IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ekipa kakav je plan za sutra…idete dole ili dole?

Zabodes glavu u pijesak pa si na miru..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



bit će sutra zanimljivo otvaranje

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kraj-price-crnogorska-vlada-raskinula-ugovor-s-konstruktorom,69954.html

Sumnjam, potvrda vijesti nije utjecala na cijenu IGH, tko je mislio prodati zbog CG, to je već napravio [yawn]
Sad čekamo FI za 2009 i objave novih poslova u ovoj godini pa će to odrediti smjer kretanja dionice IGH na burzi [yawn]
[/quote]

A kako bi utjecala potvrda vijesti kad je objavljena nakon zatvaranja , vidjet ćeš ujutro utjecaj , ne samo zbog gubitka posla , nego i izgubljene već uložene love , dvostruki udarac. Bilo bi i danas 2400 da nas nije održavala kocka zbog onog sinoćnjeg neslužbenog zajeba iz dnevnika.

Ima tu svega . N.pr. Ameri vele da je LNG preskup . Evropi nešto nije pravo . Tu su sad i Rusi . Daj ti onda budi pametan . Pratim TA još pažljivije , a vijesti čitam poslije 1600.

Baš me zanima hoće li i sutra biti po asku, osim ako se ne krene od 1500,00.

Crnogorci mi na televiziji izgledaju bolje zabrinuti -nego mi. Sad je cijena viša 1 milijardu…..
Dobit će mali popust…..Ne mogu vjerovati – da će slijepo izvršavajuću formalnosti -dati gotovo
1 milijardu više -drugima…više mi se čini- da će tražiti dlaku u jajetu Grčkoj- bez obzira na
savršenu dokumentaciju..
Od kad su započeli posao- vremena su se promijenila u građevini u Europi…pala je cijena rada i roba
enormno…. Na drugi natječaj javit će se moćni građevinarci iz Njemačke, Austrije itd.itd…
Zar su zbilja spremni dati 2,5 više novaca po kilometru izgradnje ? ….SULUDO!
Nek im je sa srećom…..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Još niš nije gotovo.
Šuška se da bi IGH mogao dobiti pomenuti posao uz pomoć Rusa.Jaca je o tom problemu razglabala sa Putinom,te ak suradnja s Rusijom bude aktivirana na zadovoljavajući način naši će dobiti izgradnju autoceste.To bi bio dio te najavljene značajne suradnje između Rusije i nas.

Bolje da baćuška da neki posao u Sočiju za ZOI, a mi njemu Sanadera pa nek si ga vodi u Sibir ako mu nije još zaboravio ona sitna podmetanja.

who dares, wins


Crnogorci mi na televiziji izgledaju bolje zabrinuti -nego mi. Sad je cijena viša 1 milijardu…..
Dobit će mali popust…..Ne mogu vjerovati – da će slijepo izvršavajuću formalnosti -dati gotovo
1 milijardu više -drugima…više mi se čini- da će tražiti dlaku u jajetu Grčkoj- bez obzira na
savršenu dokumentaciju..
Od kad su započeli posao- vremena su se promijenila u građevini u Europi…pala je cijena rada i roba
enormno…. Na drugi natječaj javit će se moćni građevinarci iz Njemačke, Austrije itd.itd…
Zar su zbilja spremni dati 2,5 više novaca po kilometru izgradnje ? ….SULUDO!
Nek im je sa srećom…..!

crnogorci su dobili ponudu koju nisu mogli dobiti. Pregovori s grcima su farsa. Javio im se Chuck Norris i rekao da će on to igraditi to za 1000 baksa i gajbu nikšićkog.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

CG: Najskuplji auto put na svetu?
http://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2010&mm=03&dd=04&nav_id=415551&fs=1

who dares, wins

btw ekipa eto JA SE ISPRIČAVAM..

doduše i sebe sam zahebao ali eto..iskreno to mislim…žao mi je ako sam neke zahebao (najviše mi je žao samog sebe kaj nisam prodao sve po 31xx), ali to je život..

život ide dalje..ja sam u dlkv..i tamo ostajem..

nažalost ali stavrno nažalost nikada se neću vratiti tu jer Jure Radić nije uredu i stvarno me iznenadio…i nekako se bojim da nakon ovoga svi postajemo svijesni kako je ovo postala velika firma…

kaj da kažem???
e znam..bojim se da ovi u IGH trljuju ruke jer će oni vjerojatno projektirati autoput pa i zaraditi (znaju hrvatski, poznaju teren, jeftini su i korumpirani)…
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Moglo bi rasti zato je je nestao crni oblak neizvjesnosti.

Naravno da bi mogli rasti. Čini mi se da kupaca ima samo se prave blesavi.
Kad cijena dođe ispod 2530 navale svi iz šume kao mutavi, ti nezainteresirani kupci.

Ono kao kad muljator hoće kupiti auto, ali mu boja baš ne odgovara, vrata kao škripe, motor je bučan itd. itd. ser ser kenj kenj.
Ali ga i dalje hoće kupiti. Zašto ako je smeće? Zato što nije, ali ga hoće jeftino.

"Na burzi je sve moguće – čak i ono što je logično." Andre Kostolany

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Autoput koji ne vodi nikuda. Sta bi taj autoput povezivao? Gdje je tu racunica? Stotinjak tisuca Madjara i Srba koji zele otici na more i par tona tereta Luke Bar? Dajte molim vas. Spasili smo se! Ovo je dobra vijest, pogotovo jer znamo da je dionica zbog iste vec dobrano pala.
Ja na to gledam kao kad nakon ex div. Ht padne.. e onda se ja trpam jer ispod nece vise.. ide rast rast, sve do nove najave o dividendi kad turbo naraste. Tako je i ovdje. Nakon ovakve vijesti koja dovede do pretjeranog pada ide rast.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Znate li vi zašto su juče Srbi igrali protiv Alžira?
To neka njihova poslovna delegacija časti predsjednika Alžira sa utakmicom jer su skužili da je on fanatik za nogomet kao i pola mu kabineta. Sad su baš u toku natječaji za infrastrukturne radove u Alžiru u visini pustih milijardi $ na koje oni apliciraju.
A zašto su naši igrali u Belgiji? Pojma nemam.
Pare, pare pokreću Svijet, politiku i nogomet… ima neka takva pjesma.

who dares, wins

New Report

Close