IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega pofuk moram se od jada smijati kad vidim šta nam tu rade ovi menadžerčići. smijeh je tu jedini lijek.

pa ja od kad sam ulozio pare u prvu dionicu se non stop smejem
osecam se ko da sam na tripu
jest da nemam lijep smesak ko jure ali mi je intenzivniji
pofuk

nije bolan. ostavili su i vidića doma samo da ne pobijede i onda neki tošić i šta ja znam tko još sve uprska.

who dares, wins

Nisam čitao članak ali ispada da su neka dva ta sa istim imenom i biti će da igra negdje u Engleskoj.
Slabo pratim nogomet u zadnje vrijeme a ove prijateljske nikako.
Hoćeš neke linkove od kladionica da ti pošaljem jedan dan na pp jer me zatrpavaju sa tim po nekoj drugoj osnovi? možda ima kakvih tipova dobrih.

who dares, wins




I na kraju kad malo bolje razmislim, i bolje da nismo dobili ovaj posao.

Bilo jednom pa se spominjalo … i tko zna koji je razlog našoj tolikoj aljkavosti. Problem je bila vjerujem preniska vrijednost za radove i iako nismo vidjeli koje su točne odredbe bile, sigurno ne bi bilo dovoljnih argumenata za pokriće projekta i pitanje je koja bi bila minimalna naknada u slučaju mizernog prometa. Luka Bar za prijevoz odavno ima rješenje kroz jeftiniju željeznicu, a po autocesti
ak je ikada bude neće se imati tko vozati. Blamaža je skoro nestvarna i nije ni trebalo očekivati ništa
od tog posla sa Vladom CG. Budu se oni još hvatali za glavu bar slijedećih 8 mjeseci što su propustili…

[/quote]

Ako sam vas dobro shvatio vi hoćete reći da su naši namjerno popušili posao?
Moguće, nikad mi zapravo i nije palo na pamet…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


gismund

znaci ipak nisi prodao?

Ma prodao sam iznad 3000 pred par dana kad je bio jaki rast, pa sam kupovao jučer i prekjučer u padu na oko 2600. To što sam kupio mislio sam jučer prodati ako krene odbijanac, pa kad je prošlo bez reakcije, odlučio sam zadržati i neka stoji.
Naime, pogledao sam malo unazad, kad je crobex bio na dnu na oko 1250 bodova, IGH je bio na 1500 kn. Crobex je sad na 2126 bodova, a IGH je na 2550 kn tako da su na ovoj cijeni IGH i crobex otprilike jednako porasli, što znači da je ovo neka trenutna realna vrijednost, a ona razlika u rastu IGH na 3000 kn bila je zbog autoceste.
Sad treba pričekati FI za 2009. i objave novih poslova, što će onda odrediti daljnje kretanje cijene. Na ovim razinama ne očekujem neke veće oscilacije do novih vijesti, ali kao što sam rekao, ovo je rijetko likvidna dionica i veći igrači će kad se nakrcaju po ovoj cijeni opet iskoristiti prvu priliku za pumpanje cijene. Zato treba lagano skaupljati, pa kapitalizirati +20% zarade kad opet pređe 3000 kn.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



gotovo, na stranici vlade Crne Gore audio izjava, otpočet će se pregovori sa drugoplasiranim konzorcijem

A posao će raditi treće plasirani-oni su ugovorili samo manji dio posla što odgovara crnogorcima jer u tom slučaju i sami sudjeluju simbolično. Ni crna gora nije osigurala svoj dio love jer je nemaju [tongue] pa su iskoristili priliku i raskinuli ugovor s našim glupsonima.Mislim da je Jure ipak pošteno omastio brk [rolleyes]
[/quote]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-alpine-porr-i-osijek-koteks-ulaze-u-igru,69991.html

a kaj ja trubim cjelo vrijeme… [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ovo sve govori





I na kraju kad malo bolje razmislim, i bolje da nismo dobili ovaj posao.

Bilo jednom pa se spominjalo … i tko zna koji je razlog našoj tolikoj aljkavosti. Problem je bila vjerujem preniska vrijednost za radove i iako nismo vidjeli koje su točne odredbe bile, sigurno ne bi bilo dovoljnih argumenata za pokriće projekta i pitanje je koja bi bila minimalna naknada u slučaju mizernog prometa. Luka Bar za prijevoz odavno ima rješenje kroz jeftiniju željeznicu, a po autocesti
ak je ikada bude neće se imati tko vozati. Blamaža je skoro nestvarna i nije ni trebalo očekivati ništa
od tog posla sa Vladom CG. Budu se oni još hvatali za glavu bar slijedećih 8 mjeseci što su propustili…

[/quote]

Ako sam vas dobro shvatio vi hoćete reći da su naši namjerno popušili posao?
Moguće, nikad mi zapravo i nije palo na pamet…
[/quote]
Istina ali je cijelo vrijme bila CG uključena u cijenu a sad ?


ovo sve govori

PO OVOME SLIJEDI ODBIJANAC AKO SE NE VARAM


ovo sve govori

Nešto neštima na tom grafu. Po njemu smo od početka drugog mjeseca do sada imali 3 vrha koji su bili preko 5.500,00 kuna.



ovo sve govori

Nešto neštima na tom grafu. Po njemu smo od početka drugog mjeseca do sada imali 3 vrha koji su bili preko 5.500,00 kuna.
[/quote]

Ispričavam se pobrkao sam cijenu i volumen. Sve je OK. Nadam se da će isprika biti prihvaćena

no i kaj ste se ve dogovorili. !! kaj ide se gore ili dolje s tom dionicom ?? ili kaj?

a kaj se tiče osijek koteksa pa kak bubu oni delali na toj dionici – tu nekaj ne štima.
– firma je u banani, ne znaš ko pije ko plača a bome ni tko radi .. .. poz

New Report

Close