdje na forumu piše iskreno, objektivno i racionalno, onako altruistički dijeleći informacije nepoznatim ljudima? Pa ovdje je čovjek čovjeku – vuk! Tvoj gubitak je meni zarada, i obrnuto…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close