IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da su ovdje nervozni jer druge dionice rastu a Igh tone

Garancije su imali koje nisu bile dovoljne za C.G. IGH je suviše ozbiljna firma da joj se ne vjeruje hoće li neki posao odraditi. Ovdje nije niti došlo do pokretanja posla na temelju ugovora, koji je očito bio prerizičan i prilično velik za još uvijek recesijsko vrijeme.
A i ti analitičari moraju zaraditi plaću..Uopće se ne slažem sa izjavom dotičnog…

Malo sam čitao devetommjeseču kvartalnu dobit ispada da 90% zarade ostvaruju u HR a samo 10% vani.Sanader dao ostavku, država u banani, CG posao propao,a vi peičate o 3000 kn a meni se čini nekako pad prema 2000 kn. zar ne?


Garancije su imali koje nisu bile dovoljne za C.G. IGH je suviše ozbiljna firma da joj se ne vjeruje hoće li neki posao odraditi. Ovdje nije niti došlo do pokretanja posla na temelju ugovora, koji je očito bio prerizičan i prilično velik za još uvijek recesijsko vrijeme.
A i ti analitičari moraju zaraditi plaću..Uopće se ne slažem sa izjavom dotičnog…

DA DA VIDISE KOLKO SU OZBILJNI

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE


mislim da su ovdje nervozni jer druge dionice rastu a Igh tone

Stisnit to treba još niže. Ajmo ajmo, niže niže, stišći. do mojih naloga, ajmo

Brodari rules [thumbsup]

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/konstruktor-na-pripremi-za-bar-boljare-izgubio-samo-150.000-eura,70064.html

Evo najava mogućnosti raspleta..novi natječaj..


mislim da su ovdje nervozni jer druge dionice rastu a Igh tone

A ja mislim da si ti prodao pa sad drukaš pad. Danas se lijepo mogla uočiti akumulacija. Na ovoj bi se cijeni mogli zadržati dok si veliki dečki ne skupe ono kaj su Vam prodavali preko 3.000 kn.

EVo cujem da je CRnogorcima MILIEURA PRESKUPA…PA SAD VELE da postoji mogućnost da se ponovo raspise natjecaj za sve?…
..to bi bilo dobro za nase..sad dignit cijenu na 3,3 mlrdeura…pa ce sigurno dobit garanciju..
..kako stvari stoje bit ce jos komedije na ovoj dionici

MOGUCI SCENARIJ:
..IGH je isao s puno manjom ponudom na natjecaju oD GRKA…
..a to su napravili da vide koliko ce za taj posa ponudit GRCI..
..I nasi su snali da za tako nerealno nisku cijenu nece dobit garanciju od banaka…
..ali sad znaju koliko GRCI nude…sad ce na novom natjecaju povećat cijenu nekih 500 ml kuna..
..i dobit ce garancije banaka..
..jer ako sad CRNOGORCI odbiju GRKE mora se raspisat novi natjecaj..
..a tad uliću RADIĆ I žderic s jačom ponudom

Prodo sam sve u mp3. Prebacio u atlantsku. Mislim da će se tu prije odigrat nešto značajnije, pa poslje naravno natrag. Sanjam IGH na 2300 i tu bi počeo kupnju.
Iskreni pozdrav, bez nagovora…

Novi natječaj ? …PROZIRNO I JADNO…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


MOGUCI SCENARIJ:
..IGH je isao s puno manjom ponudom na natjecaju oD GRKA…
..a to su napravili da vide koliko ce za taj posa ponudit GRCI..
..I nasi su snali da za tako nerealno nisku cijenu nece dobit garanciju od banaka…
..ali sad znaju koliko GRCI nude…sad ce na novom natjecaju povećat cijenu nekih 500 ml kuna..
..i dobit ce garancije banaka..
..jer ako sad CRNOGORCI odbiju GRKE mora se raspisat novi natjecaj..
..a tad uliću RADIĆ I žderic s jačom ponudom

[lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close