IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto kolčevi? Pa samo sam prenio vijest, nisam ja ugovor raskinuo…….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

hahaha
ubijte glasnike!!!!
svi mi koji smo prvi prenili završnu rič…dobili jedinice

Ljudi moji uracunato..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Svi koji prodajete u panici : NETKO SADA OD VAS I KUPUJE !! ŠIŠA VAS !

A taj NIJE u panici !!

NE zaboravite to prije nego stisnete sell!!





@triba1
Proćitao sam na brzinu vaš kometar na moj post.

Ušao sam sa razlogom u IGH i još danas sa 20 kom .
Neinteresira me Vaše mišljenje što mislite o meni.Svatko brani svoje dionice iako što mi tu pišemo ništa neznaći za rast pojedine dionice.
Kad sam malo bolje sagledao sliku IGH i ostalih građevinaca razmislijo sam neke stvari i odlućio ući još 20 kom jutros.

Dok sam pisao stigla je ovo i izgleda da sam dobro napravio
http://www.seebiz.eu/hr/burze/maric-raskid-ugovora-za-bar-boljare-uracunat-u-cijenu-dionica-igh-i-tehnike,69900.html

pozz i bez uvreda

evidentno je da su kolege od gospona Marica nakrcale IGH pa se hvataju za slamku…

[/quote]
Prijatelju ….pratim te skroz ….tvoje analize ….prepucavanja sa kolegama …..i vjerujem u TA ……. ali ovdje se sada igraju VIŠE IGRE ……evo …..još sat i idemo gore ili dole ….još

Ti trejdaš i boli te za dionicu ovu ili onu …..svaka ti je dobra ili loša ovisi o trenutku ……
Stojiš tu na okidaču …ak dođe dobra vijest uletavaš …. isto tak izletavaš …..

Neko je napisao …..zaboravljamo da je ova firma …naša građevinska fakultetska inteligencija …projektiranje ….
inženjeri …..nije to samo JURE ILI MATUVILKA ….

To vrijedi više od slamke …… BUDUĆNOST …..

[/quote]

cilj mog pisanja je upozoriti male ulagace da se ne igraju s vatrom i ne hvataju se za slamku.
svi znamo kako ce zavrsiti ovaj cirkus ako se dogodi ono ocekivano.

i imate pravo, bas me briga za bilo koju dionicu.
na kraju krajeva – pa zasto bi me to i zanimalo?
[/quote]

sad znate da niti slamka vise ne postoji.

jeste li prodali danas ili cete to napraviti sutra?


Svi koji prodajete u panici : NETKO SADA OD VAS I KUPUJE !! ŠIŠA VAS !

A taj NIJE u panici !!

NE zaboravite to prije nego stisnete sell!!

kolega Janjala,

ne , taj samo sprecava paniku i zauzdava krdo da se ne pocnete bacati kroz prozor i preskakati jedan preko drugog trazeci sigurnost u prodaji dionice…
samo to…







Najgore će biti ako ne bude nikakve vijesti do zatvaranja burze, pa negativna vijest dođe navečer….koji bi to pokolj sutra bio

A možda bude i pozitivna?
U svakom slučaju, po dolasku vijesti ja prodajem svoje, ili sa +15% ili sa -15% [lol]
[/quote]

Šansa da vijest bude pozitivna je nerealna, ne vidim razloga zbog kojeg bi CG promjenila mišljenje a isto tako ne vidim razlog zbog kojeg bi opet danas zaronili jer ova vjest danas nije nista novo vec samo potvrda stare!
[/quote]

ako čitate postove sa ovog foruma vidite da mnogi još ne vjeruju u tu staru vijest!
[/quote]

Tako je, jako puno ulagača (pa i forumaša) misli da još uvijek nije sve izgubljeno i još drže dionice u nadi da će vlada CG u zadnji tren promijeniti odluku savjeta.
Zato kažem da ako ta odluka dođe tek popodne (a bude negativna), sutra će IGH imati još jedan pad od -15% do -20%
[/quote]
ako bude tako,ja sutra kupujem!
[/quote]
i ja kupujem!

dan poslje sutra

nema više nikakvog razloga da se IGH trži iznad 2500 kn, realan je pad idući tjedan na fer razine od 2000 kn
one koji ipak sada kupuju, moram vas pitati: vi i dalje vjerujete Juri Radiću nakon što je:
– izgubio poslove u Rusiji
– izgubio Zagrebčanku
– izgubio posao od 2,7 milijardi EUR u crnoj gori

HEEEJ??????

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

kolega Janjala,

ne , taj samo sprecava paniku i zauzdava krdo da se ne pocnete bacati kroz prozor i preskakati jedan preko drugog trazeci sigurnost u prodaji dionice…
samo to…

kolega ….pričali smo o TA …što je vaša osnova djelovanja …..
ovdje smo nažalost taoci ….POLITIKE ……
trebalo je sada biti + 20 % na 3155,00 ……
da netko sposoban vodi ovu državu ……a ne ova banda nesposobna …..
samo to ….

ja sam kupio jučer na 2566 i ako padne sutra na 2400 opet kupujem itd. dokle mi ponestane municije .
Meni nije samo jasno tko je jučer kupovao na 278x ??? e tome treba ZSE dodjeliti posebnu nagradu trgovanja sljedećih godinu dana bez provizije….

na 4300 sve prodajem...



Svi koji prodajete u panici : NETKO SADA OD VAS I KUPUJE !! ŠIŠA VAS !

A taj NIJE u panici !!

NE zaboravite to prije nego stisnete sell!!

kolega Janjala,

ne , taj samo sprecava paniku i zauzdava krdo da se ne pocnete bacati kroz prozor i preskakati jedan preko drugog trazeci sigurnost u prodaji dionice…
samo to…
[/quote]

Poštovani Kolega,

jeste vi peto kolonaš?

dan poslje sutra


Ljudi moji uracunato..

da,ali bez rezultata za 2010g.

New Report

Close