IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa i nije tako katastrofično. Bar ćete sada mirno spavati. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

napokon je i ta svinjarija gotova…bas to..cista svinjarija…

gotovo, na stranici vlade Crne Gore audio izjava, otpočet će se pregovori sa drugoplasiranim konzorcijem

sjednica završila ugovor raskinut

Ajde sad jos trigus par puta s targetima… kako god bilo ja sam na kupnji. Ima vam tigrus za porucit jos tih targeta, linkova, potopa.. Ja sam na kupnji.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


gotovo, na stranici vlade Crne Gore audio izjava, otpočet će se pregovori sa drugoplasiranim konzorcijem

A posao će raditi treće plasirani-oni su ugovorili samo manji dio posla što odgovara crnogorcima jer u tom slučaju i sami sudjeluju simbolično. Ni crna gora nije osigurala svoj dio love jer je nemaju [tongue] pa su iskoristili priliku i raskinuli ugovor s našim glupsonima.Mislim da je Jure ipak pošteno omastio brk [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


gotovo, na stranici vlade Crne Gore audio izjava, otpočet će se pregovori sa drugoplasiranim konzorcijem
[/quot To je i očekivano.Pročitajte moje predhodno pisanje.Sve po planu kako je zapisano u mozgovima ovi lumena

Nije mi uopće žao, a tek kad vidim potporu na kupnji nakon vijesti nešto mi govori da će idućih dana rast.
Nije mi krivo što sam danas dokupio 20 kom.

….a što se tiće CG oni neće raditi taj autoput 99% i tako im i treba.
Bolje da smo se klonili mafijaške države i Žderića koji se nikako ne uklapa u Radićevu mehanizaciju.

Idemo Jure opet sa novim poslovima al da se ovaj put realiziraju i da dokažemo kolegama da je ipak IGH firma koja je dika Hrvatskog naroda.

idemo!!! [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Moglo bi rasti zato je je nestao crni oblak neizvjesnosti.


Nije mi uopće žao, a tek kad vidim potporu na kupnji nakon vijesti nešto mi govori da će idućih dana rast.
Nije mi krivo što sam danas dokupio 20 kom.

….a što se tiće CG oni neće raditi taj autoput 99% i tako im i treba.
Bolje da smo se klonili mafijaške države i Žderića koji se nikako ne uklapa u Radićevu mehanizaciju.

Idemo Jure opet sa novim poslovima al da se ovaj put realiziraju i da dokažemo kolegama da je ipak IGH firma koja je dika Hrvatskog naroda.

idemo!!! [thumbsup]

Najbolje mu je da se pomiri sa Ingrom i da posluje sa ozbiljnim ljudima , koji govore istinu , pa ma kakva ona bila.

Bez obzira što druge kolege govore nemojte njima prodavati svoje dionice.
Neće IGH nigdje,a to se pokazalo danas već će vrlo brzo doć na 2800 kn.
Pogledajte malo da DLKV nije dans rastao na krilima dobrih vijesti….zašto????? jer je IGH pokretnica građevinara kao ATPL u brodarima.

…a kolegama preporućam samo da se uhvate još ozbiljnije svojih GRAFOVA i da ćekaju IGH na 2000 kn.

lp do novog uzleta ,pa ćemo se opet zabavljat,a do tada samo strpljivo i nemojte da Vas netko sa svojim drukom navlaci na prodaju.Dobro razmislite prije nego stisnete sell [thumbsup] [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Izgleda da će se pokušat branit 2550 kn …
Danas oko 15.45 dosta velikih naloga na bidu , sprečavanje stampeda i još dubljeg pada …
Koji je bio neminovan , jer kako i sami vidite da je pola investitora mislilo da još ima nade ….Sreća pa je i vijest-potvrda stigla dosta kasno …
U svakom slučaju bude li dobrog bida sutra na otvaranju – neće biti velikog pada …

smanjuje se minus.......

New Report

Close