IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uostalom, veliki će igraći odlućiti dali će dionica prema 3000 ili prema 2000 kn.

iz priloženog trgovanja ,već je razvidno da idu prema 2000 kn , i niže- nema tu nekakvih prevelikih odluka.


Ma ne piši gluposti….

Malo pristojnosti ti ne bi falilo.
Činjenica je da masa nikad nije u pravu. I točka. A ti možeš i dalje tvrditi da je to glupost.



Uostalom, veliki će igraći odlućiti dali će dionica prema 3000 ili prema 2000 kn.

iz priloženog trgovanja ,već je razvidno da idu prema 2000 kn , i niže- nema tu nekakvih prevelikih odluka.
[/quote]
kolega svaka čast [thumbsup]
Imat ćeš dobar ulaz za razliku od mene
lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Malo pristojnosti ti ne bi falilo.
Činjenica je da masa nikad nije u pravu. I točka. A ti možeš i dalje tvrditi da je to glupost.


Kolega, mi dioničari mislimo da ide prema 3000,a oni prema 2000 kn.
Uostalom ,zato smo je i kupili jer vjerujemo u firmu [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Neće ići na 2000 ili na niže dok god iskusni kupuju na 2500..i koji znaju u što ulažu.
To j moje mišljenje, a ako odu bar ću još jeftinije proći na shoppingu.
Da se iz ovog foruma 2% nađ pametnih to je super! Ali savjet je da se onda neki drže tih 2% a ne ostalih 98% neću reći čega…

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav


Što se tiće CG ona nema nikakve veze sa mojim postovima.
Govorio sam da će roknuti IGH na 2200/2300 jer sam mislio da će roknuti cijela burza još 10% za ovih 15-ak dana kad sam vidio situaciju u Hrvatskoj,a i govorijo sam na sva zvona prije oko 11/2009 da treba izaći iz dionica i ući tek oko 15.02.2010 jer će se stanje u državi popraviti.
Tako je i bilo…prodao sam sve ,čak i ULPL i ušao u dionice prije neki dan.
Tako da sam u dionicama 80% i oćekivam u skoro vrijeme popravak likvidnosti i rast crobia.

CG je bila idealna za kupit/prodat sa + 10% -.Sve jedno bi IGH bio na ovoj razini i da nije bilo CG.
Nebudite smiješni [lol] ja da nevjerujem u rast dionica nebi ulazio ovih dana ,a moj "druk" na gore/dole svakako neće utjecati na dionicu.

Ovo je samo moje mišljenje i moje predviđanje,a nek svatko odlući sam za sebe. [bye]


Jednom je kolega Conan napisao, da Vas nema trebalo bi Vas izmisliti.



Ma ne piši gluposti….

Malo pristojnosti ti ne bi falilo.
Činjenica je da masa nikad nije u pravu. I točka. A ti možeš i dalje tvrditi da je to glupost.
[/quote]

O kakvoj ti pristojnosti ovdje pišeš. Ova dionica nema snage ni morala da se ponovno vrati na 3000kn u recimo mjesec do dva ….Previše je razočaranih investitora ušlo po višim cjenama
nego što je trenutna i isti su izgubili vjeru u cijelu upravu IGH. Vjerujem da će većina izači sa nulom ili manjom minusom . Sada ti probaj izbojiti promete IGH zadnjih 1 mjesec pa probaj samo zamisliti
kad ćemo je opet gledati na 3000kn. Ovi koji sada kupuju neće čekati 3000 kn za izlazak…..

na 4300 sve prodajem...

negdje oko 43 miliona -u zadnjih mijesec-dva dana . i tehnike nekih 7-8 miliona

pa si malo zamislite koji je to pritisak na cijenu i koliko mora skliznuti da se pojedini razočarani dioničari iskale po bidu.




Ma ne piši gluposti….

Malo pristojnosti ti ne bi falilo.
Činjenica je da masa nikad nije u pravu. I točka. A ti možeš i dalje tvrditi da je to glupost.
[/quote]

O kakvoj ti pristojnosti ovdje pišeš. Ova dionica nema snage ni morala da se ponovno vrati na 3000kn u recimo mjesec do dva ….Previše je razočaranih investitora ušlo po višim cjenama
nego što je trenutna i isti su izgubili vjeru u cijelu upravu IGH. Vjerujem da će većina izači sa nulom ili manjom minusom . Sada ti probaj izbojiti promete IGH zadnjih 1 mjesec pa probaj samo zamisliti
kad ćemo je opet gledati na 3000kn. Ovi koji sada kupuju neće čekati 3000 kn za izlazak…..
[/quote]

@conan

Koliko se sjećam kolega bio si u IGH i možda si izašao sa minusom,a sad bi htio kupiti na 2000 i automacki pokrio minus.
Ako griješim….ispravi me [cool]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


— Ova dionica nema snage ni morala da se ponovno vrati na 3000kn u recimo mjesec do dva ….Previše je razočaranih investitora ušlo po višim cjenama
nego što je trenutna i isti su izgubili vjeru u cijelu upravu IGH. Vjerujem da će većina izači sa nulom ili manjom minusom . Sada ti probaj izbojiti promete IGH zadnjih 1 mjesec pa probaj samo zamisliti
kad ćemo je opet gledati na 3000kn. Ovi koji sada kupuju neće čekati 3000 kn za izlazak…..

A tko si ti da možeš tvrditi da IGH u mjesec-dva neće na 3000???
Ja sam naprotiv uvjeren da će za manje od 2 mjeseca biti opet preko 3000!
Kažeš da je puno investitora ušlo na 3000 i da zato neće brzo opet gore? Pa pogledaj kolika je količina akumulirana samo u zadnja 3 dana (sri-pet) na 2550-2600! To su ogromne količine koje su veliki preuzeli od malih, a kad opet dignu IGH na 3000 onda će ga natjerati na 3500-4000.
Ja također kupujem sada i nije mi na kraj pameti prodavati ispod 3000! Ovaj puta kad poraste na zdravim poslovima, više neće ispod te granice [thumbsup]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


Malo pristojnosti ti ne bi falilo.
Činjenica je da masa nikad nije u pravu. I točka. A ti možeš i dalje tvrditi da je to glupost.


Kolega, mi dioničari mislimo da ide prema 3000,a oni prema 2000 kn.
Uostalom ,zato smo je i kupili jer vjerujemo u firmu [thumbsup]
[/quote]

E Over25 ja neznam kako te više sram nije pisati o IGH, nakon svega što si izrekao prije par tjedana. Ako imaš bar dvije transakcije godišnje na dionici, onda se ne možeš nazivati dioničarom. Ti si jedan obični špekulant koji je popušio špekulaciju.
Nakon svega što se dogodilo s ovom dionicom proteklih par mjeseci trnutačno ne postoji niti jedan razlog da IGH raste. Jedino pravedno rješenje bi bilo da bude godinu dana kažnjen stagnacijom na 2500 kn dok sve ostalo raste.
Dioničari i investitori trebaju cijeniti transparentne firme a ne prevarantske.

Antiša @ na prevarantskim firmama su najbolji prinosi [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close