IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo još da dodam da IGH priprema projekt Liburnijske zaobilaznice ,počelo se raditi na projektu mosta na Trsatu drugog kraka Riječke zaobilaznice.Hac preuzima zaobilaznicu za dan ,dva. Počinje se sa gradnjom
vrlo brzo…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ako netko uspije uvaliti most na uvjerljivo najgorem mogućem mjestu, onda ne mogu sumnjati u njegovu sposobnost da pokori nerazvijena tržišta.[smiley2]


A ti si u to baš siguran…ili samo nagađaš…dal se sjećaš kad je most građen…ja sam u to doba nebrojeno puta prošao pontonskim mostom, jer drugog nije bilo…dal se sjećaš okolnosti u kojima je most građen?…[smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

PBZ skrbnički sa broja 3 prodaje i dalje ko lud.
Promjena u odnosu na jučer je da je prodao 150 komada

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


PBZ skrbnički sa broja 3 prodaje i dalje ko lud.
Promjena u odnosu na jučer je da je prodao 150 komada

To je jedan od 2 skrbnička koji se već duže vrijeme iskrcavaju…al’ svemu dođe kraj…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

znam da im to nista ne znaci ali osjecao sam umjereno zadovoljstvo kad sam ja prodavao sve udjele u njihovom Equity fondu nekidan…
ne zelim imati posla sa fondom koji prodaje moju miljenicu;)
sad smo kvit

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


znam da im to nista ne znaci ali osjecao sam umjereno zadovoljstvo kad sam ja prodavao sve udjele u njihovom Equity fondu nekidan…
ne zelim imati posla sa fondom koji prodaje moju miljenicu;)
sad smo kvit

A koji je to fond?
Zar ne piše za sve fondove uz ime skrbničke banke i ime fonda?

ma salim se, moze biti bilo tko iza skrbnickog.
nego, zanima me hoce li ova suskanja sa poslom svih poslova u vecernjaku danas pogurati igh prema gore?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


ma salim se, moze biti bilo tko iza skrbnickog.
nego, zanima me hoce li ova suskanja sa poslom svih poslova u vecernjaku danas pogurati igh prema gore?

Misliš na most na Pelješcu?
http://www.vecernji.hr/home/manager/2903281/index.do
Iako se ne spominje IGH u članku on bi vjerojatno bio nadzor pretpostavljam…

Nema tko drugi izvoditi nadzor, a to je 2-5 % od investicije. Graf TA nije ovako izgledao zadnju godinu , ako ga sada ne počnu kupovati poješću njihovu TA za gablec.

razmišljam kupiti Tehniku ili IGH.. Može li koje mišljenje..

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Evo sad javio kolega da IGH šalje svoje arhitekte i građevinare u Albaniju. Navodno im je mjesečna naknada, takva da ne možete ni zamisliti. Čini mi se da IGH vrši posao izviđanja, a to znači da će biti poslova do glave[smiley2]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


razmišljam kupiti Tehniku ili IGH.. Može li koje mišljenje..

Po poslovanju u prvih 6 mjeseci i po cijeni na burzi trenutno : IGH bez dileme

IMHO

New Report

Close